Harley Davidson, neatkārtojams brālībā, kopības sajūta ar līdzīgiem

 

 

Vai, Harley Davidson, un citus augstākā plaukta rūcošos skaistuļus var salīdzināt ar luksus automobili?

Nīče teicis: tas nav ne labi, ne slikti, tā vienkārši ir.

Un tā tas arī ir! Ir vērtības, kas vienkārši ir!

Savā būtībā Harley Davidson ir liela un stipra gulta.

Tas nav nekāds dīvāns, kur ar tasi kafijas vari laiski zvilnēt. Jā, un ne par ko nedomāt.

Ir, Harley Davidson, braucējiem ko apsvērt. Jo tas ir ciets, smags, grūti vadāms. Jā, ir daudzi, kas tā raksturo braukšanu ar motociklu, Harley Davidson. Tā ir tāda brucēju suga, kam nav lemts. Vienkārši sakot, bez sarkasma, viņi nav piemēroti motociklam un nekādi otrādāk.

Harley Davidson

Braukšana ar elitāro motociklu Harley Davidson, tā nav tikai izrādīšanās saietu brīžos, tas nav nekāds komforts, jo lietus un dubļi būs tavi “sabiedrotie” biežo ceļojumu laikā.Toties ir kaut kas neatkārtojams Hārleju brālībā, kopības sajūta ar līdzīgiem!

Saulainā vasaras dienā ar savu Harley, Tu skaisti rūcošs, cauri apnicīgajiem sastrēgumiem, dodies pie saviem kolēģiem un dalies ar svarīgo, ko sapratīs tikai tev līdzīgie.

Forši, visiem sanākt kopā kādā motocikliem veltītā saietā, atvest un parādīt ar paša rokām pārveidotu, uzlabotu mākslas darbu- motociklu.

Ir vērts to izrādīt citiem un saņemt vērtējumu.

Nav nemaz tik svarīgi vai  esi laimīgā motocikla HARLEY īpašnieks, vai vienkārši motocikla fans. Ja esi par motocikliem un par to, kas ar to saistīts Tev jāredz salidojums, kas bija Norvēģos.

Tomēr, motociklu-motocikls ir Harley Davidson:

Harley Davidson

Foršu dienu!

 

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *