Igaunijas Republika atjauno robežkontroli

No šā gada 17. līdz 23.aprīlim Igaunijas Republika atjaunos robežkontroli uz iekšējām robežām.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Robežkontroles atjaunošana skar arī Latvijas – Igaunijas sauszemes robežu, kā arī ostas un lidostas un visas personas, kuras ieceļo Igaunijā, tajā skaitā arī Šengenas dalībvalstu pilsoņus.

Robežkontroles atjaunošana Igaunijā neradīs papildus prasības robežu šķērsojošām personām, bet tās laikā valsts drošības apsvērumu dēļ tiks ierobežota valsts robežas šķērsošana.

Šajā laika periodā būs slēgti virkne autoceļu un nedarbosies vairāki robežkontroles punkti gan gājējiem, gan transportam.
Visa personu un transportlīdzekļu plūsma tiks novirzīta uz atjaunotajiem robežkontroles punktiem. Šo noteikumu izņēmums ir pierobežas iedzīvotāji, kuriem nav citas izejas no saviem īpašumiem.

robez

Atjaunotās robežkontroles laikā Latvijas Igaunijas robežu varēs šķērsot Veclaicenē, Apē, Ipiķos, Ramatā, Iklā, Ainažos un Valka – Valga robežkontroles punktos.

Valsts robežsardze iesaka pēc iespējas šajā laikā neplānot ceļojumus uz Igauniju, kā arī pirms došanās uz kaimiņvalsti vēlreiz pārliecināties par ceļošanas dokumenta klātbūtni.

Papildu informācija: tālrunis 67075739, 28364592

Viens komentārs par “Igaunijas Republika atjauno robežkontroli

  • .
    Saite

    Lai nerastos neskaidrības : No šā gada 17. līdz 23.aprīlim pēc tam cerams Igauņi robežas atvērs ierastajā režīmā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *