Igo koncerts, gan pilnā skanējumā, gan akustiskā versijā

 

 

Igo koncerts.

Pateicoties uzticamo klausītāju mīlestībai, 2009.gads Latvijas mūzikā iesācies ar Igo tūres turpinājumu jeb 15 atskaņu koncertiem gan pilnā skanējumā, gan akustiskā versijā.

Pavisam nesen, 2008. gada rudenī, populārais, plašas publikas mīlētais latviešu mūziķis Igo svinēja savu jubileju – 30 gadi uz skatuves.
Par godu jubilejai, Igo mūzikas cienītājiem tika piedāvāti 14 koncerti pa visu Latviju un tūres noslēguma koncerts „Arēnā Rīga”, kas guva skatītāju un klausītāju atzinību.

Igo
Igo mūs turpina priecēt ar koncerttūres turpinājumu, kuru var baudīt 15 dažādās Latvijas pilsētās ar noslēguma koncertu Liepājā.

Liepājas latviešu biedrības namā Igo viesojies neskaitāmas reizes, katrs koncerts bijis aizkustinošs un pārsteigumu pilns.

Lai patīkamās mūzikas ritmus varētu baudīt arī ārpus koncerta – ikdienā, mūzikas izdevniecība ANTENA piedāvā Igo jaunāko albumu „Spēle”, kurā ietilpst pēdējo 10 gadu labākās Igo ieskaņotās kompozīcijas, kā arī agrāk nekad neizdotas dziesmas,

kuras ierakstītas sadarbībā ar Andri Ērgli, R.A.P., Melo-M, Ievu Kerēvicu un citiem pazīstamiem Latvijas mūziķiem.

Lai relaksētos no ikdienas steigas, 24. aprīlī, plkst. 19:00 Igo koncerttūres noslēguma koncerts, Liepājas Latviešu biedrības namā.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top