Intriga ir dzīva, kamēr interese ir dzīva, kā ar ģimeni

Intriga ģimenē.

Vai tāda vispār ir vajadzīga? Dzīvo ar otru pusīti mierīgi un ne par ko nebēdā. Tomēr tā tas nav. Pareizāk būtu jāsaka šādi.

Attiecības ir dzīvas, kamēr tajās dzīvo intriga.

Parunāsim par to sīkāk. Intriga sākas iepazīšanās brīdī, kad nākamie partneri uztver viens otru emociju līmenī un sagaida, ka ieraudzīs idillisku ainu.

Parasti tā ir naiva iztēle un kaislīga vēlme. Dzīvē intriga turpinās, kad partneri viens otram atveras jaunā veidā. Kad viņu dzīvē ienāk pirmās uzvaras, pirmās sakāves un pirmās vilšanās.

Intriga beidzas, kad abpusēja interese beidzas, dodot vietu ieradumam. Tas var būt radošs un ir tikai neredzama robeža, kuru ir viegli palaist garām, atdalot no vienaldzības.

Intriga un enerģija.

Tā nerodas ne kurienē un nepazūd nekur. Tikai mēs paši varam no tā atteikties, nomierinājušies, ka esam atraduši savu laimi. Dzīve ir iekārtota tā, ka laimes meklēšana ir pastāvīgs process. Nomierinoties ar atrasto, mēs zaudēsim to, kas šķita tik taustāms.

Mēs atmetam intrigas, kā kaut ko cienīgu tikai lētu piedzīvojumu meklētājiem. Nemanot sīkumus, kas var piepildīt mūsu dzīvi ar jēgu.  Vai arī var nomazgāt visas krāsas no audekla, atstājot tikai pelēku grunti.

Intriga

Intriga dzīvo ar patiesu savstarpēju un visaptverošu interesi vienam par otru. Varbūt vārds “visaptverošs” ir lieks, jo patiesa interese var būt tikai visaptveroša. Ja tas attiecas tikai uz dažiem kopīgas līdzāspastāvēšanas aspektiem.

Šeit jāietur pauze pārdomām, jo tā ir merkantilā interese un nedzīvos ilgi, pat ja tā ir sākotnēji saskaņota vērtību apmaiņas sistēma.

 Garīgā un fiziskā interese.

Interese, kas balstās uz dzīvu cilvēku komunikāciju vārdu valodā un ķermeņu valodā. Viens saplūst ar otru. Un, ja vārdi ir bezspēcīgi, tad ķermeņa valoda pabeidz to, ko jūs viens otram gribējāt pateikt.

Vārdu valoda ir mānīga. Ķermeņa valoda ir atklāta un nepieļauj nepatiesību.

Pārsteigums.

Intriga dzīvo, kamēr  pārsteigumi izraisa sajūsmas sajūtu. Pat ja reizēm šī sajūta tiks simulēta. Tās ir nebeidzamas pateicības izpausme pārsteiguma sniedzējam. Pārsteigums ir negaidīta dāvana. Pārsteigums ir piedāvājums nodarboties ar “TO” automašīnā.

Ja pēc daudziem kopdzīves gadiem šis priekšlikums šķiet nepieklājīgs. Ja apmulsums novērš sapratni, tad intriga ir mirusi, tāpat kā jūsu attiecības.

Jo jūsu ķermeņa čaumalās ir sācies viesuļvētras novecošanās process, kuru neviens ārsts nevar apturēt. Veiksme dzīvo tur, kur pastāv intriga.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top