Gribu bērnu Liepājā.

 

 

Vasaras izrāde, Gribu bērnu, Liepājā!

19. jūlijā, plkst. 19:00 Liepājas koncertdārzā “Pūt, Vējiņi!” viesosies muzikāla un pozitīva izrāde, Gribu bērnu!

Tās veidotāji, izrāžu apvienība “Panna”, nodēvējuši par juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem, jeb demogrāfisko sprādzienu divās daļās.

Izrādes iecere ir radīt pozitīvas emocijas, rosināt sabiedrību aktīvāk iesaistīties demogrāfiskās situācijas uzlabošanā, uzdrošināties pieņemt lēmumus un domāt par labo.

Kādā dziesmā teikts:
Diemžēl mēs esam
Tik daudz, cik mēs esam
Un vairāk mēs nevaram būt…

Izrādes veidotāji domā, ka varam gan. Un kā vēl! Vajag tikai sev pateikt, ka gribēt būt vairāk ir normāli un jēdzīgi, un ne tikai cilvēku skaita izpratnē.

Tautā mīlētie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa vai Marija Bērziņa un Aldis Siliņš grib vairāk. Kāpēc gan neiesvilināt skatītāju sirdīs patiesas ilgas un emocijas par savstarpējo attiecību dzīvinošo spēku, tieši šādam nolūkam veidotā izrādē – ārpus seriāla “UgunsGrēks” rāmjiem?

“UgunsGrēks” ir ilgākais latviešu dialogu seriāls pašmāju televīzijas vēsturē. Neticami, ka tā situācijas, notikumus un tekstus rada tikai divas simpātiskas latvietes – Gunta Kalniņa un Inta Bernova, kuras ir arī jaunās komēdijas “Gribu bērnu!” autores:

– Mums visiem ir nācies piedzīvot nelaimīgu mīlestību. Sāpējis ir pat tad, ja tas pirmo un vienīgo reizi noticis bērnudārzā. Tā ir vispārcilvēciska lieta, kas ir pazīstama ikvienam.

Tāpēc mums šķita būtiski uzrakstīt stāstu par diviem cilvēkiem, kas šādu vilšanos ir piedzīvojuši, nolēmuši aizvērties kā austeres un savas pērles vairs nevienam nerādīt.

Par laimi atrodas enerģiski draugi, kas piespiež viņus šīs bruņas noņemt un atkal sākt uzticēties pasaulei un cilvēkiem.

Gribu bērnu

Izrādē “Gribu bērnu!” aktieri pārtaps pilnīgi citos tēlos, kādos tos pieraduši redzēt populārajā seriālā.

Aktrise Maija Doveika par savu tēlu – mūzikas skolotāju Agnesi:
– Kā atrast savu otru pusīti, lai visi skaistie sapņi realizētos?

Ap to arī izrāde rotē. Tas ir stāsts par ne pirmā svaiguma mazpilsētas cilvēkiem, kuriem nevedas un nedabūnas. Nav pāra.

Princis uz balta zirga kā nejāj, tā nejāj, dzīve sāk ierūgt. Kad beidzot pie apvāršņa parādās labs pretendents, izrādās, katrs apaudzis ar savu pieredzi, kultūras slāni, kas krietni apgrūtina kopā sanākšanu.

Ģirts Ķesteris, Lotāra lomas atveidotājs:
– Mēs gribam ticēt, ka mums kādreiz viss būs. Bērni, ģimene, lauku mājiņa. Bet tad tu saproti – tik daudz ambīciju, tik daudz nepadarītu darbu, karjeras iespēju, sāpīgu attiecību…

Bet pienāk brīdis, kad zemapziņa, jeb pirmatnējais instinkts saka – es gribu! Gribēt bērnu nozīmē kustību uz priekšu, iziešanu ārā no sava šaurā loka un atgriešanos pilnasinīgā, foršā un mīlestības pārpilnā vidē, ko sauc par normālu dzīvi. Šī luga varētu būt labs terapeitisks līdzeklis attiecībām.

Pasmaidiet!

Viss taču tikai sākas! Varbūt tieši šis stāsts beigsies laimīgi! Lai kādi ir laiki vai apstākļi, puiši un meitenes dosies viens otram pretī jaunu attiecību veidošanas ceļā.

Galvenais ir gribēt un uzdrošināties – mīlēt cilvēku, kuru tu gribi mīlēt, strādāt darbu, kuru tu gribi strādāt un radīt lietas, kuras tu gribi radīt.

Pasmaidiet! Jūs gaida sirsnīgas emocijas un smiekli divu stundu garumā!

Izrādes radošā komanda:
Režisors Juris Rijnieks, scenogrāfs Ivars Noviks, komponists Niks Matvejevs un autores – Gunta Kalniņa un Inta Bernova.

Izrāde būs skatāma Liepājas koncertdārzā “Pūt Vējiņi!” 19. jūlijā plkst. 19:00 Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Par Izrāžu apvienību “Panna”
Izrāžu apvienība “Panna” Jau vairākas reizes ir viesojusies Liepājā. Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas” stand-up izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu’, “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, kas likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā un Zviedrijā un tālajā Austrālijā.

Uz tikšanos Liepājā!

Gribu bērnu

Informācijai: www.pannasteatris.lv
Antra Rijniece
Izrāžu apvienība ” Panna”
Tel: +371 29908330
antra.rijniece@gmail.com
www.pannasteatris.lv
www.draugiem.lv/panna

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top