Interneta vietņu iznīcināšanas instrukcija (video)

Izklausās diezgan krimināli un baisi. Tomēr tā ir daļēja taisnība. Vari ieiet jebkurā blogā vai portālā un visu ko redzi nodzēst.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Laikam jau esmu uzsitis interesi uz šo pasākumu…Izdzēs portālu, kas tevi kaitina…

Tātad , kas ir jādara un ar kā palīdzību darīsim šo vardarbību. Esi taču garšojis  M&M’s konfektes. Tad lūk viņi ir šī pasākuma autori.

Kā šo pasākumu realizēt ?

1.      Noskatāmies …un lielu daļu sapratīsi. Darbojās 2011 .gadā!

2.      Tālāk ej droši uz M&M’s  lapu… ŠEIT

3.     Iznīcinātājs…  darbosies visos populārajos brauzeros…manā gadījumā FIREFOX… ņem un pārvelc zilo kosmosa kuģi no M&M’s lapas (nospied peles kreiso taustiņu un neatlaižot velc uz uagšu) līdz brauzera vietai, kur parasti kaut  ko saglabā.

4.      Dabūsi „pārvilktajā” vietā….  šādu uzrakstu  „M&M’s Space Heroes”

5.      Talāk aizejot uz jebkuru citu interneta vietni uzpied uz šo uzrakstu un parādīsies  jaunajā interneta vietnē Tavs kosmosa kuģis ar kuru varēsi šaut… nospiežot taustiņu SPACE (pats garākais klaviatūrā) un ar bultiņu palīdzību virzīt un šaut uz visu redzamo, kas…AK TAVU BRĪNUMU… tūliņ arī pazudīs.

Vietnei… kuru iznīcināsi nekas ļauns nenotiks …lapu pārlādējot tā atjaunosies. Iziet no spēles arī vienkārši Esc.

Labu izklaidi…dzēšot  politiķus.

Jā un par tām konfektēm… M&M’s  sāka ražot ASV 1941.gadā. Tā pasen, bet ne jau  tāpēc viņas var negaršot. Tagad konfektes ražo kompānija” Mars”.

Nosaukums  M&M’s  radās no dibinātāju vārdu pirmajiem burtiem… Mars un Murri.

 

FireShot

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!