Dabas fenomens Josemitu nacionālajā parkā, apbrīnas vērts

Kas ir dabas fenomens?

Vai tam jābūt grandiozam un ar vērienīgu laika posmu vēsturē? Nebūt nē! Ir arī mazāka mēroga dabas brīnumi, kur droši varam teikt, jā tas ir dabas fenomens!

Katru gadu tūkstošiem tūristu dodas uz Josemitu nacionālo parku (Yosemite National Park). Parks atrodas Kalifornijas štatā, ASV. Sjerranevadas kalnu rietumu nogāzēs, tā platība ir 3081 km².

Ar ko tad parks ir tik pievilcīgs.

Protams, ar skaistu dabu un servisu, kas viesiem piedāvā dažādas aktivitātes, piemēram, dažāda veida pārgājienus, slēpošanu, izjādes ar zirgiem, riteņbraukšanu un daudz ko citu.

Dzīvnieku mīļotājiem šajā parkā ir iespēja redzēt arī daudz un dažādus sugu dzīvniekus un putnus. Tomēr, ir viens pavisam unikāls dabas fenomens, ko var vērot ziemas mēnesī, tikai šajā parkā.

Tas ir ūdenskritums, kas rietošās saules staros uz pāris minūtēm paliek ugunīgi sarkanā krāsā un visiem 100% atgādinot lavas plūšanu no kalna.

Slavenais ūdens kritums ir mantojis nosaukumu “Zirga aste”un to apskatīt februāra mēnesī sabrauc daudzi simti tūristu, kas gaida šo mirkli jau dažas dienas iepriekš…

Dabas fenomens notiek un ir redzams tikai skaidrā un saulainā laikā.

Saules stari zem īpaša leņķa nokrāso šo ūdens kritumu šajā savdabīgajā krāsā. Skatītāji apbrīno šo skaisto skatu, kas paveras uz klinti, ar ugunīgo ūdenskritumu.

Dabas fenomens

Skaisti!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top