Iespēja atkārtot ‘Apollo-11’ lidojumu.

Kurš gan nezin, ka pirmie un pagaidām vienīgie staigājuši pa mēness virsmu ir amerikāņi.
‘Apollo-11’ vēsturiskais lidojums iesākās 1969.gada 16.jūlijā.

Kuģa ekipāžā bija trīs kosmonauti: komandieris Nīls Ārmstrongs un komandas locekļi Edvīns Oldrins un Maikls Kolinss.

20.jūlijā ‘Apollo-11’ Mēness kabīnē N.Ārmstrongs un E.Oldrins uzsāka nolaišanās manevrus. Kabīne pieskārās Mēness virsmai plkst. 23:18 pēc Maskavas laika.
Pēc rūpīgiem sagatavošanās darbiem 21.jūlijā plkst. 5:56 N.Ārmstrongs nokāpa uz Zemes pavadoņa, viņam sekoja E.Oldrins. Drosmīgie kosmonauti pavadīja uz Mēness vairāk nekā divas stundas, vākdami iežu paraugus, fotografēdami planētas virsmu un uzstādīdami dažādu aparatūru.

Pēc tam viņi atgriezās Mēness kabīnē. Pēc sekmīgiem tās pievienošanās manevriem ‘Apollo-11’ 22.jūlijā uzsāka atceļu. 24.jūlijā plkst. 19:50 kosmonauti sasniedza dzimto Zemi.

Par godu 40.gadadienai kopš amerikāņu astronauts spēra – mazu soli, bet cilvēce milzīgu lēcienu kosmosa apgūšanā-  tiek izveidota virtuāla iespēja atkārtot lidojumu ar’ Apollo- 11’uz mēnesi.

Projektu realizē We Choose The Moon , kur tu iegūsi daudz vērtīgas informācijas par lidojumu un varēsi arī to veikt kopā ar astronautiem.
Tiks izmantoti vecie video ieraksti, komandas sarunas un moderna CGI – tehnoloģija.

Vienīgais knifs…. tev brauzerim jābūt ar Adobe flash player 10. Uzreiz teikšu, ka uz Mozilla Firefox 3.5 neies, jo nav tāda spraudņa. Iepriekšējās versijās laikam strādās. Ar Microsoft Internet Explorer ies 6.0 un uz augšu iet…

Veiksmīgu lidojumu ŠEIT

moon_full

Nobeigumā Mēness attēlu kolekcija ŠEIT

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top