Grib nojaukt Ēģiptes piramīdas.

 

 

Kādreiz tik iecienītās Ēģiptes atpūtas vietas un apskates objekti var kļūt par tabu cilvēkiem, kas nespēj sadzīvot ar islāma radikālākajām formām.

Kas tad ir noticis Ēģiptē ?

Kā jau zinām Ēģiptē prezidenta vēlēšanās uzvarēja Musulmaņu brālības kandidāts Mohammeds Mursi.

  “Dievs ir dižens!”, tā izteicās un apsveica ar uzvaru ēģiptiešus palestīniešu islāmistu grupējuma “Hamas” pārstāvis Mahmuds Zahars.

Ilgi nebija jāgaida un valstī tiek veikti islāmistu „ uzlabojumi” savas ticības vārdā.

Radikālas islāma partijas vadītājs ( Abd Al-Latifs Al – Muhameds) griezās pie tagadējā prezidenta ar steidzīgu darbu izpildi, kā viens no punktiem tiek minēts nojaukt slavenās Ēģiptes piramīdas.

Pēc islāmistu vārdiem citas kultūras celtās celtnes nevar atrasties Ēģiptes zemē un ir nojaucamas. Atgādinu, ka tas nav joks, jo šādi precedenti no islāmistu puses jau ir bijuši.

Tika iznīcināta Timbuktu pilsēta Mali, Budas statujas Afganistānā, kā arī daudzi kultūrvēsturiski pieminekļi Irākā, Malaizijā, un Tunisijā.

Nepaliek bez uzmanības un pārkārtošanas islāmistu  gaumē arī pārējā sabiedriskā dzīve Ēģiptē.

Piemēram , 12.jūnijā tika radīta jauna satelīta Tv programma. Pēc būtības jau nekas slikts, bet diktorēm un operatorēm ir obligāti jānēsā tradicionālais islāma sieviešu apģērbs.

Tv programma ar jauku nosaukumu „Marija Tv”domāta sieviešu auditorijai un, kā saproti, netieši norāda, kā būs jāģērbjas un jāuzvedas Ēģiptes sievietēm turpmāk.

Grūti Eiropietim to saprast, bet tā ir viņu labprātīga izvēle un ceļš kopā ar islāmu, ko Ēģipte turpmāk īstenos.

Tv diktore lasa ziņas

Darba process Tv studijā

Operatore darba procesā

 

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viedokļi:

  1. edis says:

    … un kas viņiem to var aizliekt, galu galā Ēģiptē ‘uzvarēja’ demokrātija ar ASV un ES atbalstu. Sievietes ‘melnā’ ir atsevišķs stāsts , cik tur reliģijas, cik iedzimtā verdziskuma (neattiecas tikai uz musulmanietiēm) , etnosa, rases vai ideoloģijas ir neizsīkstoša tēma .

  2. laimisk says:

    @edis,

    Gluži jau tā nav, jo tas ir visas pasaules vēsturisks mantojums.

    Konkrētā teritorijā var mainīties politiskie spēki un dominējošā reliģija, bet tas nenozīmē , ka var iznīcināt visu no iepriekšējo paaudžu gadu tūkstošos izveidoto.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu