Ideāla automobiļa novietošana stāvvietā, to var izdarīt tikai daži

 

 

Stāvvietā.

Ja Tu māki visideālāk „ noparkot”  savu auto stāvvietā, tad par šādu sasniegumu ir iespējams iekļūt Ginesa Rekordu grāmatā.

To arī izmantoja vācietis Ronijs Vešselbergers, kas nekautrējās ar savu prasmi un uzstādīja jaunu Ginesa rekordu auto novietošanā ierobežotā teritorijā ar rokas bremzes palīdzību.

Stāvvietā.

Viņš iemanījās novietot VW Polo vietā, kas bija tikai 26 centimetrus garāka nekā viņa auto.

Rekords tika uzstādīts Berlīnē daudzu skatītāju un Ginesa Rekordu grāmatas pārstāvju klātbūtnē, kas ar neticību raudzījās uz mazo atstarpi starp autiņiem, kur bija nolēmis iespraukties Ronija autiņš.

Šo veiklo “parkošanos” stāvvietā piefiksēja un pēc mērījumu veikšanas veiklajam vācietim piešķīra sertifikātu, kas apliecināja, ka rekords ir uzstādīts…

stāvvietā

Video sižetā būs redzams, ka auto novietošana stāvvietā ir veikta perfekti…burtiski ar milimetru  precizitāti. Laikam vāciešiem tas ir asinīs…darbiņu izdarīt labi.

Pats interesantākais, ka šo labi izdarīto darbiņu viņš veica no pirmās reizes…tas ir iepriekš neveicot izmēģinājuma braucienus.

Ha, es arī tā varu! Varbūt… 🙂

Tomēr, ja nopietni, nevienam neiesaku veikt šādu treniņu ciklu pilsētu ielās, jo daudzo sabojāto auto īpašnieki var nesaprast jūsu vēlmi labot Ginesa rekordu.

Būsim uzmanīgi un apdomīgi stāvvietā!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top