Ielu teātra festivāls un tirdziņš

 

 

Tirdziņš tas ir skaisti,  it sevišķi Liepājā!

Vienmēr ar atsaucību uztveram papildinājumu pasākumam ar lakonisku nosaukumu tirdziņš.

Amatnieki un mājražotāji tiek aicināti pieteikties ielu teātra festivāla tirdziņā Rožu laukumā.

Liepājas Leļļu teātris jau 9 reizi organizē Starptautisko ielu teātru festivālu pašā Liepājas pilsētas sirdī – Rožu laukumā.

Šogad festivāls norisināsies no 31. jūlija līdz 1.augustam, kur gan liepājniekiem, gan pilsētas viesiem tiks sniegta iespēja baudīt profesionālu mākslu un kultūru.

1. augustā festivāla programmu papildinās amatnieku un mājražotāju tirdziņš Rožu laukumā, kurā aicināti piedalīties tirgotāji, lai piedāvātu savu saražoto produkciju pasākuma apmeklētājiem.

Tirdziņam aicina pieteikties dažādu amatu meistarus un mājražotājus, kuri strādā ar visdažādākajiem materiāliem, savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus un amata prasmes.

tirdziņšPieteikšanās tirdziņam notiek līdz 27. jūlijam – zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 63421670 vai
mob. tālr. 26371671.

Vai arī, rakstot uz e-pastu madara.puke@inbox.lv, norādot dalībnieka nosaukumu, sortimentu, tirdzniecības platību un kontaktinformāciju.

Festivālā “Zeme. Debess. Jūra. 2015” mākslinieki būs pārstāvēti no tādām valstīm kā Itālijas, Francijas, Vācijas, Nīderlandas, ASV, un protams mūs priecēs arī pašmāju mākslinieki no Latvijas.

Pateicoties Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas “Kultūra” projektam “Leļļu teātru kultūru daudzveidība” festivālā viesosies projekta partneri – teātris “ZebraDans” no Zviedrijas.

Festivāls “Zeme. Debess. Jūra. 2015” ir svētki, kuros nepastāv ne valodas barjera, ne ieejas maksa, tāpēc aicināti piedalīties visi – gan lieli, gan mazi!

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

maija

Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Pat ļoti, jo galvenokārt rakstu par notikumiem Liepājā. Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri un par sevi pārliecināti cilvēki. Paldies, ka izrādāt interesi!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *