Horoskops, mīlestība un seksuāla saderība.

Noskaidrosim to,  ko grūti loģiski un pamatoti salikt kopā. Kas var būt neaprēķināmāks, kā seksuālā pievilcība vienam pret otru.

Kas ir noteicošais pāru veidošanās lielajā noslēpumā?
Kā mēs atrodam to vienu vienīgo… ceru, ka saderību horoskops dos kaut mazu atbildi no šī mūžīgi svarīgā jautājuma…

Vai mēs saderam kopā?

AUNS

Viņa

Viņa neslēpj savas emocijas, alkst spēles, spēj pārliecināt apkārtējos pieņemt viņas vēlmes par savējām un pati to apzinās.
HoroskopsViņa neuzticas savai spriešanas spējai. Ļaujot vaļu emocijām, viņa krīt galējībās.

Dzīvē viņa ir īsta aktrise, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņa izliekas, gluži otrādi! Katru reizi iemiesodamās attiecīgajā lomā, kuru pašlaik spēlē, viņa atstāj emocionāli bagāta cilvēka iespaidu, lai gan ne vienmēr tāda ir patiesībā.

Gultā viņa nav tik laba aktrise kā dzīvē – te viņa ir drīzāk pasīva, koncentrējas uz savām izjūtām. Pati viņa nekad necenšas ietekmēt partnera uzvedības stila veidošanos.
Savus pārdzīvojumus viņa labāk prot izskaidrot vārdos nekā jūtu valodā, tādējādi  liekot vilties vīriešiem, kas par viņu sprieduši pēc iespaida, kādu viņa radījusi citu cilvēku klātbūtnē. Reizēm viņa savas kulturāla cilvēka ieražas cenšas saglabāt arī guļamistabā, tomēr parfimērija, caurspīdīga veļa, lampas, sveču gaisma un partnera iejūtība viņai nesniedz apmierinājumu.

Zemapziņā viņa alkst primitīvas un rupjas kopošanās, alkst tēviņa un grib viņam atdoties. Diemžēl viņas dzīvesveids un uzvedība piesaista izsmalcinātus, iejūtīgus un jutekliskus vīriešus, un ne viens no tiem nevar sniegt viņai pilnīgu laimi.

Viņš

Par šā vīrieša dzīves saturu bieži vien kļūst intrigas, viņš tāpat kā daudzi vīrieši mēdz raizēties par savām seksuālajām iespējām, kaut arī raizēm gandrīz nekad nav pamata. Kas attiecas uz tradicionālajām sieviešu seksuālajām neirozēm, tad viņš labprāt uzņemas ārsta lomu, viņam patīk “nopietnas” sarunas, vārdos ietērpts erotisms, patīk vilināt, pierunāt un apzināti uzbudināt.

Aunam sievietes vārds ir pārāks par visu. Lai viņš justos apmierināts, mīlas dēkai jābūt nedaudz noslēpumainai, viņa gaumē ir mistiski telefona zvani, rūpīgi sagatavotas slepenas tikšanās un tml. Prieks par savu iekarojumu viņam ir daudz mazāks nekā par pašu iekarošanu.

Tas viņam viss noder par sava paša vērtības apliecinājumu. Viņš labi jūtas kopā ar nervozu sievieti, kas šaubās par savu seksuālo vērtību un iespējām, jo viņas kompleksu pārvarēšanas process Aunu ārkārtīgi atrauc.

Viņu uzbudina nedrošas un par sevi nepārliecinātas sievietes. Piemērotos apstākļos viņš var kļūt par lielisku mīlnieku. Parasti viņš ir ļoti labvēlīgi noskaņots, komunikabls, pieklājīgs, un kopumā ņemot, visiem viņš patīk.

Lielākajai daļai šajā zīmē dzimušo ir slieksme uz mantu kultu, snobismu, ārēju spožumu un ne sevišķi izmeklētām metodēm, kā palielināt savu vērtību apkārtējo acīs. Viņš ir poligāms (var uzturēt sakarus ar vairākām sievietēm vienlaikus), viņam ir svešas spēcīgas emocijas un aizrautība.

VĒRSIS

Viņa

Saskarsmē ar šo sievieti vajadzīga liela pacietība. Pēc dabas viņa ir poligāma, t.i. viņai var būt vienlaikus vairāki vīrieši. Viņai Horoskopsnepieciešams liels skaits partneru, turklāt viņa ar zobiem un nagiem turas pie katra no tiem.

Nav jēgas viņu dievināt, vajāt, pavedināt vai iegūt ar varu, viņa pati izvēlas sev partneri un tikai divvientulībā ar iecerēto atklāj savu jūtu dziļumu.

Pret citiem vīriešiem viņa izturas vēsi, ne katrs spēj pielāgoties viņas nenosvērtībai, kaisles izpausmēm un kaprīzēm.
Vīriešus, kuri viņu neinteresē no seksuālā viedokļa, viņa mēdz ķircināt. Toties tiem, kurus izvēlas pati, šī sieviete spēj sniegt milzum daudz saldkaislas baudas, tikai ar noteikumu, ka partneri viņu nekontrolē.

Savu ķermeni viņa uzskata par vērtīgu instrumentu, kuru drīkst spēlēt vienīgi virtuozi. Mīlas rotaļām viņa nododas ar patiku, ilgi, nepiespiestā gaisotnē izbaudot ikvienu fāzi un vienmēr turoties pie principa, ka sekss – tā ir bauda.

Pēc tam vēl vairākas dienas ir uzbudināta, primitīva nodarbošanās ar mīlestību viņu neaizrauj.

Viņš

Viņš reti iemīlas, tomēr sakaros ar sievietēm viņa emocijas ir maksimāli sakāpinātas. Viņš ir ļoti jūtīgs, redz sievietē ne tikai seksa objektu, bet arī cilvēku.
Viņa psihes stūrakmens ir nesatricināmā pārliecība par sava vīrieša vērtību.

Viņam nevajag šīs vērtības apliecinājumus ne no savas, ne citu puses. Tāpat viņš nejūt vajadzību izcelt šo vērtību ar apšaubāmām metodēm, piemēram, alkoholu lietošanu, azartspēlēm, tīšu rupjību un cietsirdību, tieksmi gūt varu un virsroku.

Sievietes satiksmē ar viņu jūtas jaunas un skaistas, tām šķiet, ka atrodas pilnīgā drošībā. Parasti viņš nemēdz sievietes pamest nelaimīgas un aizvainotas.
Savā mūžā viņš tiekas gultā ar daudzām sievietēm, taču nebūt ne tāpēc, lai kolekcionētu uzvaras. Kvantitatīva attieksme pret seksu viņam ir pilnīgi sveša, toties raksturīga tieksme pēc absolūtas personības brīvības, pastāvības un neatkarības, kā arī nevēlēšanās pakļauties vispārpieņemtajām normām, visam tam, ko dēvē par rutīnu.

Cilvēkos viņš parasti ir jautrs, asprātīgs. Viņam ir plašs interešu loks, viņš neko nedara piespiedu kārtā. Sakarus ar sievietēm nekad neuzsāk, zemisku, sieviešu aizvainojošu instinktu mudināts. Viņa mērķis ir gūt atklāsmi pašam un sniegt baudu un laimi partnerēm.

DVĪŅI

Viņa

Brīžiem viņu pārņem dziļa nomāktība, it kā viņa skumtu par mīļoto brāli, kas gājis bojā. Ideāla meklējumos viņai neskaitāmas reizes Horoskopsjāsaduras ar pilnīgu neizpratni, viņa ir jūtīga, talantīga, taču atstāj pamestas sievietes iespaidu, un tas patiešām tā ir.

Šajā zīmē dzimusi sieviete reti atrod patiesu laimi, bieži vien viņas meklējumi beidzas traģiski. Liktenis viņai lēmis ilgoties pēc viena vienīgā – ideālā – partnera, kuru viņa meklē visu mūžu.

Viņu pārņēmusi sajūta, ka dzīve ir nepilnvērtīga. Ja šī sieviete atrod meklēto ideālu, viņas dzīve pārtop paradīzē zemes virsū, taču tas atgadās ārkārtīgi reti.

Ja atradums ir tuvs ideālam, viņa var kļūt laimīga. Parasts cilvēks, ar kuru tā uzsāk kopdzīvi, viņu nespēj saprast.

Viņa allaž izskatās pievilcīga un gūst panākumus, sekss viņai nav vienaldzīgs, tomēr viņa meklē arī garīgi bagātu partneri, fiziska bauda vien viņai nesniedz pilnīgu apmierinājumu.
Gribēdama pārliecināties par savu pievilcīgumu, viņa bieži maina partnerus, laiks steidzas vēja spārniem… Zudībā aiziet virkne pelēku gadu.

Izmisīgi centieni atrast laimi noved viņu pie garīgās bojāejas. Tie ir mēģinājumi panākt “laulības, kas tiek slēgtas debesīs”, un bez šādām laulībām dzīve viņai šķiet tikai cietsirdīgo dievu izspēlēts nožēlojams joks.

Viņš

Sievas krāpšana nepieder pie viņa iecienītākajām nodarbēm. Viņam patīk nodarboties ar mājsaimniecību, uzņemt viesus. Viņš ir komunikabls, labprāt piesaista sev apkārtējo uzmanību, viņam patīk gūt piekrišanu pie sievietēm un priecāties jautrā kompānijā.

Viņa seksualitātes attīstību, it sevišķi juteklisko iespaidu jomā, dzīves pieredze tikpat kā neietekmē. Viņš ir nelabojams romantiķis, dažādos dzīves posmos viņa fantāzija rada atšķirīgus tēlus, kuru raksturīgā iezīme ir to nerealitāte.

Parasti šis vīrietis neizjūt vētrainu kaisli, viņu spēj apmierināt jebkura mīlas rotaļas fāze, pēc kam viņš ātri un cieši aizmieg. Neprātīgu aizraušanos ar seksu, par ko šad un tad dzird stāstām citus vīriešus, viņš nepazīst.

VĒZIS

Viņa

Vēža zīmē dzimušai sievietei nepatīk izrādīt savas jūtas un emocijas, jo tāda izturēšanās viņasprāt nozīmē kapitulāciju. Viņai ir ļoti Horoskopsjūtīgs ķermenis, it sevišķi krūtis, muguras lejasdaļa un pakauša daļa zem matiem.

Nodarbošanās ar mīlestību (šā vārda īstajā nozīmē) prasa tādu apziņas stāvokli, kurā zūd spriestspēja un paškontrole, to vietā nāk aizrautība, pilnīga atdošanās, neapvaldītas jūtas un ekstāze. Turpretī vēzis, lai darītu ko darīdams, katrā ziņā grib paturēt virsroku pār apkārtējiem, valdīt pār tiem un kontrolēt tos. Šī tieksme nonāk patstāvīgā pretrunā ar seksualitāti.

Viņa vēlas sniegt baudu tikai un vienīgi sev, tāpēc partnerī nereti saskata tikai instrumentu savas kaisles apmierināšanai. Šī sieviete spēj lieliski saprasties ar tiem, kurus viņa interesē tikai kā mīlas rotaļu partnere.

Gultā mēdz būt agresīva, viegli uzbudināma, izrāda iniciatīvu un labprāt uzņemas vadošo lomu. Ja kāds pieviļ tās cerības, kas šai sievietei saistās ar intīmo dzīvi, viņa ar divkāršu enerģiju pievēršas profesionālajai vai sabiedriskajai darbībai.

Ir ļoti godkārīga. Var kļūt laimīga, ja vien aptvers, ka seksā, lai pēc iespējas vairāk, jāprot arī dot, ne tikai ņemt.

Viņš

Vēlme izcelties citu vidū un pārmērīga godkārība nemitīgi urda viņu iekarot virsotnes. Tieksme pēc pilnības aptver arī dzimumdzīves sfēra.

Lai gan atšķirībā no Vērša viņš nav spējīgs pārdzīvot dziļas jūtas, tomēr viņš ir spējīgs izdarīt kaut ko tikpat “efektīvu”, proti, izraisīt partnerē bezspēcības jūtas, jo viņa labi apzinās, ka neraugoties uz savu lielo vēlmi, nekad nespēs šo cilvēku pilnībā iegūt.
Tāpat kā Vērsis, viņš labi apzinās savu vērtību.

Vērim patīk sievietes, un viņš tiecas nodibināt kontaktus ar tām, toties Vēzis sievietes nemīl, viņš uzskata, ka sievietes ir tās, kurām jātiecas pēc viņa labvēlības. Daudz enerģijas viņš ziedo citu mērķu sasniegšanai. Lai pie kā viņš ķertos, visās jomās viņam jābūt pašam labākajam.

Viņa pūlas visiem spēkiem to savalgot, taču tas ir bezcerīgi, jo sievietes viņa vērtību sistēmā ieņem diezgan zemu vietu un uzticības jēdziens viņam neko daudz nenozīmē.
Viņa sieva, ja tā ieņem līdzīgu sabiedrisko stāvokli, bauda “karalienes” priekšrocības harēmā, kas sastāv no vīra mīļākajām. Vēža ideāls ir ne tik daudz šāds harēms kā kontaktu sistēmas izveidošana ar sievietēm, kurām jābūt jaunām, skaistām, labi koptām un vajadzības gadījumā jāapmetas viņa noīrētā dzīvoklī.

Saites tiek sarautas, ja kāda no viņām izrādās pilnīgi neciešama. Galvenais šo sieviešu pienākums, viņaprāt, ir atrasties pastāvīgā gatavībā un pēc pirmā aicinājuma tikties ar viņu gultā pat tad, ja līdz lidmašīnas izlidošanai būtu atlikusi tikai pusstunda.

LAUVA

Viņa

HoroskopsViņa rotaļājas ar vīriešiem, neizprazdama šīs spēles īsto nozīmi, jo pati neizjūt nekādu seksuālo tieksmi. Šai sievietei patīk pakļaut vīriešus, viņa labi apzinās savu pievilcību un cenšas to izcelt, neraugoties uz to, ka nemēdz izjust spēcīgu dzimumtieksmi.

Viņas individualitātes pamatā ir neatbilstība starp viņas seksuālo tieksmi un seksapīlu. Pirmā īpašība viņai vāji attīstīta, otrā spēcīga un acumirklī piesaista uzmanību. Šī sieviete apzinās, ka ir pievilcīga, un vīrieša centieni iekarot viņu uzjautrina un apmierina viņas godkārību.

Vispār ar mīlestību nodarboties viņai patīk un viņa viegli gūst apmierinājumu, bet atteikšanās no vairāk vai mazāk ekstravagantām pozīcijām dzimumakta laikā, var gadīties, nosaka raizes par to, lai neizjuktu frizūra.

Sekss viņu neinteresē tik ļoti, kā varētu šķist pēc pirmā acu uzmetiena. Visu viņas mūžu vīrieši mēdz iedomāties šo sievieti gluži citādu nekā patiesībā, un daudzi no viņiem rūgti pieviļas.

Viņš

Jaunībā viņš piekopj intensīvu dzimumdzīvi, kuras pamatā ir nepieciešamība pierādīt pašam savas spējas, kas attiecināmas uz dzimumsakaru biežumu, orgasmu rekordskaitli viena seansa laikā utt.
Tāpat kā Auns, viņš nav pārliecināts par savām seksuālajām spējām, tomēr cenšas tās apliecināt pilnīgi pretējā veidā.

Reizēm viņš ar savām izdarībām atgādina mazlitrāžas auto šoferi, kurš par katru cenu grib apdzīt visas pārējās mašīnas. Viņš ir mūžīgais pleibojs. Ja viņš kolekcionē vai arī izdala citiem pornogrāfiskus attēlus, tad galvenokārt tāpēc, lai apkārtējos radītu iespaidu par sevi kā vīrieti, kurš daudz zina par mīlu un labi pieprot mīlas rotaļas.

Viņš acīm redzami pārvērtē seska tehnikas nozīmi, jo nav spējīgs uz dziļiem emocionāliem pārdzīvojumiem. Mēdz izjust slimīgu greizsirdību, ko rada neapzinātas bailes, ka viņa partnere varētu sastapt vīrieti, kas tai sniegtu tādu emocionālu baudu, pēc kuras Lauva vairs nespētu viņu apmierināt.

Maznozīmīgas, nejaušas kļūmes, kas atgadās gandrīz katram vīrietim, viņu milzīgi sarūgtina, viņš no tām paniski baidās, līdz ar to viņam attiecīgi piemīt lielāka slieksme uz dzimumneirozēm un īslaicīgu impotenci. Tādēļ iespējams, ka pusmūža vecumā, neraugoties uz pilnīgi saglabājušos fizisko spēju, Lauva priekšlaicīgi pārtrauc dzimumsakarus ar sievietēm un iegrimst atmiņās.

JAUNAVA

Viņa

Viņa dievina seksu, turklāt konsekventi atzīst un pilnībā atbalsta vienīgi monogāmiju – piederību tikai vienam partnerim. Viņas Horoskopsgatavība nodoties mīlas rotaļām nav atkarīga ne no diennakts stundas, ne vietas, ne citiem apstākļiem.

Laimīgs tas, kas viņu mīl un gūst pretmīlu. Cilvēces vēsturē grūti atrast vēl cēlāku un daiļāku būtni. Viņa netiecas katrā ziņā pievērst sev uzmanību, taču ar mīlestību spēj nodarboties pat vis neiedomājamākajās situācijās.

Šī sieviete ir gatava jebkurām ekstravagantām izdarībām un eksperimentiem, ja vien tie notiek intīmos apstākļos, un viņu nemoka nekādi kompleksi.

Mīlas rotaļas viņas uztverē nekad nezaudē savu pirmreizīgo pievilcību, un viņas emocijas nav pretrunā ar veselo saprātu, savu piederību partnerim viņa vienmēr tiecas uzsvērt ar neuzkrītošiem žestiem un maigiem glāstiem.
Ja partnera nav, viņa to ļoti pārdzīvo, jo alkst tuvības, glāstu un siltuma.

Atraidot, šīs sievietes maiguma izpausmes, viņu var viegli aizvainot. Noraidījumu viņa uztver kā naidīguma izpausmi, lai gan saprot, ka vīrietim tās varbūt pārpūles sekas, ko izraisījusi pārmērīga aizraušanās ar seksu.

Viņai grūti to saprast, jo pati nekad neizjūt pārāk daudzo erotisko impulsu radīto pagurumu. Viņa spēj vienlaikus būt visnotaļ lieliska sieviete, mīļākā, māte un saimniece. Viņa ir absolūti uzticīga un pieder tikai vienam partnerim, tāpēc mēdz izturēties neiecietīgi, ja partnerim ir nepieciešamība un vēlme vienlaikus uzturēt kontaktus ar vairākām sievietēm.

Viņš

No viņa varētu iznākt uzticams vīrs un lielisks tēvs, taču viņa piekāpība un pieķeršanās bieži vien beidzas ar vilšanos, jo vairums sieviešu no vīrieša gaida pavisam ko citu, nevis viņas personas idealizāciju un uzupurēšanos. Būdams savaldīgs un delikāts, entuziasma pilns un nepraktisks, viņš laulību pārkāpj tikpat vēlu kā iepazīst pirmo sievieti.

Viņa seksualitātes attīstība bieži vien aizkavējas, dzimumdzīvi viņš uzsāk diezgan vēlu. Agrā jaunībā viņš nereti meitenes uzskata par neskaramiem pielūgsmes objektiem.

Gadās, ka par pirmo seksa partneri viņam kļūst paša sieva un ka līdz kāzām viņš pilnībā nav apzinājies ne savas seksuālās potences, ne vēlmes. Viņam piemīt tieksme partneri pārlieku dievināt un pārāk augstu vērtēt viņas labās īpašības, jo trūkst salīdzināšanas iespēju.

Gadās, ka četrdesmit gadu vecumā viņš tikko sāk aptvert savu bioloģisko sūtību, lai gan viņa draugiem šī doma bija skaidra jau skolas gados.

Kopš šā brīža viņa dzīve var turpināties divējādi: pirmajā gadījumā viņš atklāj sev seksa nozīmi, saprot, ka viņa jaunības ideālisms bijis tīrais pašapmāns, un vecumā, kad viņa vienaudži cits pēc cita atsakās no intensīvas dzimumdzīves, viņš, gluži otrādi, to uzsāk un turpina ilgstoši, bez vecuma ierobežojumiem.

Tomēr var gadīties, ka viņš, par spīti savam neikdienišķajam temperamentam, nespēj atteikties no dažādiem aizspriegumiem un aizliegumiem; šajā gadījumā viņu gaida vilšanās un nožēla par veltīgi izšķiestajiem jaunības gadiem.

SVARI

Viņa

HoroskopsMīlas rotaļas laikā viņa it nemaz neprot izrādīt iniciatīvu, tā pilnā mērā jāuzņemas partnerim, turklāt viņa ierosmes var gan gūt piekrišanu, gan izgāzties – atkarībā no partnera noskaņojuma.

Viņa ir pretdarbīgu spēku upuris. Fizisko apmierinājumu, ko dod sekss, viņa izjūt ļoti spēcīgi, taču psihiski nespēj šo nodarbi nedz atdzīt par labu, nedz arī gūt baudu no tās. Viņai nepatīk sarunas par tēmām ,kas saistītas ar seksu, jo viņa neprot vārdos paust savas izjūtas.

Ārēji viņa nekādi neizrāda, ka būtu uzbudināta vai vēlētos nodoties mīlestībai, neraida signālus un informāciju par savu seksuālo noskaņojumu. Nodarbošanās ar mīlestību viņas apziņā neskar augstākās jūtu emocijas, tā viņai sniedz tīri fizisku apmierinājumu t. i. tai ir tīri hedoniska daba.

Viņa necieš sakāpinātu maigumu, sentimentalitāti, delikātumu – viņa gluži vienkārši neizjūt šo mīlas rotaļas gaisotni.

Pēc kaisles pilnas mīlas nakts viņa ir spējīga izturēties tā it kā nekas nebūtu noticis: neviena maiga vārda, glāsta vai smaida.

Viņai ļoti uzmanīgi jāizraugās sev partneris – vis nepiemērotākais ir Mežāzis, vispiemērotākais – Jaunava un Skorpions. Vislielākais viņas ienaidnieks ir viņa pati.

Viņš

Viņam jābūt ļoti piesardzīgam partneres izvēlē. Sievietes viņam ir tikai seksa objekts, tāpēc viņš nav spējīgs pilnībā izprast un novērtēt katras atšķirīgo individualitāti.

Sekss viņam ir uzbāzīga ideja. Nevienam citam vīrietim dzimumdzīve nav tik nepieciešama kā viņam, un vienlaikus nevienu citu neapdraud tik ļoti iespējamā vilšanās dzimumdzīvē.

Viņam nekad nerodas tā sauktās vīriešu problēmas. viņa seksuālā potence ir ļoti liela, taču iespējas to izmantot – niecīgas. Ar tādu attieksmi ilgāku laikposmu spēj samierināties tikai nedaudzas sievietes, turpretī viņš cieši tic, ka ir pelnījis saņemt to, ko vēlas un kas viņam dzīvē pienākas.

Bet, ja dzīves īstenība neatbilst viņa vēlmēm, viņš krīt izmisumā un viņu nomāc bailes. Viņa iztēlē dabiskajai izlasei piemīt maksimālista  raksturs.

Viņam iekrīt acīs sieviete, viņš ar t iepazīstas un vislabprātāk būtu tūlīt licies ar viņu gultā, taču pieredze viņam teic, ka tādu rīcību atbalstītu pavisam nedaudzas sievietes.
Salīdzinājumā ar citās zodiaka zīmēs dzimušajiem vīriešiem gultā viņš ir primitīvāks, taču viņa kvantitatīvās iespējas labvēlīgos apstākļos ir gluži pārsteidzošas.

SKORPIONS

Viņa

Šī sieviete vienmēr ir pievilcīga, turklāt ne tik daudz sava ārējā skaistuma kā viņai piemītošās dzīves pilnvērtības izjūtas dēļ. Viņai Horoskopsraksturīga neizsmeļama enerģija, kuru tā spēj likt lietā dažādās dzīves jomās.
Viņai piemīt visvētrainākais temperaments, ļoti patīk nodoties mīlas rotaļām, un viņa labprāt atzīst, ka tajās ir nepiepildāma.

Savas plašās vajadzības spēj apmierināt tad, ja paliek uzticīga savai dabai un nesaista sevi ar ētiskām un sociālām normām.

Sekss pievelk viņu gan kā objekts (mērķis), gan kā darbība (pašnoteikšanās veids). Viņas dzīvē tas kļūst par kultu objektu, atturēšanās no mīlas viņu var ietekmēt tikai negatīvi.

Viņa lepojas ar savu pievilcīgo ķermeni, rūpējas par to un cenšas saglabāt labā formā. Viņas temperaments neizsīkst līdz pat sirmam vecumam, bieži vien viņa kļūst par īstu virtuozu. Tie vīrieši, kuri gultā vēlas izjust pilnīgu atbrīvotību un baudu, šīs vēlmes mēdz piepildīt tieši kopā ar viņu.

Neraugoties uz iepriekšteikto, Šī sieviete var kļūt par brīnišķīgu sievu tiem vīriešiem, kuri neatbalsta tradicionālos uzskatus par seksu laulības dzīvē un laulāto draugu uzticību. Viņas ārpus laulības sakari izskaidrojami nevis ar vīra vēso temperamentu, bet gan pašas neierobežoto tieksmi pēc jauniem iespaidiem.

Ja vīrs viņai patīk un viņa to mīl, tad viņa būs savā veidā uzticīga viņam, tas ir, viņš tai vienmēr būs pirmajā vietā . Viņas seksuālie pārdzīvojumi šai gadījumā tiks pakļauti hedoniskiem mērķiem (fiziskā apmierinājuma meklējumu dažādošanai) un nekādā ziņā nesaraus pastāvošās laulības saites. Viņa spēj nošķirt seksu no mīlestības, kas nebūt nav raksturīgi vairumam sieviešu.

Viņš

Viņš baidās nevis no impotences, bet gan no sievietes pārākuma. Visu mūžu viņš ne tikai apgūst seksa tehniku, bet arī pēta sievietes trūkumus, vājās vietas, viņas psihi, turklāt dara to saspringti, kā ienaidnieks. Savus daudzos panākumus viņš uztver kā triumfa aktus un veiksmi erotiskās pieredzes apgūšanā.

Viņam ir spēcīgs seksuālais temperaments, taču tam nepiemīt uzbāzīgas idejas raksturs. Atšķirībā no Svariem viņam ir vairāk iespēju īstenot savas vajadzības un vēlmes. Pārākums par sievieti viņam nav nekas tāds, par ko vajadzētu nemitīgi pārliecināties vai arī nemitīgi pašam sev apliecināt.

Viņš spēj būt aukstasinīgs un smalks taktiķis, spēlmanis, lielisks aktieris, kas nepieciešamības gadījumā uzņemas visdažādākās lomas. Viņš prot skart līdzjūtības, niknumu, greizsirdības, skaudības, šaubu, dažādu kompleksu un mātes instinktu stīgu. Šīs spēles sarežģītību nosaka viņa iedzimtais intelekts. Visās pārējās cilvēcisko attiecību jomā, izņemot seksu, viņš ir sirsnīgs, labvēlīgs, atsaucīgs un laipns.

Pēc viņa domām, attiecībās ar sievietēm jābūt piesardzīgam, nedrīkst ļaut, lai tās vīrieti pakļautu sev, jācenšas gūt virsroku, taču tad, kad mērķis ir sasniegts, viņam zūd jebkāda interese par šo sievieti, un viņš izraugās citu objektu. Gultā viņam, iespējams, trūkst atraisītības, taču šo trūkumu kompensē neierobežotās fiziskās iespējas un daudzpusīgā erotiskā programma.

STRĒLNIEKS

Viņa

HoroskopsViņas seksuālās iespējas ir milzīgas un praktiski neierobežotas gan kvalitātes, gan kvantitātes ziņā. Viņai patīk iespaidu dažādība, un viņas erogēnās zonas ir ļoti plašas.

Šai zīmē dzimušas sievietes raksturīga īpašība ir dzīvesprieks, ko papildina ziņkāre un tieksme gūt jaunas izjūtas, it sevišķi saldkaislas.

Viņa aktīvi un labprāt piedalās visās dzīves norisēs, viņai patīk sensācijas, dažādas pretdabiskas parādības, jauni iespaidi.

Viņa ir garīgi līdzsvarota, komunikabla, viņai patīk sajūtas, ko sniedz garša, smarža, attēls, skaņa. Bet augstāk par visu viņa vērtē savu ķermeni, kas viņai lieliski noder ,mīlas rotaļās.

Liela daļa no viņas enerģijas veltīta partnerim, ar kuru to vieno emocionālas saites un kuram tā būtībā saglabā uzticību. Tomēr viņas neparastā komunikabilitāte un izteiktā vajadzība pēc jauniem paziņām attiecīgos apstākļos var novest šo sievieti svešā gultā.

Sekss viņu saista tikpat lielā mērā kā Skorpionu. Viņai rūpīgi jāpārliecinās, kādas psiholoģiskās un fizioloģiskās īpašības piemīt tam partnerim, ar kuru viņa vēlētos saistīties uz ilgāku laiku. Ja viņa kļūs par sievu vīrietim ar vidēju vai vāju temperamentu, tad tas var beigties ar laulības šķiršanu, neirozēm vai neskaitāmiem laulības pārkāpumiem.

Viņa ir viegli uzbudināma, partnera glāstiem atsaucas uzreiz un labprāt. Mīlas rotaļa viņas izpildījumā vienmēr kļūst par lielisku mistēriju vai izrādi.

Viņš

Saskarsmē ar sievietēm viņš zaudē vai galvu to jaunības, daiļuma un sievišķīgā valdzinājuma dēļ un aizrautīgi izbauda dažādās izjūtas, ko viņā rosinājušas pretējā dzimuma pārstāves.

Komplimenti un glaimi, ar ko viņš šķiežas aizrautības brīdī, ir domāti patiesi. Viņš dabiski tiecas pēc fiziskas saskares, taču, ja viņa ceļā rodas šķēršļi, tas viņu nesarūgtina un viņš nekļūst agresīvs.

Viņš ārkārtīgi asi uztver dažādus jutekliskus iespaidus, dievina gardus ēdienus, labus dzērienus, mūziku, mākslas darbus, sauli, dabu, sabiedrību.

Viņš neatvairāmi tiecas pēc dažādām izklaidēm, bet visvairāk viņam patīk sievietes. Viņš var būt lielisks mīļākais un visai neciešams vīrs, viņš var būt apburošs draugs, tiešs un atklāts, taču viņa jūtas ir diezgan vienpusējas.

MEŽĀZIS

Viņa

Agrā jaunībā bieži vien neapdomīgi iziet pie vīra, pēkšņi iemīlēdamās, vēl iekams paguvusi sevi iepazīt un izprast. Turklāt viņai pašai Horoskopsšķiet, ka tā ir vienīgā mīlestība viņas mūžā.

Viņu graujoši ietekmē spēcīgas emocijas, kas ietiecas dzimumdzīves sfērā, un viņa nespēj nošķirt seksu no mīlestības.

Viņa ir iemīlējusies savos partneros, un šīs ciešās saites rada dažādus ierobežojumus un šķēršļus viņas ceļā uz laimi.

Vienlaikus viņa ir arī seksuāla un jutekliska, tādēļ bieži sastopas ar grūtībām un mēdz būt neapmierināta.

Ir maz vīriešu, kas viņai patīk….
Bieži vien viņa jau ir nodibinājusi ģimenes saites, kamēr viņas vienaudzes vēl tikai eksperimentē seksuālajā jomā.

Viņa ir radīta vētrainām kaislībām. Pirmo seksuālo piedzīvojumu laikā viņu pārsteidz pašas kaisle. Viņa mēdz būt agresīva un greizsirdīga, tomēr partnera raksturā šīs īpašības necieš.

Atbildības izjūta neļauj viņai pamest ģimeni, ja tas notiek, tad viņa diezgan ātri atrod citu vīrieti, lai atkal sajustu saišu smagumu. Mīlas rotaļā viņa rod īstu saldkaisli, kas pieejama tikai izredzētajiem.

Viņš

Mežāzis prot novērtēt fizisku baudu, taču alkst pēc kaut kā cēlāka. Pilnīgu apmierinājumu Mežāzis gūst tikai tad, kad var pilnībā aizmirsties mīlas rotaļu pārdzīvojumos, – Mežāzis nepazīst seksu bez psihiskiem pārdzīvojumiem. Emocionālās saites, kas viņu saista ar vienu partneri, visticamāk, nosaka citu kontaktu nevajadzīgumu.

Klasiskais Mežāzis ir pagāns. Dzīve viņam ir neizsmeļams prieka un laimes avots, un tāpēc to, pēc Mežāža domām, nedrīkst veltīgi izšķiest.

Dzīve viņam ir arī vislielākā vērtība, bet tās norišu vidū – sekss, kas, viņaprāt, ir lieliska mistērija, pielīdzināma gandrīz vai reliģijai. 90 procentu gadījumu Mežāzim sekss ir saistīts ar psihiskiem, emocionāliem pārdzīvojumiem, kuros ņem dalību ne tikai ķermenis.

Mežāzis mēdz būt vis nelaimīgākais no visiem vīriešiem, taču viņš spēj arī izjust laimi vairāk nekā jebkurš cits. Viņš var kļūt par lielisku draugu tikai nedaudziem izredzētajiem, jo apkārtējie maz ko zina par viņu, tādēļ, ka Mežāzis bieži ir pārāk noslēdzies sevī.

ŪDENSVĪRS

Viņa

HoroskopsViņas mākslinieces daba tiecas pēc pilnības, tāpēc viņa bieži vien neiecietīgi izturas pret citu kļūdām. Viņa var kļūt par ideālu partneri atturīgam vīrietim, kas dzimumdzīvē ievēro mērenību. Vētraina kaisle viņai ir nepieejama.

Viņai piemīt spilgti izteikta seksuālā individualitāte. Reti mēdz būt kaislīga vai arī vēsa. Parasti viņa izjūt tikai nedaudzas no Skorpionam raksturīgajām emocijām, tomēr allaž iebildīs, ja kāds mēģinās noniecināt seksa nozīmi viņas dzīvē. Izceļas ar savu godkārību un mērķtiecību.

Sekss laulāto draugu starpā viņai kļūst par rituālu, kam jānorisinās vienīgi naktī. Viņa kārtīgi pakārs savu apģērbu, rūpīgi nomazgāsies, sasukāsies, iesmaržosies un uzvilks naktskreklu.

Vīrs pa to laiku gulēs gultā un lasīs, gaidīdams sievas atnākšanu.

Sievu tā rīkoties mudina viscēlākie nodomi, jo viņai patiešām gribas visu izdarīt cik iespējami labi. Savukārt vīram, var gadīties, gribas jaut reizi sievu iegūt, guļot uz grīdas starp izsvaidītām drēbēm, kaut reizi s izbaudīt viņas ķermeņa smaržu, nevis ieost izsmalcinātu parfimēriju.

Laulātā draudzene vīra labā varētu darīt daudz, tikai ne iepriekšminēto, jo pati nejūt vajadzību pēc tādām izdarībām.

Laulības pārkāpšana no viņas puses ir praktiski neiespējama. Viņa labprāt nodarbojas ar mājsaimniecību un uzņem viesus, ir komunikabla un labprāt apgrozās sabiedrībā, viņai patīk pievērst sev uzmanību, patīk būt jautrai un gūt piekrišanu vīriešu vidū.

Viņš

Viņš ir viens no nedaudzajiem, kas sievietes skaistumu identificē ar viņas seksualitāti, jo šīs vērtības, viņaprāt, ir nešķiramas. Viņš mēdz apsvērt, ka vajadzētu uzsākt kaut ko nopietnu: pelnīt vairāk naudas , nodibināt ģimeni, laist pasaulē pēcnācējus utt.
Temperaments viņam ir drīzāk vājš. Seksa jomā viņš tiek uzskatīts par gluži normālu vīrieti. Sievietes viņš uzlūko par zemākām būtnēm, tomēr nav to ienaidnieks kā Svari un Skorpions.

Jaunava viņa uztverē visbiežāk sasitās ar jēdzienu “nevainība”, ko viņš strikti aizstāv. Tāpat kā Lauva, arī Ūdensvīrs mēdz ticēt visabsurdākajiem “mītiem par vīriešiem”.

Nav nekā savāda tajā apstāklī, ka viņa sieva bieži vien ir ārkārtīgi uzbāzīga un nepamierināta būtne, turklāt Ūdensvīrs parasti uzskata sevi par cietēju pusi.
Viņš nespēj iedomāties, ka viņa “maksimālie sasniegumi” seksa jomā nav nemaz tik izcili salīdzinājumā ar citu vīriešu vidējo aktivitāti. pret savu sievu viņš mēdz būt visžēlīgs, jo uzskata, ka viņa ne vienmēr apzinās, ko dara.

ZIVS

Viņa

Viņas pirmie paziņas ir jauki, delikāti, romantiski jaunieši, kuri vēl neapzinās pilnībā savas seksuālās tieksmes. Šai zīmē Horoskopsdzimušās sievietes iedalāmas divās grupās. Pie pirmās grupas pieder tās, kuras nodibina pastāvīgus sakarus ar kādu vīrieti, kam ir izcili vētrains temperaments.

Zivis parasti dzīvo ar viņu ilgi un laimīgi. Pie otrās grupas piederošās sievietes ir daudz nemierīgākas dabas.

Galantā un romantiskā mīlētāja vietā viņa bez šaubām, būtu ļoti laimīga.

Tomēr viņa parasti izvairās no simtprocentīgi īstiem, stipra kaluma vīriešiem, juzdamās drošāk starp tādiem pretējā dzimuma pārstāvjiem, kuri neizceļas ar psihes noturību un prasa rūpes un iecietību no sievietes puses.

Neglābjama romantiķe, viņas temperaments it kā vērsts uz sevi. Dažādos dzīves posmos viņa izfantazē dažādus tēlus un lolo ilūzijas, kuru kopīga īpašība ir to nerealitāte.

Bērnībā viņa ir aizrautīgi lasījusi pasakas, un iedomu tēli viņai šķiet ne mazāk reāli kā dzīvie.

Bieži vien viņas atrod savu īsto vietu dzīvē, kļūdama par mīļāko un reizē arī par uzticības personu māksliniekiem vai politiķiem, tas ir, cilvēkiem, kuru slavas spozme ir stipri atkarīga no viņas prasmes pažēlot un nomierināt.

Viņa baidās ne tik daudz no īstu vīriešu seksuālā spēka, cik no tā, ka vajadzēs šķirties no sapņiem un ilūzijām, kas viņu bija pasargājušas no dzīves realitātes, un apliecināt sevi kā sievieti.
Šādai rīcībai viņa nevar sadūšoties, tāpēc viņas “zēni” paliek, bet aizvainotie vīrieši nereti aiziet.

Viņš

Viņš bieži mēdz runāt par mīlēšanos, stāstot par to aizrautīgi, ar siltām jūtām un ar erotiska pieskaņu aprakstot savas partneres skaistumu un citas jaukās īpašības.

Sievietes, domājot par viņu, iztēlē rada pilnīgi nepatiesu viņa personības atspulgu. Viņš jūtas ārkārtīgi vientuļš, tāpēc galu galā intīmajā dzīvē cieš neveiksmi.

Intraverts, kuram citi cilvēki noder tikai kā pašanalīzes instrumenti. Viņam ir ļoti daudzveidīga seksuālā dzīve, un viņš sniedz savām partnerēm neaizmirstamus iespaidus, tomēr nevienai no tām viņš neatklāj savu patieso garīgo pasauli. Viņam piemīt ļoti spilgta iztēle, taču to zina tikai viņš pats.

Nav tādas sievietes, kura spētu iekļūt šā cilvēka iekšējā pasaulē un izprast viņa patieso būtību. Ikviena no viņa partnerēm līdz pat mūža galam atcerēsies kopā ar viņu pavadīto laiku, turpretī viņš aizmirsīs viņas visas un nodosies tikai domām par sevi.

horoskops

Labu Dienu!

 

4 Atziņas “Horoskops, mīlestība un seksuāla saderība jānoskaidro pirms laulībām”

  1. Liepājnieks saka:

    Vienam labāk!

    1. laimisk saka:

      Ha, ne vienmēr…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *