Grieķu demokrātijas fiasko.

greece civil unrest8380
Jaunatne met akmeņus policistiem, dedzina automašīnas un demolē visu, kas nepatīk vai raksturo piederību valdošai partijai.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Pilni masu saziņas līdzekļi ar bildēm un nosodījuma rakstiem. Turpinās demonstrācijas, turpinās nekārtības. Vai tiešām to visu izraisīja viena 15.gadīga jaunieša nošaušana, kā apgalvo policija lode lidojusi rikošetā, atsitoties pret bruģi… bēdīgi un nenoliedzami slikti.

Jaunietis metot molotova kokteili policistiem pelna nosodošu attieksmi, bet ne jau nāvi. Jau ilgi no Grieķijas nāca negatīvi raksti presē un internetā.  Galvenie grēkāži ir jaunievēlētā konservatīvā partija ‘Jaunie demokrāti’, kas nāca pie varas 2007.gadā pēc lielajiem meža ugunsgrēkiem Grieķijā.

Partijai bija vesela solījumu buķete, kas netika pildīta, jo lielāko valdīšanas laiku partijas biedri tika aizņemti ar savstarpējiem ķildiņiem un amatu dalīšanu… nedarot neko tautas labklājībai, tērējot nodokļu maksātāju naudu nevajadzīgiem un neizprotamiem projektiem, kā arī tiesu sistēmas pērkamība un noziedzības pieauguma faktu ignorēšana.

Akurāt, kā pie mums Latvijā…ar izņēmumu, ka mēs esam miermīlīgi jēri.

Tagad valdošās partijas ‘Jaunie demokrāti’ biedri ieņēmuši nogaidošu pozīciju, policija mēģina nogaidīt grautiņu beigas parādot savu nespēju ieviest kārtību un nedomājot, ka tiek pārkāptas demokrātijas brīvības pret mierīgiem Grieķijas iedzīvotajiem.

Nemieri valstī ir atbilde valdošai partijai par nespēju pārvaldīt viņiem uzticēto Valsti. Zēns bija pēdējais piliens.

Vai, Latvijas Tautas pacietības biķerim arī netuvojas pēdējā piliena diena ?

greece civil unrest8892

00kr7zzw

00kr9d2p

00kra35k

00krbw39

00krczcb

greece riots8645

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *