Ideāla sieviete, kā vīrieši raksturo pievilcīgu sievieti

Ideāla sieviete.

Protams, ideālu cilvēku nav, kā arī nav ideālu sieviešu. Taču ir dažas īpašības, kas sievietes padara vīriešu acīs pievilcīgas.

Ideāla sieviete, vai tikai skaistuma etalons?

Vīriešiem un sievietēm ir atšķirīgi priekšstati par to, kas ir ideāls partneris, un vēl jo vairāk par to, kāda ir ideāla sieviete.
Ja meitenes vairāk pievērš uzmanību izskatam un spējai parādīt sevi. Tad pretstatā sievietēm, vīriešiem svarīgākas ir iekšējās īpašības, kā spēks un prasme pelnīt, jā, to pašu dienišķo naudu.

Ideāla sieviete, kā ar viņu?

Precīzāk par to var pateikt vīrietis. Apskatīsim ideālas sievietes pazīmes vīriešu izpratnē. Šoreiz par to Pēteris.

Ideāla sieviete un maigums.

Lai ko jūs esat dzirdējušas, bet ir zināms, ka vīriešiem patīk maigas sievietes. Pat situācijās, kad no viņas iegribas vīrietim ir jāpieņem stingrs lēmums. Tādos gadījumos sievietei ir jāsaglabā maigums vārdos, protams, manierē un kustībās.

Ideāla sieviete

Vīrietis teiktu: “Mana mīļā viltīgā lapsiņa”

Gaišas acis.

Skaistulēm ar gaišām acīm, izskats atšķiras no daiļā dzimuma pārstāvēm ar brūnām acīm. Mirdzošs skatiens no biezām skropstām aizrauj puišus, piesaista un iekaro.

Smarža.

No ideālas sievietes vajadzētu nākt patīkamam aromātam. Tas, savukārt, atbilst viņas tēlam kopumā. Var šķist dīvaini, taču iepazīšanās laikā vīrieši nereti ievelk elpu caur degunu, lai sajustu, kā viņa smaržo. Izdalītā smarža viņiem ir būtiska.

Ideāla sieviete, izskats.

Pirmajā vietā starp sieviešu skaistumiem vīriešiem neapšaubāmi ir ideālas ķermeņa proporcijas. Skaisti izliekumi var novērst daudzus citus trūkumus.

Sievišķība.

Lai kāds būtu vēlamais apģērba stils un sievietes izvēlētais tēls, tam jāpaliek sievišķīgam. Vīrieši bieži pievērš uzmanību šai īpašībai un vienkārši nespēj tai pretoties.

Bedrīte uz zoda.

Ne visām meitenēm ir šī raksturīgā izskata iezīme, iespējams, tāpēc tā tik ļoti piesaista vīriešu uzmanību. Sieviete ar bedri zodā puišiem šķiet unikāla un varbūt pat perfekta.

Franču šarms.

Zemapziņas līmenī Francija tiek uzskatīta par mīlestības valsti, un francūzietes ir labākās saimnieces pasaulē. Tāpēc viss, kas vīriešiem atgādina šo zemi un kultūru, viņiem šķiet tik pievilcīgs un pat ideāls.

Gari plūstoši mati.

Koptas garās cirtas ir ne tikai visu meiteņu sapnis, bet arī puišu aizraušanās priekšmets. Viņiem patīk daiļā dzimuma pārstāves ar skaistiem, plīvojošiem matiem.

Brunetes.

Pretēji izplatītajam uzskatam, vīriešiem brunetes patīk vairāk nekā blondīnes. Viņiem vienmēr tumša matu krāsa ir asociēta ar kaislīgu sievietes dabu. Pat ja brunetēm bieži ir spilgts temperaments un tās var būt “ātras”, viņi viņām to piedod.

Iniciatīva.

Vīriešiem nepatīk sievietes, kuras nevar uzņemties iniciatīvu un kaut reizi ņem lietas savās rokās. Meitenes, kuras pastāvīgi gaida pirmo soli no puiša, ir garlaicīgas un neinteresantas.

Mācies, sevi  savaldīt.

Strīda laikā ir ļoti svarīgi klusēt vai ieturēt nelielu pauzi, lai nepateiktu partnerim nepatīkamas lietas. Ja sieviete neprot sevi savaldīt, tas grauj attiecības. Kuram vīrietim patiks bieži strīdi un tava paaugstinātā taisnīguma apziņa. Starp citu, kuras nemaz nav, domāju taisnīgumu.

Kuram gan patīk rupjības? Šīs sievietes rakstura īpašības izraisa strīdus un skandālus. Mēģini domāt, ko saki, pat ja tev šķiet, ka vīrietis savādāk nesaprot!

Tu esi pārāk tieša.

Atklātība attiecībās ir ļoti vērtīga, taču tikai tad, ja tā nepārsniedz saprāta robežas. Lieliski, ja sieviete vīram nemelo! Ja viņa visu laiku tieši stāsta par viņa trūkumiem un pašas neapmierinātību, tad tas vīrietī var izraisīt aizvainojumu.

Sieviete ir pārāk lepna.

Tieši lepnums liedz daiļā dzimuma pārstāvēm piedot un saprast otro pusīti. Ja sieviete uzkrāj aizvainojumu un nezina, kā piedot, kādu dienu laulība izjuks. Turklāt negatīvisms, ko viņa pastāvīgi glabā sevī, var izraisīt daudzas slimības un traucējumus.

Sievietes raksturs, princeses.

Tādas sievietes sēž mājās un nopūšas, ka nevienu nepazīst. Viņas skrien mājās no darba, risina ikdienas problēmas, protams, ja viņām tas patīk. Ja nekas nepatīk no mājas darbiem, tad nodarbošanās ir lasīt vai skatīties filmas… utt.

Meitenes-princeses neprot sevi pasniegt, vienmēr gaida iniciatīvu no vīriešu puses. Uzvedas vēsi un sapņo par romantiku un skaistiem darbiem viņas labā. Vīrieši ātri saprot, kas ir kas, un pāriet uz daudz pretimnākošām dāmām.

Labu Dienu dāmas!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top