Grūtniecības testeris,pavisam nopietni, izmantojams arī vīriešiem

Neesi pārklausījies, grūtniecības testeris der pat vīriešiem.

Sievietēm par grūtniecību var liecināt dažādi simptomi.

Piemēram, slikta dūša, reiboņi, pastiprināta apetīte. Taču visprecīzāko atbildi pirms došanās pie ārsta sniedz grūtniecības tests.

Ja tas ir noticis, tad noticis un ir liela iespēja, ka gaidāms bēbītis. Tā tas notiek ar sievietēm, kas šādu simptomus ir izbaudījušas un kā likums, to viņām pavēsta  grūtniecības testeris.

Līdz šim viss ir saprotams un iebildumiem nevajadzētu būt.

Rodas loģisks jautājums, kur šeit vīriešu iespējamā klātbūtne pie vārdiem grūtniecības testeris? Nesteidzies, bet lasi rūpīgi tālāk, jo tas var Tev glābt veselību un pat dzīvību. Draugi joka pēc veica grūtniecības testu un vienam no viņiem rezultāts bija pozitīvs (divas strīpiņas).

No sākuma tas bija lielu joku iemesls draugu starpā un viņi šo ziņu ielika ( Twitter). Drīz vien tika saņemtas atbildes uz tvītu ar ieteikumu griezties pie ārsta.

Tas arī tika izdarīts un pozitīvā testa īpašniekam izrādījās, ka ir neliels iekaisums labajā oliņā. Atgādinu, ka mums ir  divi (olas, oliņas, pauti), un tās abas atrodas sēklinieka maisiņā.

Starp citu… pateicoties  agrīnai diagnozei puisis pilnībā izārstējās.

Tātad, kāpēc vīriešiem grūtniecības testeris šajā slimības gadījumā darbojās?

Uzreiz teikšu, ka šī metode darbojas vīriešiem oliņu pārbaudei.  Uz testeri no jūsu urīna iedarbojas specifiski hormoni, kuri izdalās placenta veidošanās  stadijā un ja ir slimas olnīcas (sievietēm) un audzēja, iekaisuma  gadījumā vīriešiem.

Kā jau visi testi arī vīriešiem šāda pārbaude nedod 100% drošu rezultātu. Ja ir kādas sūdzības noteikti griežaties pie ārsta. Ja, tomēr rezultāts ir pozitīvs (strīpiņas testerī) … steigšus pie ārsta, jo jūsu zināšanai oliņu vēzis ir sastopams un agrīna diagnoze var veicināt tā pilnīgu izārstēšanu.

Tālāk jau praktiski padomi…

Ja esi sadūšojies un uztaisi testu ar grūtniecības testeri, nogaidi  noteikto laiku (ne ilgāk kā piecas minūtes) un  ja tas ir negatīvs, tātad viss ir O.K.

Ja neesi izmetis testeri un ielūkojies tajā vēlāk, piemēram, pēc desmit minūtēm un  pēkšņi parādās pozitīvs rezultāts. (grūtniecības testeris uzrāda strīpiņas)

NOMIERINIES !

Protams, ka tests ir negatīvs, jo testeris ir izžuvis un uzrādījis viltus pozitīvo rezultātu.  Ja tests veikts pareizi, tas būs precīzs.

Visiem labu veselību un saudzējiet olas, oliņas vai precīzāk ģimenes laimi!

grūtniecības testeris

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Grūtniecības testeris,pavisam nopietni, izmantojams arī vīriešiem”

  1. Jerik saka:

    VOOOO nezinaju, laikam veiksu pārbaudi!

    1. laimisk saka:

      Nu ja, par to arī raksts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top