Harley Davidson, neatkārtojams brālībā, kopības sajūta ar līdzīgiem

Harley Davidson.

Vai, Harleju, un citus augstākā plaukta rūcošos skaistuļus var salīdzināt ar luksus automobili?

Nīče teicis: tas nav ne labi, ne slikti, tā vienkārši ir. Tā tas arī ir! Ir vērtības, kas vienkārši ir!

Savā būtībā Harley Davidson ir liela un stipra gulta.

Tas nav nekāds dīvāns, kur ar tasi kafijas vari laiski zvilnēt. Jā, un ne par ko nedomāt.

Ir, Harlejs, braucējiem ko apsvērt. Jo tas ir ciets, smags, grūti vadāms. Jā, ir daudzi, kas tā raksturo braukšanu ar motociklu, Harley.

Tā ir tāda brucēju suga, kam nav lemts. Vienkārši sakot, bez sarkasma, viņi nav piemēroti motociklam un nekādi otrādāk.

Harley Davidson

Braukšana ar elitāro motociklu Harley Davidson, tā nav tikai izrādīšanās saietu brīžos, tas nav nekāds komforts, jo lietus un dubļi būs tavi “sabiedrotie” biežo ceļojumu laikā.Toties ir kaut kas neatkārtojams Hārleju brālībā, kopības sajūta ar līdzīgiem!

Saulainā vasaras dienā ar savu Harley, Tu skaisti rūcošs, cauri apnicīgajiem sastrēgumiem, dodies pie saviem kolēģiem un dalies ar svarīgo, ko sapratīs tikai tev līdzīgie.

Forši, visiem sanākt kopā kādā motocikliem veltītā saietā, atvest un parādīt ar paša rokām pārveidotu, uzlabotu mākslas darbu- motociklu.

Ir vērts to izrādīt citiem un saņemt vērtējumu.

Nav nemaz tik svarīgi vai  esi laimīgā motocikla HARLEY īpašnieks, vai vienkārši motocikla fans. Ja esi par motocikliem un par to, kas ar to saistīts Tev jāredz salidojums, kas bija Norvēģos.

Tomēr, motociklu-motocikls ir Harley Davidson:

Harley Davidson

Harlijs.

Harley ir amerikāņu motociklu ražotājs, kas dibināts 1903. gadā Milvoki, Viskonsīnā. Kopā ar Indianu tas bija viens no diviem lielākajiem amerikāņu motociklu ražotājiem.

Harley-Davidson ir pazīstams ar pielāgošanas stilu, kas radīja smalcinātāja motociklu stilu.  Uzņēmums tradicionāli tirgoja smagos, gaisa dzesēšanas kreiseru motociklus, kuru dzinēja darba tilpums bija lielāks par 700 kubikcentimetriem.

Taču tas ir paplašinājis piedāvājumu, iekļaujot mūsdienīgākas VRSC  un vidēja svara ielas  platformas. Harlejs ražo savus motociklus rūpnīcās Jorkā, Pensilvānijā; Milvoki, Viskonsina; Kanzassitija, Misūri (slēgta 2019. gada maijā); Manausa, Brazīlija; un Bawal, Indija.

Uzņēmums tirgo savus produktus visā pasaulē, kā arī licencē un tirgo preces ar zīmolu, tostarp apģērbu, mājas dekoru un rotājumus, aksesuārus, rotaļlietas, motociklu modeļus un videospēles, pamatojoties uz motociklu līniju un sabiedrību.

Foršu dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top