Halovīns un kostīmi drošām sievietēm, atraktīvām un jautrām

Kas ir Halovīns?

JĀ, draugi un draudzenes, Halovīns ( Halloween) ir Visu svēto dienas priekšvakars 31. oktobra vakars, kad arī notiek visa jautrība. Pavisam drīz tas notiks un tāpēc tam jāgatavojas jau tagad.

Palicis pavisam maz laika, starp citu, pie Halovīna izdarībām jāpieiet it sevišķi nopietni sievišķiem!

Pirmkārt, tā ir iespēja parādīt izsalkušajām puišu ačtelēm savus “apslēptos” daiļumus, ko ikdienā uz vispārēju apskati nepasniegtu.

Otrkārt, ir iespēja veikt puiša valdzinājumam iestudētu izrādīti.  Meitenes saprotiet, ka iederošais tēls Halovīnā pieļauj dažādas vaļības, kas viņus (puišus) padara vai trakus.

Treškārt, ja izrādās, ka mērķauditorija ir ar citu netradicionālu orientāciju…viegli vari pārslēgties pie nākošā puiša, spēles noteikumi to pieļauj..

Garantēju panākumus Halovīna pasākumā.  😉

Izvēlis sev piemērotāko tēlu! Iesaku medicīnas personāla tērpu, jo tas zemapziņā rosina puisi domāt par gaišu šķīstumu un drošumu 😉

Vispār… droši uz priekšu bez kompleksiem un aizspriedumiem!

Par aizspriedumiem!

Tomēr ir Covid-19 laiks, viņš neguļ, tāpēc noskaties īsu video:

Halovīns vai Helovīns?

Visu Svēto dienas priekšvakaru angļu valodā sauc „Halloween”, kas savukārt ir saīsinājums no pilnā nosaukuma „All Hallows’ Evening” – „Visu Svēto vakars”. Latviešu valodā atbilstoši angļu valodas izrunai šo vārdu atveido kā „Halovīns”.

Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns
Halovīns

Sīkākas ziņas par pašu Halovīnu:

Halovīns (angļu: Halloween) ir Visu svēto dienas priekšvakars, 31. oktobra vakars. Šajā vakarā cilvēki (galvenokārt bērni) pārģērbjas par spokiem, raganām, miroņiem un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus.

Tā ir ASV tradīcija, taču globalizācijas rezultātā šī tradīcija tiek pārnesta arī uz citām valstīm, arī Latviju. Šeit tai nav sava vēsturiska un nacionāla pamatojuma un principā balstās uz bērnu vēlmi iegūt kādus saldumu.

Halovīna svētkus spēcīgi ietekmēja kristīgā ticība. Lai izskaustu pagānu rituālus, baznīca 1.novembri pasludināja par saviem svētkiem – Visu svēto dienu. Tomēr kristietībai neizdevās izspiest vecos ieradumus un galu galā visi svētki saplūda vienkopus.

Halloween priekšvakars  veicina vandālisma pieaugumu, jo izjokošana bieži pārvēršas par vienkāršu demolēšanu vai, piemēram, kliegšanu, spiegšanu, utt.

TU TAČU TĀ NEDARĪSI… mazo Halloween!

Kusties ar spokam piemītošu cienīgumu un cēlumu!

//kllproject.lv/

JAUTRUS PASĀKUMUS!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top