Humoršovs 100g Latvijas un Baltie lāči

Humoršovs …. viesosies Liepājā !


Svētdien, 11. jūlijā plkst. 16.00 Liepājas koncertestrādē „Pūt, Vējiņi” pie skatītājiem nāk jauns, oriģināls humoršovs ar nosaukumu „100 g Latvijas”,
kas aicinās ar smaidu paskatīties uz aktuālām norisēm Latvijā…

Sākot no deputātiem – vairāk solītājiem, “viszinošiem” ierēdņiem, izsalkušiem policistiem, “zaķu šāvējiem”/ biļešu kontrolieriem un, visbeidzot…

…ar mūžīgajām Skaidrīti un Mildiņu, kuras ir nolēmušas šoreiz nekļūdīties vēlēšanās un saprast, kura partija sola visvairāk un kurai viņas atdos savas sirdis un balsis.

Humoršova kvalitāti nodrošinās izcilie humora meistari Jānis Jarāns, Dainis Porgants un jaunais dziedātājs Ainārs Bumbieris.

Humoršovu kuplinās grupa “Baltie lāči” un “Balto Lāču muzikālais teātris”, kas iemantojis milzīgu skatītāju mīlestību un guvusi pirmās vietas Latvijas Šlāgeraptaujās trīs gadus pēc kārtas.

Skatītāji jau iepazinuši tādus humoršovus kā “Humora vasara”, “Humora atvasara”, “Sieviešu diena”, kas izpelnījušies skatītāju atzinību un pulcējuši pilnas zālēs visā Latvijā. Jaunais humora šovs ir tupinājums šai humoršovu sērijai.

Koncerta režisore – L.I.Purmaliete un Jānis Jarāns, scenogrāfe – Elizabete Banga, tērpu māksliniece – Danuta Ābele, scenārija autore – Ilze Trumpe un Jānis Jarāns.

Biļešu cenas no Ls 4,- līdz Ls 6,-.
Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu