DogTV, iecienīts maksas Tv kanāls suņiem un viņu saimniekiem

DogTV.

Tā nu tas dzīvē notiek un interesantas lietas sevi neliek gaidīt. Pie mums politiķi lūko Zilupes krievus pieradināt latviešu televīzijas programmām. Toties amerikāņu prātus nodarbina pavisam cita lidojuma idejas.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Nezinu vai Trampa ietekmes rezultātā vai Baidena ierosme deva rezultātu. Nezinu! 🙂 Protams tas ir joks, jo DogTV darbojas jau pasen.

Es par tādu pārraidi uzzināju jau 2012. gadā.

Nu un tagad fakts, Kalifornijā atklāja pirmo televīzijas kanālu suņiem. Jā, jā!  Nepārrakstījos,  amerikāņu četrkājainajiem draugiem būs iespējas skatīties tematiski piemeklētas pārraides.

Suņi, veselas 24 stundas diennaktī, varēs baudīt sev veltītas TV pārraides. Tātad nopietna pārraide, jo kas zin, cikos suņuks sagribēsies noskatīties dokumentālu seriālu. Piemēram, par ievērojamu suņu dzīvi.

Kanāls ir maksas un daļēji arī par velti.

Ziniet, DogTV ir populārs.

Skaidrs, ka paši suņi šo programmu nepasūta, bet gan to maksātspējīgie saimnieki. Ko gan neizdarīsi sava mīluļa labā!

Visas „DogTV” programmas ir veidotas taisni suņiem, lai suņukam būtu interesanti un viņš negarlaikotos. Programmas sadalītas vairākos blokos. Labas uzvedības rosinošas, rotaļu, mīlestības un relaksācijas pārraides.

Kā atsaucas suņu saimnieki par šo Tv pārraižu kvalitāti: “Tās ir līmenī, jo spēj piesaistīt suņuku uzmanību uz vairākām stundām”.

Paskaties arī Tu šādu pārraižu video.

Jā! Pasauc suņuku!

DogTV

https://www.dogtv.com/

Ko viņi raksta par sevi.

Mēs sadalījām mūsu zinātniski izstrādātās programmas trīs segmentos,  pamatojoties uz mūsu suņu ikdienas cikla novērtējumu. Mēs gādājam, lai jūsu suns būtu laimīgs visas dienas garumā.

Stimulēšana.

Programmas ar rotaļīgām animētām sekvencēm, suņiem un citiem dzīvniekiem, kas paredzētas garlaicības novēršanai un garīgās stimulēšanas nodrošināšanai.

Relaksācija.

Programmas ar nomierinošām ainām un nomierinošām skaņām uztur jūsu suni mierīgu dienas laikā.

Iedarbība.

Rediģētas programmas ar ierobežotu skaņu iedarbību, kas palīdz jūsu sunim pierast pie tādām lietām, kā automašīnu braucieni un durvju zvani.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *