Igaunijas Republika atjauno robežkontroli

No šā gada 17. līdz 23.aprīlim Igaunijas Republika atjaunos robežkontroli uz iekšējām robežām.

Robežkontroles atjaunošana skar arī Latvijas – Igaunijas sauszemes robežu, kā arī ostas un lidostas un visas personas, kuras ieceļo Igaunijā, tajā skaitā arī Šengenas dalībvalstu pilsoņus.

Robežkontroles atjaunošana Igaunijā neradīs papildus prasības robežu šķērsojošām personām, bet tās laikā valsts drošības apsvērumu dēļ tiks ierobežota valsts robežas šķērsošana.

Šajā laika periodā būs slēgti virkne autoceļu un nedarbosies vairāki robežkontroles punkti gan gājējiem, gan transportam.
Visa personu un transportlīdzekļu plūsma tiks novirzīta uz atjaunotajiem robežkontroles punktiem. Šo noteikumu izņēmums ir pierobežas iedzīvotāji, kuriem nav citas izejas no saviem īpašumiem.

Atjaunotās robežkontroles laikā Latvijas Igaunijas robežu varēs šķērsot Veclaicenē, Apē, Ipiķos, Ramatā, Iklā, Ainažos un Valka – Valga robežkontroles punktos.

Valsts robežsardze iesaka pēc iespējas šajā laikā neplānot ceļojumus uz Igauniju, kā arī pirms došanās uz kaimiņvalsti vēlreiz pārliecināties par ceļošanas dokumenta klātbūtni.

Papildu informācija: tālrunis 67075739, 28364592

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Viens komentārs par “Igaunijas Republika atjauno robežkontroli

  • uz
    Patstāvīgs links

    Lai nerastos neskaidrības : No šā gada 17. līdz 23.aprīlim pēc tam cerams Igauņi robežas atvērs ierastajā režīmā.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *