Interesanti jautājumi, vai vari uz tiem pareizi atbildēt

Interesanti jautājumi.

Pavisam trīs vienkārši jautājumi, bet esmu gandrīz pārliecināts, ka TU LASĪTĀJ, uz tiem pareizu atbildi nedosi. Kāpēc šādi jautājumi? Vienkārši un saprotami no manas puses, lai tu iegūtu lielāku zināšanu bagāžu.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Interesanti jautājumi, pirmais.

Vai uz produktiem esošie vīrusi mirs, ja ēdienu pirms ēšanas uzsildīs mikroviļņu krāsnī?

Diez vai!
Jebkurā gadījumā nerēķinieties ar šādu iespēju. Atšķirība starp mikroviļņu krāsni un citām gatavošanas ierīcēm ir tāda, ka tā reti sasniedz viršanas temperatūru un reti izmanto ilgu ekspozīciju.

Parasti gatavošanas temperatūra sasniedz tikai 60 grādus, un laiks kad notiek produkta gatavošana ir skaitāms tikai desmitos sekunžu. Šādā periodā lielākā daļa mikroorganismi izdzīvos gan uz produkta virsmas, gan vēl jo vairāk tā “dziļumā”.

Interesanti jautājumi

Mikrobioloģiskais apdraudējums ir gandrīz vienīgais reālais mikroviļņu trūkums. Tāpēc tajā ēdienu nav ieteicams sildīt lielās porcijās vai lielos gabalos jo mazāka porcija, jo labāk.

Pie šāda secinājumu varu pielikt klāt vēl vienu atziņu. Visbiežāk piesārņots ir iepakojums, no kura izņemam produktus, pirms to ievietošanas mikroviļņu krāsnī.

Tātad, vīrusu briesmas ir reālas (teorētiski), bet ārkārtīgi maz ticamas (praktiski). Vai mikroviļņu krāsns spēj iznīcināt potenciāli bīstamas baktērijas/vienšūņus vai daudzšūnu parazītus, to olas?

Ja baktērija izturēs šos nosacītos 60 grādus, tad tā izdzīvos!

Interesanti jautājumi, otrais.

Vai ir svarīgi, kur skatās jūsu galva miega laikā? Vai tas kaut kā ietekmē veselību un miega kvalitāti?

Ja runājam par galvas pagriešanas efektu uz labo vai kreiso pusi, tad statistiski un klīniski nozīmīgas atšķirības netiek konstatētas.

Taču ir nianses.

Piemēram, ja galva ir pagriezta pret gaismas avotu, spilgta lampiņa ārpus loga, spilgts (īpaši mirgojošs) sadzīves tehnikas fona apgaismojums gaidīšanas režīmā, nav ieteicams variants.

Arī citas “gaismas” pasliktina jūsu gulēšanas kvalitāti.  Ir daudz lielāka iespēja pamosties nakts vidū, un pēc tam atkal ilgi un neveiksmīgi mēģināt aizmigt.

Interesanti jautājumi Savu lomu spēlē arī dažādu fona pataloģiju klātbūtne. Kas attiecas uz galvas orientāciju uz kardināliem debess virzieniem, kā arī pēc “Fen-Šui” ieteikumiem un citiem parazinātniskiem jēdzieniem.

Tad tam visam nav nekāda sakara ar miega kvalitāti.

Interesanti jautājumi, trešais.

Vai tā ir taisnība, ka mobilie tālruņi sabojā bērnu acis?

Daļēji tā ir taisnība, un ne tikai attiecībā uz bērniem. Šis apgalvojums attiecas uz visiem ekrāniem, kā planšetdatoriem, televizoriem, un monitoriem un viedtālruņiem.

Galvenā problēma ir “sausās acs sindroms”, stāvoklis, kas saistīts ar ilgstošu acu nogurumu, ko pavada ārkārtīgi lēna mirkšķināšana, dažreiz pat retāk nekā reizi minūtē.

Tas ietver veselu simptomu kompleksu, kā acīs “smiltis” , niezi, galvassāpes, priekšmetu dubultošanos.

Interesanti jautājumi
Kas attiecas uz tā sauktajiem akomodācijas traucējumiem, kas ir spēja ātri pārslēgt redzi no “tuvās” uz “tālo” un otrādi, tad patiesībā tie nav saistīti ar ekrāniem, kā tādiem.

Tas saistīts ar retu uzturēšanos brīvā dabā, kur nepārtraukti jāmaina redze, ņemot vērā dažādu attālumu objektus. Iekštelpās šādas vajadzības nav.

Secinām, ka mobilie tālruņi bojā bērnu acis!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *