Horoskops 2014. gadam, finanšu jautājumos.

 

 

Horoskops 2014. gadam…

Tev tas jāizlasa un jāizdara iespējamās korekcijas savā dzīvē !

Kā tur bija populārajā dziesmā : “Gadi skrien, kā stirnas …”

Jā, bet nekas slikts jau tajā apstāklī nav un katrs jauns gads nes pārvērtības… Tevī un Tavā dzīvē.

2014.gads… būs Zirga gads.

Koka zirga gads atnesīs neatkārtojamas emocijas, izmaiņas, notikumus un kustību. Tas attieksies uz visām zodiaka zīmēm no kurām neviens mirstīgais neizbēgs.

2014. gadā daudzus gaidīs izaugsme … tā var būt finansiāla, profesionāla vai garīga, tas būs atkarīgs tikai no jums.

Šis gads nesīs lielas izmaiņas Jūsu dzīvē, iespējams, Jūs mainīsiet dzīves vietu vai darbu. Kā arī daudzus gaida izmaņas personīgajā dzīve, iespējams, pat kāzas vai bērna dzimšanu.

Zilā koka zirgs, nesīs veiksmi ļoti čakliem un strādīgiem cilvēkiem, kuri velta visus savus spēkus mērķa sasniegšanai.Horoskops 2014. gadam

Šie cilvēki tiks patiesi atalgoti, par viņu labo darbu. Šis būs gads, kad patiešām būs jāturas pie saviem plāniem un mērķiem.

Zirga gads būs ļoti labvēlīgs visāda veida ceļojumiem, ekskursijām, piedzīvojumiem.

Šis gads būs vispiemērotākais, lai apmeklētu vietas, par kurām tiek sapņots jau ļoti sen.

Horoskops 2014. gadam… Auns.

Zvaigznes 2014.gadā sarūpējušas dažādus pārbaudījumus, kas būs jāpārvar profesionālajā darbības sfērā.

Paaugstināta varbūtība zaudēt esošo darbu.

Visticamāk, ka kvalitatīvi esat jau pārauguši esošo nodarbi un nu pienācis laiks attīstīties tālāk. Lai arī jaunajā darba vietā (sfērā) var nākties visu sākt no jauna, tomēr gūsiet jaunas zināšanas un pieredzi.Horoskops 2014. gadam

Lai arī karjeras ziņā 2014.gads var izrādīties samērā neprognozējams un pārsteigumiem bagāts, tomēr finanšu ziņā zvaigznes sola stabilitāti un pieaugumu.

Tiesa gan, lai sasniegtu un noturētu šo pozitīvo dinamiku nāksies krietni papūlēties. Darbam (biznesam) nāksies atdot sevi par visiem 100% un par atpūtu nāksies aizmirst.

Kopumā, 2014. gadā aunu gaida gan vilšanās, gan panākumi un tieši smagāka būs pirmā gada puse, kad aunam būs jāstājas pretī visdažādākajam situācijām.

Aunam būs jāatrod spēks un enerģija, kura viņam jau tāpat piemīt, lai visu nokārtotu. Galvenais būs nenolaist rokas un nepadoties.

Otrā gada puse nāks ar lielām un radikālām izmaiņām, kuras beidzot spēs ievēst noteiktu stabilitāti auna dzīvē. Daudzi auni ieraudzīs, ka viņi varēs sākt jaunu dzīvi un beidzot sekot savai sirdij.

2014.gada aprīlī, maijā varat saņemt izdevīgu sadarbības piedāvājumu, šo iespēju vajadzētu izmantot.

Zvaigznes vēstī, ka varat saņemt uzaicinājumu iesaistīties jaunā biznesa projektā un šķiet, ka gala rezultātā būsit ieguvējs.

2014.gadā no naudas šķirsities nelabprāt, jo vairāk taupīsiet un mazāk tērēsiet.

Lielākie plānotie finanšu izdevumi visticamāk gaidāmi tikai gada nogalē, kad tradicionāli vēlēsities iepriecināt mīļotos ar jaukām dāvaniņām. 2014.gada finansiāli veiksmīgākie periodi gaidāmi aprīlī, maijā un septembrī.

Horoskops 2014. gadam…  Vērsis

2014. gada horoskops vērsim sola, ka zirga gads būs tieši tas laiks, kad vērsis varēs attīstīt savu potenciālu un izprast savus mērķus, prioritātes dzīve.

Viņam būs daudz kas jāpārvar, lai sasniegtu to ko vērsis vēlās, viņa ceļā būs patiešām smagas un sarežģītas situācijas, kuras mēģinās viņu nogrūst no izredzētā ceļa.

2014. gads vērsim būs jāsāk ar vienmērīgu gaitu, nesasteidzot plānus, darbus un neizniekojot laiku. Vērsim dzīve liksies negodīga gada pirmajā puse, tik otrā gada pusē vērša dzīve kļūs mazliet mierīgāka un stabilāka.

Var nākties pārskatīt partnerības jautājumus – atteikties no bezperspektīvām attiecībām. Darījumi un partnerattiecības, kas tiks veidotas versis2014.gadā būs vērstas uz stabila biznesa veidošanu nākotnē.

Ja strādājat algotu darbu, tad šajā gadā uzmanība jāpievērš savstarpējo attiecību kvalitātei.

Panākumi, atzinība un virzība augšup pa karjeras kāpnītēm 2014.gadā cieši saistīta ar darba attiecībām kolektīvā un priekšniecību.

Ir pēdējais laiks ieviest skaidrību sociālajos sakaros ar darba kolēģiem un partneriem. Iespējams, ka pret kādu esat pārlieku izpalīdzīgi un jūs izmanto savtīgu nolūku sasniegšanai.

Ja savā tuvumā atklājat šādus cilvēkus, tad nestrīdaties un necenšaties noskaidrot attiecības, bet pārtrauciet komunikāciju ar viņiem.

2014.gada otrajā pusē iespējama esošās darba vietas maiņa.

Ar paziņu atbalstu jaunu darba vietu atrast nebūs grūti. Svarīgas būs pazīšanās, kas no jauna veidojušās 2014.gada sākumā.

Būs un gandrīz noteikti 2014.gadā spēsi lieliski nopelnīt, ienākumi gada vidū var pieaugt pat vairākas reizes. Protams, ka savu lomu spēlēs labvēlīga notikumu sakritība, bet arī nevajadzētu piemirst par neatlaidību un uzcītīgu rīcību.

Pavasarī var saīsināties savstarpējās attiecības kolektīvā … senas intrigas, neatrisinātas problēmas var no jauna aktivizēties.

Tieši šajā laika periodā pastāv varbūtība tikt ievilktiem diezgan skaļā skandālā. Vasaras beigās esiet uzmanīgi kārtojot dažādus finanšu jautājumus.

Rūpīgi izsveriet savus lēmumus, bet dokumentus, kas jāparaksta pārbaudiet vairākas reizes. Neuzticaties gadījuma cilvēkiem un neplātieties ar nākotnes iecerēm, kas var tikt nozagtas.

Gada otrā puse būs labvēlīga personiskā biznesa attīstīšanai.

  Horoskops 2014.gadam…Dvīņi.

Jākoncentrējas uz galveno un būtiskāko mērķu sasniegšanu.dvinisw

Zvaigznes vēstī, ka jau 2014.gada sākumā, ja vien būsiet pietiekami enerģiski un vērīgi… varat noslēgt izdevīgus kontraktus.

2014. gada horoskops dvīņiem sola turpināt savu iesākto ceļu, plānus un darbus, tik ar daudz mazāku tempu un ātrumu.

Dvīņiem būs jāsaprot, ka dzīvē daudz ko izsver smalkākās detaļas un ik darbībai jābūt pārdomātai, it īpaši ja no tā atkarīga ir viņu karjera, finanses, darījumi.

2014. zirgā gadā dvīņi sevi varēs parādīt  no mākslinieciskās puses.

2014. gadā dvīņiem darba un karjeras jomā sola, ka dvīņu profesionālās un finansiālās pozīcijas nostiprināsies, bet nekas nedosies bez cīņas.

It īpaši gada pirmajā pusē, kad dvīņiem nāksies risināt strīdīgus jautājumus ar saviem kolēģiem vai šefu, kuri liksies neatrisināmi.

Lietas tāpat progresēs uz priekšu, tas būs īpaši pamanāms gada otrajā pusē. Gada otrajā pusē dvīņus gaidīs jauni cilvēki, kontakti, iespējams, pat jauns un labāks darbs, kā arī pati dzīve kļūs mazliet gaišāka.

Pavasarī vairāk laika var nākties veltīt partnerattiecību stiprināšanai. Iespējams, ka nāksies saliedēt kolektīvu, izvēlēties jaunus līderus.

Iespējams, ka pavasara mēnešos nāksies pieņemt papildus darbiniekus un pārtraukt darba attiecības ar dažiem, kuri bremzē uzņēmuma attīstību.

Ja esat algots darbinieks, tad 2014.gadā jums būs tendence “paspīdēt” ar oriģinālām un neordinārām idejām, kas var iepatikties uzņēmuma vadībai.

Ja būsit pietiekami kreatīvs un radošs, tad ikdienas uzdevumus spēsit izpildīt izcili. Vasaras mēnešos var saasināties iekšējā konkurence uzņēmumā.

Iespējama virzība augšup pa karjeras kāpnēm. Atturieties no negodīgu paņēmienu izmantošanas attiecībā pret sāncenšiem.

Esiet uzmanīgi un centieties modelēt visus iespējamos situācijas attīstības variantus.

Finanšu stāvoklis 2014.gadā būs samērā divdomīgs. Daudzu kreatīvu ideju realizāciju dzīvē bremzēs naudas trūkums.

Daudzas no tām izlemsiet realizēt ieguldot savu laiku, enerģiju, līdzekļus, negaidot pretim finansiālo atdevi.

Atturieties no riskantām naudas operācijām, tādējādi izvairīsieties no finanšu zaudējumiem.

2014.gada vidū iestājas labvēlīgs laika periods operācijām ar nekustamo īpašumu. Finanšu spekulācijām labvēlīgs laika periods – 2014.gada maijs, jūlijs.

 

 Horoskops 2014.gadam…Vēzis

Profesionālajā darbībā var nākties sastapties ar zināmu šķēršļu un barjeru joslu. Veiksmīgi virzīties augšup pa karjeras kāpnītēm var traucēt konkurentu un skauģu izplatītās baumas.

Iespējams, ka nebūsiet gatavi šādam notikumu pavērsienam un šķitīs, ka esat nonākuši strupceļā. vezizw

2014. gada horoskops vēzim sola lielas izmaiņas. Zirga gads vēzim būs kā sākumpunkts jaunām iespējām, plāniem, ceļiem, veiksme un fortūna smaida vēzim.

Izmaiņas nenāks ļoti viegli, bet viss ieguldītais darbs būs tā vērts. Vēža dzīvēs parādīsies jauni cilvēki, iespējams pat tie, kurus vēzis vēlāk spēs nosaukt par īstiem draugiem.

2014. gadā vēzis darba un karjeras jomā sola izmaiņas, kuras vēzis jau sen ir gaidījis. Pirmā gada pusē daudzi vēži sapratīs, ka viņi vairs nav spējīgi izstūrēt esošo situāciju darbā.

Neapmierinātība ar darba nosacījumiem, algu, priekšniecību, piespiedīs vēžus risināt esošās problēmas ar priekšniecību vai meklēt jaunu, labāku darbu.

Otrā gada puse atvērs vēzim jaunas iespējas, perspektīvas, kā arī vēzi gaidīs izdevīgi darba piedāvājumi. Būs cilvēki, kuri patiešām novērtēs vēža darbu un pieņems viņu darbā vai palīdzes iekārtoties

Pārvarēt šo stāvokli līdzēs seni paziņas, uzticami draugi. Tomēr pēc krituma seko kāpums un loģisku augšupeju sekmēs jūsu uzcītīgā darbošanās.

Ja jūsu darbība saistīta ar finanšu plānošanu un to uzskaiti, tad zvaigznes norāda, ka šajā gadā paaugstināta varbūtība sagaidīt kontrolējošo institūciju ciemošanos darba vietā vai uzņēmumā kuru vadāt.

Pārbaudiet grāmatvedības dokumentus, lai iespējamās pārbaudes nenoslēgtos ar dažādiem uzrēķiniem un soda naudām.

Ja darbā sāks iet pavisam karsti, tad daži no jums var nopietni pārdomāt iespējamību mainīt darba vietu. Lai arī ieņēmumi mazāki, tomēr darbs mierīgāks… šādus lēmumus nevajadzētu pieņemt mirkļa emociju iespaidā.

Gads solās būt gana labvēlīgs tiem, kuriem ir savs neliels biznesiņš vai  tādu grasās radīt. Īpaši veiksmīgam 2014.gadam vajadzētu būt radošo profesiju pārstāvjiem… rakstniekiem, muzikantiem, modes māksliniekiem.

Finanšu ieņēmumi vairumam saglabāsies pagājušā gada līmenī.

Kopumā izdevumu līmenis var pieaugt, var nākties atdot īstermiņa un ilgtermiņa kredītus. Atturieties no iesaistīšanās dažādos “vieglas peļņas” projektos.

Labākā gadījumā zaudēsiet apgrozāmos līdzekļus, sliktākā gadījumā atcerieties par augsto varbūtību satikt savā darba vietā kontrolējošo institūciju pārstāvjus.

2014.gadā var rasties sarežģījumi ar agrāk aizdotu līdzekļu atgūšanu. Laika periods, kad nepieciešams būt īpaši uzmanīgiem ir jūlijs un septembris.

Ja esat brīdināts, tad variet no nelabvēlīgām situācijām arī izvairīties. Lai veiksmīgs 2014.gads visiem vēžiem !

 Horoskops 2014.gadam…Lauvas

Daudzi no jums pagājušo gadu nodzīvoja samērā mierīgi, īpaši necenšoties mainīt savu dzīvi.

Toties 2014.gadā pamazām sāksiet kalt dažādus plānus, kas būs saistīti ar virzību augšup pa karjeras kāpnēm vai personīgā biznesa attīstību.

Ja Fortūna būs labvēlīga, tad tuvojoties septembrim daudzi varēs izbaudīt pirmos saldās uzvaras augļus. lauvaw

Lauvām daudzās lietās nāksies pārkāpt sevi, nebūt tik lielīgam un neizrādīties ar saviem panākumiem, jo tas pievilinās tik skauģis un neveiksmi.

Pieticība – būs lavām, kā zirga gada trumpis.

2014. gadā lauva darba un karjeras jomā būs pakļauti visāda veida pārbaudēm, it īpaši pirmā gada pusē.

Lauvām nāksies pieskatieties pie saviem darba kolēģiem, daudzi speciāli radīs lavām problēmas un lieku darbu, kā arī mēģinās uzvelt visu vainu virsū.

Daudzi lauvas kļūs par baumu, intrigu upuriem, būs jāuzmanās no liekas informācijas uzticēšanas kolēģiem, jo tie var sagrozīti izstāstīt darba devējam.

Otrā gada puse būs daudz pozitīvāka, lauva varēs parādīt sevi no labākās puses. Daudzi kolēģi nomainīsies uz patīkamākiem cilvēkiem. Kā arī lauvu gaidīs izdevīgi darba piedāvājumi.

Uzmanieties no nelabvēļiem un skauģiem, daudziem jūsu veiksmīgā virzība uz priekšu un finansiālā veiksme būs kā dadzis acīs.

Iespējamas dažādas intrigas ar nolūku sabojāt jūsu karjeru.

Daži brīvos finanšu līdzekļus izvēlēsies investēt, daži izskatīs iespēju iegādāties nekustamo īpašumu. Starp citu labvēlīgs laika periods šāda veida darījumiem būs 2014.gada septembrī.

Ne mazums līdzekļu tiks tērēti jau esošā mitekļa labiekārtošanai.  Zināms, ka Lauvu vājība ir skaistas un dārgas lietiņas, kuru iegādei naudu nežēlo.

Kopumā 2014.gads solās būt finansiāli stabils ar zināmu brīvo līdzekļu pieaugumu.

Horoskops 2014.gadam… Jaunavām

Kopumā gads solās būt samērā veiksmīgs. Tiesa gan vairāk nāksies paļauties uz enerģisku rīcību, uzcītīgu darbu, bet mazāk uz Fortūnas labvēlību.jaunavaw

Gada sākums veidosies finansiālā ziņā saspringts. Šī situācija kalpos par impulsu, kas mudinās meklēt un apgūt jaunus ienākumu avotus.

Jaunavai būs stingri jāturas pie sava un jāiet tikai uz priekšu, nepieļaujot pat domu par soli atpakaļ.

Zirga gads jaunavām būs kā sacīkstes vai stafete un uzvarēs tikai izturīgākie un veiklākie zīmes pārstāvji. Par barjerām jaunavām kļūs daudzas problēmas, kuras radīs apkārtējie cilvēki.

Jaunavām nekādā gadījumā nedrīkstēs atstāt problēmas uz vēlāku, jo tik līdz tiks sperts solis uz priekšu mainīt neko nevarēs.
2014. gadā jaunavai darba un karjeras jomā sola cīņu par savu vietu zem saules.

Pirmajā zirga gada pusē jaunavu sagaida problēmas ar kādu augstākstāvošu personu, šīs problēmas grozīsies ap naudu. Jaunava pavadīs ilgu laiku šajā cīņa, bet zvaigznes nesola visiem uzvaru tajā.

Daudzi darba kolēģi steigs pievilt jaunavu. Otra gada puse būs mazliet mierīgāka, iespējams, tāpēc, ka jaunava paņems pauzi, meklēs jaunu darbu vai iesāks jaunas studijas.

Tieši tajā laikā jaunavai palīdzēs, kāds no labām paziņām vai kontaktiem uzlabot situāciju. Jaunavai būs galvenais nepadoties.

Lai sekmīgi darbotos jaunajā sfērā jums nāksies uzcītīgi darboties. Sākotnējie ienākumi būs samērā niecīgi. Līdz 2014.gada septembrim  nāksies smagi un grūti darboties gan privātajā biznesā, gan  algotā darbā.

Gada pirmajā pusē var nākties finansiāli atbalstīt radiniekus, tuviniekus, kas trauslo finansiālo situāciju veidos vēl nestabilāku.

Pozitīvas pārmaiņas gaidāmas 2014.gada rudenī, kad negaidīti sastapsieties  ar ietekmīgiem finansistiem, kas palīdzēs finansiālā jomā  nostāties uz kājām un nedaudz atsperties.

Gada beigās gaidāmi negaidīti finanšu izdevumi, kas saistīti ar nodokļu uzrēķiniem, soda naudām vai kredītu maksājumiem.

Aizvadot 2014.gada beidzamās stundas varēsiet pie sevis gandarīti noteikt:

Es to paveicu!

Finanšu operācijām un uzkrājumu veidošanai labvēlīgi mēneši: augusts un septembris. Nelabvēlīgi mēneši: februāris, decembris.

 Horoskops 2013.gadam…SVARI

Profesionālajā darbības sfērā iespējama virzība augšup pa karjeras kāpnītēm. Izskatās, ka sasniegumus gūt izdosies pateicoties augsti stāvošu personu labvēlībai vai draudzībai ar tām. svariw

Tāpēc tiecoties sasniegt savus mērķus nepiemirstiet par to un centieties saņemt augstāk stāvošu personu labvēlību.

Gadu uzsāksiet ar apzinātu un mērķtiecīgu rīcību.

Svaru galva ir pilna ar idejām, bet viņiem ir jāsaprot, ka šīs idejas prasīs daudz spēka un līdzekļu, kā arī nevis vienmēr izdodas.

Viss, kas svariem izdosies nesīs viņiem lepnumu, atzinību un peļņu. Svariem nenāks viss viegli, galvenais būs neļaut skaudībai valdīt par sevi. Daudzi svari zirga gadā atklās sevi jaunus talantus un prasmes.

2014. gadā svariem darba un karjeras jomā sola daudz konkurences, svariem nāksies parādīt sevi no labākās puses un pierādīt, ka viņu darbi nesīs augļus.

Pirmā gada pusē svarus gaidīs daudz konfliktu, domstarpību ar darba kolēģiem, kā arī priekšniecība radīs liekas problēmas.

Ar visu būs iespējams tikt galā. Otrā gada puses nesīs darba augļus, kā arī izmaiņas darba kolektīvā, jaunus draugus un viss, kas notiks ar svariem, notiks uz labu.

Ja tērēsiet naudu izklaidēm un dažādu saviesīgu pasākumu rīkošanai, tad vienalga darīsiet  to ar mērķi izveidot ciešākus kontaktus.

Ja izdosies… tad augstāk stāvošu personu atbalsts un labvēlība nodrošinās bezbēdīgu dzīvi vairākus gadus no vietas. Gads būs labvēlīgs sponsoru vai jaunu partneru piesaistei jau pastāvošiem projektiem.

Jaunas idejas un finanšu injekcijas var līdzēt esošā projekta stāvokli stabilizēt. Jāsaka, ka biznesa idejas šajā gadā var rasties samērā oriģinālas un tās nesīs ieguvumus ne tikai jums, bet arī partneriem (investoriem).

Šajā gadā iespējami nopietnāki un vērtīgāki ieguldījumi, piemēram, nekustamā īpašuma iegāde. Labvēlīgākais laika periods tā iegādei būs rudens.

 Horoskops 2014.gadam…Skorpions

Finansiālā ziņā produktīvs gads.  skorpionsw

Ieņēmumi palielinās sākot jau ar 2014.gada  sākumu. Interesanti, ka zvaigžņu stāvoklis lielāku veiksmi sola tiem, kuri darbosies personiskajā biznesā.

Skorpionam būs jāsaplāno nākošais darbs un jāpabeidz viss iesāktais, jāatdod parādi, savādāk visas viņa pūles būs bezjēdzīgas. Skorpions zirga gadā būs pats savas laimes kalējs, bet arī veiksme stāvēs skorpionam blakus.

Īpaši veiksmīgs zirga gads būs skorpionam, kuri vēlās attīstīt savus talantus un prasmes.

2014. gadā skorpionam darba un karjeras jomā iesāksies jauns cikls. Daudzi skorpioni atskatīsies uz darbiem, ko viņi ir veikuši un apdomās cik liela perspektīva viņus būs turpināt.

Zirga gads būs tas laiks, kad būs jāpamet viss, kas ir bezcerīgs un neizdevies. Daudziem skorpioniem sagādās problēmas viņu darba kolēģi ar savām baumām un aprunāšanu, iespējams šo iemeslu dēļ skorpioni pametīs vai pazaudēs savu darbu.

Otrā gada pusē skorpionu gaida jauni darbi un plāni, kuri būs daudz ienesīgāki un radošāki

Ja strādāsi algotu darbu, valsts vai privātajā sektorā, tad iespējamas dažādas krīzes un konfliktsituācijas, kas var ietekmēt ieņēmumu līmeni un to stabilitāti.

Ja jums ir sava nodarbe, tad varbūtība piedzīvot finanšu veiksmi 2014.gadā būs daudz lielāka.

Finanšu panākumi būs tik daudzsološi, ka daļa no jums sāks domāt par biznesa paplašināšanu un nežēlos naudu investīcijām.

Kā jau zināms, tad parasti Jūs nežēlojat naudu dārgu un labu mantu iegādei. Vēlēsies veikt lielus un dārgus pirkumus, ja arī nāksies dažreiz pat aizņemties.

Vēlāk daudzi no jums izvērtējot 2014.gada sasniegumus atzīs tos par negaidīti veiksmīgiem. Ja arī nebūs izdevies iekrāt naudu, tomēr būsi apmierinātas ar veiktajiem pirkumiem, ieguldījumiem un investīcijām.

Īpaši veiksmīgi solās būt 2014.gada jūnija un novembra mēneši.

 Horoskops 2014.gadam…Strēlnieks

Ieņēmumi būs atkarīgi no jūsu motivācijas un vēlmes pelnīt. Gads būs samērā nestabils… iespējams tiks zaudēti daži finanšu ieņēmumu avotu un var nākties mainīt profesionālo darbības sfēru.strelnieksw

2014. gada horoskops strēlniekam sola visu vai neko. Zirga gadā strēlnieku gaida daudz izaicinājumu, negaidītu notikumu, riskantu piedāvājumu, darījumu.

2014. gads būs ļoti neparasts, tas izsitīs daudzus strēlniekus no viņu ikdienas un ierindas. Galvenais strēlniekam būs nepadoties panikai un stāties tam visam pretī, jo tas būs tā vērts.

Kā arī strēlnieks nedrīkstēs aizmirst, ka viņu atbalsta gan ģimene, gan viņu tuvinieki, draugi un strēlnieks varēs uz viņiem paļauties pašos grūtākos momentos.

2014. gadā strēlniekam darba un karjeras jomā sola daudz neparedzamu notikumu. Pirmajā gada pusē strēlnieki jutīs, ka viņi ir ļoti atkarīgi no saviem darba partneriem, kolēģiem, kuru rīcības būs neprognozējamas un nepārdomātas.

Tāpēc var apstāsies visi projekti un plāni, visa veida palīdzība, kuru sniegs un saņems strēlnieks nepalīdzēs tikt ārā no strupceļā.

Jauni un riskanti, bet ienesīgi darba piedāvājumi un projekti gaidāmi strēlniekam otrā gada pusē, pats galvenais būs izkustēties no iesēdētās vietas un pieņemt tos. Zvaigznes sola veiksmi 2014. gadā visos strēlnieka darbos, kā arī būs cilvēki, paziņas gatavi palīdzēt strēlniekam.

Finanšu situācijas stabilizācijai var nākties aizņemties līdzekļus, kas novedīs pie finanšu brīvības zaudēšanas. Centies  rūpīgi pārbaudīt visu pieejamo informāciju pirms izlemsi ņemt dalību riskantos darījumos.

Jums var paveikties un šādā veidā  atrisināt visas finanšu sarežģījumus, bet var nepaveikties un tad personiskā finanšu situācija kļūs sarežģīta.

Centieties izvairīties no dažāda veida strīdus situācijām un saglabāt emocionālo līdzsvaru. Ja izdosies saglabāt psiholoģisko un emocionālo līdzsvaru, tad finanšu sarežģījumus pamazām izdosies atrisināt.

Orientējaties uz darbu lielā , korporatīvā uzņēmumā. Lai arī nelieli ieņēmumi, bet stabili un prognozējami. Finanšu situācija pamazām sāks uzlaboties sākot ar 2014.gada rudeni.

Kopumā gads nesola negaidītus finanšu panākumus.

Nāksies cīnīties, lai saglabātu esošo sociālo stāvokli.

Sarežģītākie laika periodi 2014.gadā būs aprīlis un maijs, kad nāksies ievērot galēju piesardzību!

Horoskops 2014.gadam… Mežāzis.

Jūsu attieksme pret naudu ir tas paradums, kuru nemainīsiet nekad … nu gandrīz nekad. mezazizww

2014. gada horoskops Mežāzim sola iziet cauri visām vētrām un tik pie kārotā miera un stabilitātes. Pirmā zirga gada puse prasīs no Mežāža daudz spēka un pacietības, lai ar visu tiktu galā.

Neskatoties, ka Mežāzim būs jātiek ar visām savām problēmām, būs cilvēki, kuri centīsies viņam uzgrūst savas problēmas virsū. Bet no citas puses atradīsies arī jauni cilvēki, kuri palīdzēs Mežāzim grūtībās.

2014. gadā Mežāzim darba un karjeras jomā būs nemierīgs. Mežāzim būs sajūta, ka viņš ir nokļuvis notikumu virpulī, no kura nav iespējams izkļūt ārā.

Pirmā gada pusē valdīs haoss gan darbā, gan attiecībā ar kolēģiem, priekšniecību. Daudzas no lietām vienkārši ies šķērsām un Mežāža draugu loks stipri samazināsies dēļ tā. Lai tam visam izietu cauri Mežāzim būs jārīkojas pēc principa septiņreiz nomēro, vienreiz nogriez.

Otrā gada puse būs mierīgāka, daudzi Mežāži nomainīs savu stresa pilno darba pret citu, bet citi, kuri izstūrēs haosu, ņems laiku atvaļinājumam vai atpūtai.

Otrā gada puse būs veiksmīga tiem Mežāžiem, kuri meklēs darbu ārzemēs. Mežāžiem naudas ziņā jābūt uzmanīgām un nav jātērē liekām, nevajadzīgām lietām, iespējams tuviniekiem būs nepieciešama finansiāla palīdzība.

Tomēr…2014.gadā gan derētu sekot līdzi saviem tēriņiem, jo pretējā gadījumā pavisam negaidīti varat atklāt, ka izveidojies finanšu bedre, kuru nāksies aizlāpīt ar aizņemtu naudu.

Mežāži to nevar pieļaut un parasti nekad neizjūt finanšu grūtības !

Īpaši uzmanīgi ar naudas tēriņiem esat 2014.gada augustā un septembrī. Uzņēmējiem un pašnodarbinātām personām šai laika periodā vajadzētu būt īpaši piesardzīgiem, jo pastāv varbūtība zaudēt krietnu summiņu.

Iemesli var būt dažādi, sākot no kontrolējošo institūciju sodiem līdz pat krāpniekiem.

Enerģiski un aktīvi Mežāžu zīmes pārstāvji 2014.gadu noslēgs bez īpašiem zaudējumiem un spēs finanšu stāvokli pat nostiprināt.

 Horoskops 2014.gadam…Ūdensvīrs

Jūsu naudas maciņu un bankas kontu 2014.gadā var piemeklēt stagnācija. Karjeras ambīcijas šajā gadā visticamāk piepildītas netiks, sarežģījumi profesionālajā darbības sfēra un papildus ieņēmumu varbūtība sasprāgs kā ziepju burbuļi. udensvirsw

Sarežģīto laika periodu varēsiet pārvarēt pateicoties saviem ietaupījumiem. Ja tādu jums nav, tad paļaujaties uz draugiem.

2014. gada horoskops ūdensvīram sola turpināt savu iesākto ceļu uz savu laimi. Pats zirga gads būs mierīgs, ūdensvīrs plūks pagaišā gada augļus.

Galvenais iesākt gadu ar vienmērīgu tempu un domu – viss, kas notiek, notiek tikai uz labu. Visas problēmas ūdensvīriem zirga gadā ies garām. 2014. gādā daudzi jauni cilvēki un draugi ienāks ūdensvīru dzīvē, bet ne visi būs viņu uzticības vērti.

2014. gadā ūdensvīram darba un karjeras jomā sola lēnu augšupeju. Pirmā gada pusē darbā lielas izmaiņas nav gaidāmas.

Ūdensvīram būs vienkārši jāturpina iesāktais un nav jāpievērš liela uzmanība tam ar ko nodarbosies viņa kolēģi. Jo bieži vien palīdzot citiem ūdensvīrs iekulsies liekās problēmās.

Otrā gada puse ūdensvīram būs veiksmīgāka. Daudzus ūdensvīrus gaidīs karjeras kāpums, tikmēr citiem būs daudz izdevīgu darba piedāvājumu, plānu. Galvenais ūdensvīram nesakraut uzreiz pa daudz darba sev virsū.

Daudziem ūdensvīriem naudas ziņā problēmas nav gaidāmas, bet galvenais šo naudu ieguldīt patiesi vajadzīgās, vērtīgās lietās.

Virs ūdens jūs noturēs draugu, paziņu vai kādas ietekmīgas personas finansiāls atbalsts.

Neraugoties uz finanšu sarežģījumiem tērēt naudu gribēsiet turpināt kā ierasts. To var saprast, jo esat pieraduši dzīvot skaisti.

Kā zināms skaistas mantas, maksā lielu naudu. Daudz naudas tērēsiet mīļotā vai mīļotās iepriecināšanai, šeit jūs nežēlosiet nedz savu fantāziju, nedz naudu.

Zvaigznes norāda, ka šajā gadā jums nepieciešams turēties tālāk no dalības šaubīgos un grūti prognozējamos projektos. Neesiet naivi un nemēģiniet pelnīt naudu ar azartspēlēm un finanšu mahinācijām.

Jā, jums parasti veicas, bet šobrīd iesaistoties riskantos projektos riskējat zaudēt visus savus ietaupījumus.
Lēnāk brauksi, tālāk tiksi.

Horoskops 2014.gadam… Zivs

Vairumam šā zvaigznāja pārstāvju naudas jautājumi 2014.gadā šķitīs maznozīmīgi.

Jūs būsiet aizņemti ar savu profesionālo darbību, jaunu projektu realizāciju un par naudu atcerēsieties tikai tās akūtos trūkuma mirkļos.zivsw

Gada vidū iespējami izdevīgi finanšu ieguldījumi. Varat investēt naudu īstermiņa projektos, iegādāties uzņēmumu akcijas, ieguldījumi būs rentabli un gada beigās tiem vajadzētu nest labu peļņu.

Ja esat nolēmuši uzsākt personisko biznesu, tad  vieglas uzvaras nebūs.

Jums var nākties piedzīvot naudas trūkumu un nopietnu konkurences līmeni izvēlētajā darbības sektorā.

Tas nozīmē, ka jaunajiem biznesmeņiem 2014.gads visticamāk būs stresa pilns un vieglu peļņu gaidīt nevajadzētu.

Dārgus pirkumus varat veikt 2014.gada rudenī. Tad varat iegādāties automašīnu vai dārgu sadzīves tehniku.

naudas maiss

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top