Iepazīsti sevi, nosaki savu dziļāko būtību, tests

Iepazīsti sevi.

Kurš gan nevēlas sevi iepazīt mazliet labāk? Lai to izdarītu, nemaz nav nepieciešams steidzami doties uz tikšanos pie psihologa. Ja kas, tikai dažas minūtes brīva laika, pildspalva un papīra gabals.

Iepazīsti sevi, kā notiks tests?

Atvēliet apmēram 10 minūtes brīva laika testam, lai neviens nenovērstu jūsu uzmanību. Uzmanīgi izlasiet uzdevumu un neskatieties uz raksta beigas: šādā veidā jūs varat patstāvīgi iepazīties ar testa atslēgu un diagnosticēt svarīgus punktus.

Tātad sāksim.

1. Paņemiet piezīmju grāmatiņu/lapu, pildspalvu.
2. Uzzīmējiet divus parastus apļus.

Nedomā, vienkārši zīmē. Jūsu zemapziņa darīs visu jūsu vietā, un iegūtajā zīmējumā parādīsies tās iezīmes, kas raksturīgas jūsu psihotipam.

Iepazīsti sevi, vai esat gatavs?

Tagad varat droši ritināt uz leju un iepazīties ar interpretāciju par sevi, uzreiz pēc neitrāliem attēliem.

Iepazīsti sevi

Iepazīsti sevi

Iepazīsti sevi

Pirmais aplis simbolizē JŪS. Otrais ir tavs partneris.

Partneris  var būt laulības vai attiecību partneris, taču šī interpretācija attiecas arī uz citām nozīmīgām partnerattiecībām (darba kolēģiem).

Novērtējiet, kā uz lapas atrodas pirmais aplis.

Ja novietojāt to tuvāk kreisajai malai, tad esat diezgan konservatīvs un atturīgs cilvēks. Ja tuvāk pa labajai malai, tad tev patīk izmēģināt jaunas un nezināmas lietas.

Jums vajadzētu pievērst uzmanību arī uzzīmēto apļu izmēram. Ja tie ir vienādi, tas norāda, ka partnerībā jūs neizceļat ne galveno, ne otršķirīgo un dodat priekšroku vienlīdzībai.

Iepazīsti sevi, ja pirmais aplis ir lielāks par otro.

tad tu mēdz uzņemties atbildību un tev patīk dominēt attiecībās. Un otrādi: ja otrais aplis ir lielāks, tad gaidi iniciatīvu no partnera, esi spējīgs un gatavs piekāpties.

Iepazīsti seviSvarīgi ir arī tas, kā zīmētie apļi atrodas viens pret otru. Ja tie daļēji pārklājas, tas norāda, ka jūs meklējat noteiktu emocionālu tuvumu. Attiecības jums ir uzticības, rūpju, tuvības sfēra. Jo vairāk jūsu loki pārklājas, jo svarīgākas šīs lietas jums ir.

Iepazīsti seviJa apļi tikai pieskaras, bet nekrustojas, tad tas norāda, ka attiecībās vēlaties atstāt brīvu vietu gan sev, gan partnerim. Tu esi praktisks un netiecies uz spēcīgām emocijām vai emocionalitāti, tev patīk būt vienam.

Ar šo zīmējumu jūs it kā sakāt: “Mēs esam kopā, bet nejaucamies viens otra iekšējās lietās.”

Jo tālāk atrodas apļi, jo vairāk jums ir nepieciešama neatkarība un brīvība. Gadās, ka cilvēki zīmē divus apļus divās dažādās lapas pusēs.

Visticamāk, šāds cilvēks labi sargā savas robežas, viņam ir grūti kādam pietuvoties. Iespējams, ka cilvēka dzīvē ir pienācis periods, kad viņam vajag pabūt vienam.

Iepazīsti sevi

Iepazīsti sevi, ja esat iekļāvis vienā lokā otru loku.

Tas norāda uz jūsu vēlmi kontrolēt ne tikai savu dzīvi un jūtas, bet pat citas personas rīcību. Jums nepatīk, ja tuvi cilvēki uzvedas ne tā, kā jūs gaidāt. Jūs mēģināt paredzēt notikumus un iepriekš sastādīt rīcības plānu.

Ja uzzīmēja otro apli pirmajam virsū, tas it kā sevī ietver pirmo apli, tad šeit var runāt par aizsardzības nepieciešamību, par uzupurēšanos, sevis noniecināšanu, depresiju.

Zīmētājs meklē kādu spēcīgu un lielu, piemērotu, lai atspiestos un pasargātu sevi. Varbūt tā ir vēlme pēc stipras rokas, tieksme pēc stabilitātes un kārtības ikdienā.

Šādam cilvēkam ir vajadzīgs kāds, kurš var uzņemties visus svarīgos lēmumus, visas rūpes, vai, vienkāršāk sakot, kāds, kurš ievelk otro apli pirmajā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top