Iemanto cieņu un labvēlību no apkārtējiem cilvēkiem

Iemanto cieņu.

No sākuma pārdomā par visu, ko dzīvē vēlies. Varbūt vēlies būt novērtēts un cienīts? Varbūt jūs cenšaties gūt panākumus, darot to, kas jums patīk? Varbūt jūs sapņojat būt laimīgs, vesels un absolūti neatkarīgs?

Ir viens aspekts, kas jums ir jāattīsta, lai sasniegtu visus savus mērķus. Kāds ir šis aspekts? Tā ir spēja izpelnīties cieņu no apkārtējiem cilvēkiem visās dzīves jomās.

Iemanto cieņu, kā to īstenot?

Koncentrējies uz pirmo numuru. Ja kas, pirmais numurs esat jūs, neatkārtojamais un vienīgais kuram daudz kas dzīvē jāveic.
Noteikti tev ienāks prāta doma palīdzēt citiem cilvēkiem un mēģināt uzlabot pasauli. Tās protams ir lieliskas īpašības, bet tikai tad, ja tu to spēj.

Nedari neko uz savas laimes un labklājības rēķina. Būt moceklim un upurim ir sliktākā izvēle, lai nopelnītu cieņu.
Ja jūsu rīcība parāda, ka jūs sevi nenovērtējat un atstājat sevi otrajā plānā, arī neviens cits jūs nevērtēs un necienīs.

Koncentrējiet savu laiku un resursus uz sevi. Dariet to, kas jums ir vislabākais. Un, ja vēlaties palīdzēt citiem cilvēkiem, lieliski. Tikai ne uz sevis un savu interešu rēķina!

Iemanto cieņu

Iemanto cieņu, jums ir jābūt saviem standartiem.

Tagad, kad vispirms koncentrējaties uz sevi, jums ir jānosaka, ko vēlaties (vai nevēlaties) savā dzīvē. Varbūt jums ir draugs, kurš pastāvīgi aizņem jūsu laiku.

Iespējams, jūsu klients jūs pastāvīgi kaitina un “šķindina” visādas muļķības pie tam par sīkumiem. Vai esi nejauši ievērojis, ka kolēģis mēģina jūs noniecināt darba komandas acīs.

Tāpēc atcerieties!

Nevienam nav tiesību tērēt jūsu laiku, resursus vai sabojāt jūsu reputāciju bez jūsu atļaujas. Jums ir skaidri jānorāda, ko jūs necietīsit attiecībā pret sevi.

Iemanto cieņu, iemācieties apmierināties ar nesaskaņām.

Lai pieturētos pie saviem standartiem un uzskatiem, jums ir jābūt gatavam nepiekrist cilvēkiem. Citādi tu pakļausies zem tām, atstumjot savas intereses un vajadzības.

Ir grūti nopelnīt cieņu, piekāpjoties!

Nesaskaņas ir normālas ja tās ir konstruktīvas. Iesaku par to neuztraukties. Paziņojiet cilvēkiem, ko domājat par noteiktiem jautājumiem, un uzsveriet, ka nevēlaties mainīt savas domas.

Starp citu, domstarpības noved pie labākas sapratnes. Mēģiniet saprast un pieņemt kāda cita viedokli, lai jūs varētu uzzināt, ko otrs domā, un, ja iespējams, atrast kādu kompromisu.

Pie nosacījuma, ja nesaskaņas tiešām ir konstruktīvas un jūs no tām varat izlobīt kādu patiesības graudu, kas nesīs labumu abām strīda pusēm. Cilvēkiem ir cieņa pret tiem, kuri prot pastāvēt par sevi un aizstāvēt savus principus.

Iemanto cieņu, pieņemiet savus lēmumus.

Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt cieņu, ir demonstrēt līdera prasmes. Labākais veids, kā kļūt par vadītāju, ir pieņemt pareizus lēmumus negaidot, ka tos pieņems cits.

Ja kas, tas attiecas ne tikai uz darba vietu. Neatkarīgi no tā, vai esat kopā ar draugiem, nejaušiem jauniem paziņām, kolēģiem vai ģimeni, cilvēki jūs neapšaubāmi cienīs, ja parādīsit savas lēmumu pieņemšanas prasmes.

Iemanto cieņu

Tas parāda, ka saprotat, ko vēlaties, un esat gatavs bez bailēm izteikt savas domas. Pat ja citi jums nepiekrīt, jūs zināt, ka esat spējīgs pieņemt spēcīgus un efektīvus lēmumus, pamatojoties uz savu viedokli. Tas parādīs to, ka esi pārliecināts par sevi un savukārt tas liks citiem cienīt tevi.

Iemanto cieņu, izrādi cieņu pret cilvēkiem.

Cienīt sevi ir ārkārtīgi svarīgi, taču jums jāuzturas līdzīgi pret citiem cilvēkiem. Jūs nevarat nopelnīt cieņu, ja pats neesat uz to spējīgs.

Izmantojiet klasisko likumu: “Izturies pret citiem tā, kā vēlies lai izturas pret tevi.” Tu taču nevēlies, lai citi līdzpilsoņi uz tevi skatītos no augšas? Tāpēc neesi augstprātīgs pats.

Tu taču nevēlies, lai cilvēki tevi pārtrauc interesantas un svarīgas runas vidū. Tāpēc nepārtrauc arī savus oponentus, ja tādi ir atrodami, piemēram tavā darba vietā vai kādā citā vietā, kur iespējami dažādi strīdīgi gadījumi.

Ir grūti pieprasīt cieņu no cilvēkiem, ja viņi to nesaņem no jums. Ja ievērosit šos padomus, jūsu dzīve sāks manāmi uzlaboties. Atcerieties, ka cieņa ir labākais veids, kā gūt panākumus un laimi.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top