Halovīns un kostīmi drošām sievietēm, atraktīvām un jautrām

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Kas ir Halovīns?

JĀ, draugi un draudzenes, Halovīns ( Halloween) ir Visu svēto dienas priekšvakars 31. oktobra vakars, kad arī notiek visa jautrība.

Pavisam drīz tas notiks un tāpēc tam jāgatavojas jau tagad.

Palicis pavisam maz laika, starp citu, pie Halovīna izdarībām jāpieiet it sevišķi nopietni sievišķiem!

Pirmkārt, tā ir iespēja parādīt izsalkušajām puišu ačtelēm savus “apslēptos” daiļumus, ko ikdienā uz vispārēju apskati nepasniegtu.

Otrkārt, ir iespēja veikt puiša valdzinājumam iestudētu izrādīti.  Meitenes saprotiet, ka iederošais tēls Halovīnā pieļauj dažādas vaļības, kas viņus (puišus) padara vai trakus.

Treškārt, ja izrādās, ka mērķauditorija ir ar citu netradicionālu orientāciju…viegli vari pārslēgties pie nākošā puiša, spēles noteikumi to pieļauj..

Garantēju panākumus Halovīna pasākumā.  😉

Izvēlis sev piemērotāko tēlu! Iesaku medicīnas personāla tērpu, jo tas zemapziņā rosina puisi domāt par gaišu šķīstumu un drošumu 😉

Vispār… droši uz priekšu bez kompleksiem un aizspriedumiem!

Par aizspriedumiem!

Tomēr ir Covid-19 laiks, viņš neguļ, tāpēc noskaties īsu video:

Halovīns vai Helovīns?

Visu Svēto dienas priekšvakaru angļu valodā sauc „Halloween”, kas savukārt ir saīsinājums no pilnā nosaukuma „All Hallows’ Evening” – „Visu Svēto vakars”. Latviešu valodā atbilstoši angļu valodas izrunai šo vārdu atveido kā „Halovīns”.

helloween 03
helloween 04
helloween 05
helloween 06
helloween 071
helloween 13
helloween 10
helloween 11
helloween 12
helloween 14
helloween 15
helloween 16
helloween 17
helloween 19
helloween 21
helloween 22
helloween 23

Sīkākas ziņas par pašu Halovīnu:
Halovīns (angļu: Halloween) ir Visu svēto dienas priekšvakars, 31. oktobra vakars. Šajā vakarā cilvēki (galvenokārt bērni) pārģērbjas par spokiem, raganām, miroņiem un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus.

Tā ir ASV tradīcija, taču globalizācijas rezultātā šī tradīcija tiek pārnesta arī uz citām valstīm, arī Latviju. Šeit tai nav sava vēsturiska un nacionāla pamatojuma un principā balstās uz bērnu vēlmi iegūt kādus saldumu.

Halovīna svētkus spēcīgi ietekmēja kristīgā ticība. Lai izskaustu pagānu rituālus, baznīca 1.novembri pasludināja par saviem svētkiem – Visu svēto dienu. Tomēr kristietībai neizdevās izspiest vecos ieradumus un galu galā visi svētki saplūda vienkopus.

Halloween priekšvakars  veicina vandālisma pieaugumu, jo izjokošana bieži pārvēršas par vienkāršu demolēšanu vai, piemēram, kliegšanu, spiegšanu, utt.

TU TAČU TĀ NEDARĪSI… mazo Halloween!

Kusties ar spokam piemītošu cienīgumu un cēlumu!

//kllproject.lv/

JAUTRUS PASĀKUMUS!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *