Ierīce profesionāliem auto pārkāpējiem.

 

 

Interesanta ierīce priekš auto pārkāpējiem, kas ir atzīts tehnisks hīts 2008.gadā!

Izstrādāta jauna ierīce, kuras nosaukums ir Mini Coyote un kuras interesantākā iezīme ir spēja brīdināt par tuvumā esošiem fotoradariem, ka arī tas ir ar GPS  apgādāts ceļvedis.

Kad automobiļa vadītājs pamana jebkāda veida radaru, atliek vien nospiest pogu Coyote, lai ierīce, izmantojot GPRS datu pārraides sistēmu, nodotu informāciju par atrašanās vietu Novus datu centram.

Tur tā tiek apstrādāta un trīs sekunžu laikā nosūtīta Mini Coyote iekārtām, kas uzstādītas citos tuvākajā apkaimē esošos automobiļos.

Kompānija norāda, ka trīs sekunžu sprīdis, kurā no iekrišanas radara lamatās var paglābt automobiļu vadītājus, kas atrodas simts un vairāk metru rādiusā ap to.

Iekārtas galvenā atšķirība no tradicionālajiem un ar likumu aizliegtajiem antiradariem – tā pati nespēj noteikt fotoradara vai policista esamību ceļmalas krūmos.

Tomēr pretējā frontē sēdošie policijas un satiksmes drošības institūciju pārstāvji uzskata, ka Mini Coyote ir nelikumīgs tehnikas brīnums, kurš “liegs policijai kontrolēt ātruma limitu ievērošanu, jo vadītājiem būs iespēja noteikumus pārkāpt ar pazeminātu risku”.

Tai pašā laikā Novus pārstāvis Naidžels Kārters uzsver tieši pretējo: “Mini Coyote palīdzēs izvairīties no avārijām, kuras izraisa vadītāji, kas fotoradaru pamana pēdējā brīdī un tad sit pa bremzēm, cik vien stipri spēj.”

Piezīmes no profesionāliem auto pārkāpējiem:

1.Nekā jauna, uzliec Valentine One un brauc bez bēdu!
2. Jau tagad TomToms Eiropas ceļos brīdina par fotoradariem.
3. Negāds glābējs jau nu tiešām nebūs.
4. “Nākotnes radars” būs automobiļos iebūvētas “melnās kastes”, kuras fiksēs automobiļa ātrumu un atrašanās vietu pēc GPS, un reizi gadā, ejot tehnisko apskati, pie melnās kastes tiks pieslēgts CSDD datora kabelītis, un tiks aprēķināta soda nauda par gada laikā pieļautajiem ātruma pārsniegšanas gadījumiem.

Nu tad ar šo jauko vēstījumu nākotnes profesionāliem ‘pārkāpējiem’ arī varētu beigt rakstu, bet smaidot atceries: Tikai lēnāk par tiltu draugi…….

an1 kojots

LIEPĀJNIEKU FOTO RADARU KARTE ŠEIT

KA  CĪNĪTIES  AR  FOTO  RADARU  ŠEIT

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *