Hakeri nolēmuši nobeigt Merdoku.

 

Rūperta Mērdoka mediju uzņēmuma “News Corp.” interneta vietnes kļuvušas par hakeru uzbrukuma mērķiem. “The Sun” interneta vietnē ievietots nepatiess teksts, kurā paziņots par magnāta nāvi. Zēni cer uz Merdoka sirdstrieku vai kādu citu ļaunu iznākumu vecajai viltīgajai lapsai. 🙂

Drošības apsvērumu dēļ “News International” drīz apturēja piekļuvi visām savām interneta vietnēm.

Bez  kādas vilcināšanās  izņēma ziņojumu, ka astoņdesmit gadus vecais Mērdoks atrasts miris savā dārzā pēc palādija ieņemšanas vai apēšanas pusdienojot. Nav jau brīnums, ka šādas interneta vietnes nekavējoties slēdza.

Taču vietnes apmeklētāji tiek pārsūtīti uz hakeru grupējuma “LulzSec” tvitera profilu, kurā slavēts plašais uzbrukums Mērdoka korporācijai.

Hakeru grupējuma paziņojumā arī teikts, ka viņu rīcībā ir “The Sun” e-pastu sūtījumi, kas tiks publiskoti…pēc šāda pavērsiena Merdokam tiešām būtu lietderīgi ko apēst…

Rūperta Mērdoka mediju impērija pēdējās nedēļās ir sākusi pamatīgi ļodzīties, kad atklājies, ka britu žurnālisti, kuri strādājuši „ News International” korporācijā esot noklausījušies sabiedrībā plaši pazīstamu cilvēku, torstarp arī bijušā britu premjera Gordona Brauna, telefonu balss pastkastītes.

Skaties vien… Šlesers nav vienīgais pasaulē, kas cīnās ar noklausīšanos, lai gan Šlesera gadījumā varētu runāt par paranoju. Merdoks  ir slēdzis vienu skandālā iesaistīto laikrakstu „The News of the World”, kas izsauca plašu šoku britu medijos.

Ar to vēl viss nav beidzies, jo ir iesniedzis atlūgumu Skotlenjarda šefs un nogalināts viens no Merdoka redaktoriem.

Secinājums ir viens…Tev nebūs zagt.

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *