Hologrammas koncertos (video)

golografic mZinātnieki izstrādājuši metodi, kā reālā laika režīmā iegūt kustīgu objektu trīsdimensiju attēlus un hologrammu skatīšanai nav nepieciešamas speciālas brilles.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Tehnoloģija ir balstīta uz jauna fotojutīga materiāla izmantošanu, kas ļauj atjaunināt hologrammas ik pēc divām sekundēm.
Līdz ar to attēli mainās pietiekami ātri, lai skatītājiem rastos iespaids, ka viņi vēro reālā laikā notiekošas darbības.

Attēlu ierakstīšanai tiek izmantotas vairākas kameras, kuras ‘skatās’ uz objektu no dažādiem leņķiem, jo vairāk ir kameru, jo skaidrāks un reālistiskāks būs rezultāts.

No kamerām iegūtā informācija tiek kodēta, bet pēc tam pārraidīta kā īsi lāzera impulsi, kuri mijiedarbojas ar cita lāzera starojumu…

Ar vienu vārdu sakot tīrā zinātnes un tehnoloģiju buršanās, bet rezultāts ir iespaidīgs.
To, kas notiek uz hologrāfiskās skatuves, pilnībā kontrolē dīdžejs, veidojot audiovizuālu priekšnesumu, ko ārkārtīgi grūti atšķirt no reālā.
Skaties koncertu, ko veidojuši Japāņi izmantojot par hologrammas galveno aktrisi anime meiteni. Interesanti, ka koncerta galvenais mērķis ir instrumentāls ansamblis, bet hologramma padara šo koncertu vairāk baudāmu un interesantāku.

Jāpiebilst, ka anime meitenes vietā varētu būt…nu, piemēram Madonna. Uzliec 720 HD uz YouTube un pilnekrāna režīmu…efekts, ko varētu baudīt koncerta apmeklētāji ir kolosāls…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Hologrammas koncertos (video)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *