Iespaidīgs sprādziens Maskavā.(foto)

Maskavā 10.maija naktī noticis iespaidīgs sprādziens, ko izraisīja augstspiediena gāzes vada eksplozija. Sprādziens noticis Maskavas Mičurina rajona apkaimē.

Tūlīt pēc sprādziena gāze ir aizdegusies un liesmas sasniedzot 100- 150 metru augstumu. Blakus stāvošās mājas ir pakļautas aizdegšanas briesmām, jo liesmas karstums ir tāds, ka sāka aizdegties ielas malā pa nakti novietotās automašīnas.

Начальник пресс-службы ГУ МЧС по Москве Евгений Бобылев сообщил, что “на место происшествия направлены пожарные спасатели МЧС, объявлен 5 номер сложности пожара по 5 бальной шкале.

Наблюдается большое факельное горение”. Место возгорания газопровода – улица Большая Очаковская в районе дома 46.

Iemesli kāpēc notika sprādziens tiek noskaidroti, jāatzīmē, ka liesma bija redzama 27 un vairāk kilometru no Maskavas.

зарево над Москвой видно из поселка Апрелевка, расположенного в 27 км от столицы. Читатель Кирилл передал, что “все небо красное от огня” в посёлке Шишкин Лес Подольского района (примерно 42 км от места ЧП).

3502

spradziens-maskava

Šodien, (2010.g. 29.martā) kārtējo reizi sprādzieni

Maskavas Metro…

Skaties ziņu šeit >>>  Два взрыва в московском метро: десятки жертв !

Sprādzieni notikuši metrostacijā “Лубянка” Tiek ziņots par 26.cilvēku bojāeju. Otrais sprādziens noticis metro staciā”Парк Культуры”. Sprādzienus veikuši teroristi – pašnāvnieki Tiek ziņots par iespējamu trešo sprādzienu.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *