Iespējams iznomāt draugu, pieprasīts attīstīto valstu sabiedrībā

 

 

Iznomāt draugu, vai tas ir iespējams?

Jā, iespējams!

Rietumeiropā un ASV strauji attīstās jauns pakalpojumu veids, iznomāt draugu. Vidējās izmaksas viena drauga iznomāšanai ASV ir 60 dolāri stundā.

Saskaņā ar sociologu pētījumiem tas nav absurds, bet gan reāls un pieprasīts pakalpojuma veids.

Šāda veida pakalpojums  ir ļoti pieprasīts mūsdienu attīstīto valstu sabiedrībā.

“Mums ir reāls fenomens, kad cilvēks cenšas atrast draugu, kurš ir gatavs bez steigas dalīties ar savu brīvo laiku neformālā komunikācijā”, – teica viens no Apvienotās Karalistes ekspertiem sociālās psiholoģijas jomā, Roberts Mertons.

Pieprasījumu uz “iznomāt ” ar interneta starpniecību konkrētās vietās ( Valsts, pilsēta, utt) var iegūt izejot diezgan stingru atlasi.

Viens no galvenajiem nosacījumiem nomājot draugu ir nomnieka draudzīgās jūtas un nodomi.

Cilvēki, kas ļaujas “sevi iznomāt” un ir iestājušies šajā sabiedrībā, rēķinās ar varbūtību, ka jebkurā brīdī viņus var iznomāt uz nenoteiktu laiku, jo ir iespēja nomniekam papildināt nomas laiku iemaksājot attiecīgo naudas summu.

Nomas sabiedrībā strādā lielākoties jaunieši, kas vēlas izmēģināt interesantu lietu un vienlaikus saņemt pirmo sociālo pieredzi.

RentAFriend.com (https://rentafriend.com/index/ ) ir lielākā “Iznomāt draugu” mājas lapa ar tūkstošiem draugu no visas pasaules. Vai jūs meklējat draudzīgu biedru lai apmeklētu kino vai restorānu, vai vienkārši gribas papļāpāt…

Ja ir nauda, draugu var vienkārši nopirkt.

iznomāt draugu

Nomātais draugs vai draudzene parādīs jums pilsētu draudzīgā gaisotnē, mācīs jums jaunas prasmes vai palīdzēs apgūt jaunu hobiju.

Apmēram šādi skan piedāvājums.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top