Sabiedrības aktīvā daļa sieviete, viņai iepirkties būs interesantāk

 

 

Iepirkties, vienmēr ir atbildīgs un reizē satraucoši jauks proces.

Starp mums meitenēm runājot, pavadu veselu mūžību lielveikalos!

Grūti izvēlēties sev piemērotu apģērbu, blūzi, kleitu, somiņu utt.

Iepirkties ir mokoši grūti, bet reizē arī satraucoši jauki! Unikālu un ļoti interesantu ideju īstenojis dzīvē britu tirdzniecības centrs “Shepherd’s Bush”.

Idejas pamatā ir tehnoloģiski sarežģīts twitter spogulis (Tweet Mirror).

Pircēja var šādā spogulī apskatīt izvēlēto tērpu, vai kādu citu aksesuāru, kas viņiem liekas pievilcīgs un  to visu  automātiski nofotografēt HD kvalitātē.

Tālāk jau pavisam interesanti, jo izdarītais uzņēmums tiek nosūtīts uz tavu “twitter” sadaļu. Nekavējoši tiek piesaistīta visa lielā “twitter” saime, kas novērtēs tērpu un dod vērtīgus padomus, iepirkties vai nē!

Visi priekšlikumi un padomi attēlosies spogulī “online” režīmā.

Tālāk jau pavisam jauki, jo spogulis saglabā savā atmiņā visu pielaikoto tērpu attēlus un katru niansīti vari attēlot un pārspriest ar savām draudzenēm vai draugiem.

Jāpiezīmē, ka uzreiz nav jāpērk izvēlētais apģērba modelis.

Mājās, vēlreiz internetā apskati savu izvēlēto tērpu, To visu nodrošinās spoguļa atmiņa, kas atcerēsies visas niansītes ar tērpa spoguļošanās momentiem.

Starp citu, tas iespējams dažādos rakursos un protams Tu varēsi pačalo par to ar “twitter” paziņām!  Ja patīk, sazinies caur internetu ar veikalu un tieši tas tērps tiks nogādāts pie tevis mājās.

Iepirkties ir JAUKI. Vai ne!

Iepirkties

Gribu zināt, kad Latvija būs šāda iespēja iepirkties un galvenais,  neatejot no kases “paklačot” ar draudzenēm par pirkuma lietderību.

Ideja ir laba!

Labu Dienu, jauku variantu iepirkties!

 

 

maija

Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Pat ļoti, jo galvenokārt rakstu par notikumiem Liepājā. Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri un par sevi pārliecināti cilvēki. Paldies, ka izrādāt interesi!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *