Igaunijas Republika atjauno robežkontroli

No šā gada 17. līdz 23.aprīlim Igaunijas Republika atjaunos robežkontroli uz iekšējām robežām.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Robežkontroles atjaunošana skar arī Latvijas – Igaunijas sauszemes robežu, kā arī ostas un lidostas un visas personas, kuras ieceļo Igaunijā, tajā skaitā arī Šengenas dalībvalstu pilsoņus.

Robežkontroles atjaunošana Igaunijā neradīs papildus prasības robežu šķērsojošām personām, bet tās laikā valsts drošības apsvērumu dēļ tiks ierobežota valsts robežas šķērsošana.

Šajā laika periodā būs slēgti virkne autoceļu un nedarbosies vairāki robežkontroles punkti gan gājējiem, gan transportam.
Visa personu un transportlīdzekļu plūsma tiks novirzīta uz atjaunotajiem robežkontroles punktiem. Šo noteikumu izņēmums ir pierobežas iedzīvotāji, kuriem nav citas izejas no saviem īpašumiem.

robez

Atjaunotās robežkontroles laikā Latvijas Igaunijas robežu varēs šķērsot Veclaicenē, Apē, Ipiķos, Ramatā, Iklā, Ainažos un Valka – Valga robežkontroles punktos.

Valsts robežsardze iesaka pēc iespējas šajā laikā neplānot ceļojumus uz Igauniju, kā arī pirms došanās uz kaimiņvalsti vēlreiz pārliecināties par ceļošanas dokumenta klātbūtni.

Papildu informācija: tālrunis 67075739, 28364592

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Igaunijas Republika atjauno robežkontroli

  • .
    .

    Lai nerastos neskaidrības : No šā gada 17. līdz 23.aprīlim pēc tam cerams Igauņi robežas atvērs ierastajā režīmā.

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *