Greizsirdība, noskaidro vai tavs sapņu draugs nav Otello

Greizsirdība.

Meitenes, sievietes un visas tās, kas tiecas ieiet laulības ostā! Raksts būs domāts jums, lai dotu jums iespēju izvairīties no ļoti bīstama drauga, kas var sabojāt visu jūsu turpmāko dzīvi.

Greizsirdība, kā to konstatēt?

Kā saprast, ka vīrietis ir greizsirdīgs? Uzmanīgi ieklausieties, ko viņš jums stāsta, sākot jau no pašiem pirmajiem randiņiem! Tas palīdzēs izvairīties no attiecībām, kurās jūs mocīs greizsirdīga otrā pusīte.

Daudzas meitenes sūdzas, ka satikušās ar īstu Otello. Lai labāk saprastu, kāpēc pieminu Šekspīra lugas personāžu Otello, tad zini, ka ir sindroms ar tādu pašu nosaukumu.

Kā jau pieminēju, Otello sindroms attiecas uz angļu rakstnieka Šekspīra lugas varoni. Šo varoni raksturoja ciešanas patoloģiskā greizsirdība, liekot viņam visu laiku domāt par sievas neuzticību.

Kā jau ir sagaidāms, persona, kas cieš no šī sindroma, izraisa to, ka viņu attiecības ir lemtas neveiksmēm, un abu cilvēku līdzāspastāvēšana nav ilgtspējīga.

Tā ir reāla problēma jebkuram pārim, jo attiecības kļūst toksiskas.

Greizsirdība, kā tas parasti notiek.

Pirms romāna sākuma JŪS meitenes pat nedomājāt, ka puisis ar Otello sindromu var tā uzvesties. Dāmas ne tikai cietīs, bet arī tērēs laiku ar cilvēku, kurš nav viņas cienīgs.

Vienmēr der atcerēties, ka pārmērīga greizsirdība vīrieti var aizvest līdz pilnīgam neprātam. Kā saprast, ka Otello ir jūsu priekšā, un jums nevajadzētu ar viņu satikties?

Frāzes, ko saka īsts greizsirdīgs vīrietis.

Uzmanīgi klausieties visu, ko iespējamais partneris saka pirmajā randiņā! Ja dzirdat kādu no zemāk minētajām frāzēm, tad jūsu priekšā, visticamāk ir īsts greizsirdīgs vīrietis.

“Es to nekad neesmu teicis!”Greizsirdība

Taču jūs noteikti zināt, ka vīrietis to ir teicis. Sākumā visu var attiecināt uz puiša aizmāršību vai sajūsmu. Taču, ja atkal un atkal pamanāt, ka viņš izrunā kādu ne visai patīkamu frāzi un pēc tam sāk to noliegt, tad tā ir satraucoša zīme.

Noteikti jūsu priekšā ir tas pats greizsirdīgais Otello! Nav jēgas turpināt attiecības ar šādu vīrieti, ja nevēlaties nodarīt sev pāri.

“Es nevaru satikties pulksten… Mēs neiesim uz šo kafejnīcu, labāk uz citu”!

Šādi sākas mēģinājumi jūs kontrolēt. Ja cilvēks, jau pirmajā randiņā, cenšas visu regulēt pēc saviem uzskatiem, tam vajadzētu būt pirmajam brīdinājuma zvaniņam.

Nedomājiet, ka vīrietis vēlas uzņemties atbildību par tikšanās organizēšanu šādā veidā. Viņam nav nodoma jūs padarīt laimīgu. Viņš vienkārši vēlas jūs pilnībā kontrolēt, un nākotnē situācija manāmi pasliktināsies.

Turklāt šāda uzvedība var liecināt par to, ka cilvēks ir pakļauts ne tikai emocionālai, bet arī fiziskai vardarbībai.
Greizsirdība, esi uzmanīga!

“Nekādas komunikācijas ar bijušo!”

Greizsirdīgs vīrietis uzskata, ka tas nav normāli un to viņš tev pasniegs jau pirmajā randiņā. Varbūt dažiem cilvēkiem tas var nepatikt, bet vai šī ir īstā tēma, par kuru runāt pirmajā randiņā?

Galu galā, katram noteikumam ir izņēmumi! Ja, piemēram, meitenes bijušais draugs ir viņas brāļa draugs, tad viņiem periodiski būs jākrustojas un jāsazinās.

Ja vīrietis tev aizliedz sazināties ar bijušo jau pirmajā randiņā, tad viņam tas ir ļoti svarīgi, kas nozīmē, ka tev viņa vārdi jāuztver nopietni! Ja kas, tā ir liela iespēja, ka jūsu draugs var izveidoties par greizsirdības apmātu cilvēku.

“Mana bijušā sabojāja manu dzīvi. Viņa arī bija m…a”

Tas ir vienkārši nepieņemami! Piekrītu, nav ļoti jauki jūsu klātbūtnē apspriest vīrieša bijušo sievieti, kuru jūs nemaz nepazīstat.
Vēl trakāk, kad jauns vīrietis saka visādas šķebinošas lietas par sievieti, kurai reiz atzinies mīlestībā, dzīvojis kopā ar viņu vai pat audzinājis bērnu.

Ja vīrietis nekautrējas saukt savu bijušo sievieti par viegla tikuma būtni, tad zini, ka kādu dienu viņš to pašu teiks par tevi.
Galu galā, jūs nezināt, kā viss patiesībā bija. Vīrietis varētu slēpt no jums patieso šķiršanās iemeslu. Varbūt pie visa vainīga viņa briesmīgā greizsirdība?

“Sievietei jābūt…”

Ja vīrietis ilgi un sajūsmā runā par to, ko sievietei vajadzētu darīt un ko nedrīkst, tad pēc pirmā randiņa labāk pārtraukt jebkādu saziņu ar viņu.

Normāli vīrieši, kuriem ir stabila psihe nepateiks, kā būs jāuzvedas, ja attiecības jums ar viņu izdosies! Tādējādi, viņš jau iepazīšanās pirmsākuma periodā mēģina jūs kontrolēt un izrāda savu necieņu.

Protams, tas ir atkarīgs no jums, vai saistīt savu dzīvi ar greizsirdīgu cilvēku vai bēgt no viņa. Vārda vistiešākajā nozīmē- BĒGT!
Centies vienmēr pirmajā vietā likt sevi, nevis vīrieti, lai arī cik pievilcīgs viņš tev šķistu.

Neļaujiet sevi apmānīt, domājot, ka jūs varat reformēt greizsirdīgu cilvēku. Jūs varat domāt, ka jūs viņam nekad nedosit iemeslu, bet ticiet man, Otello vienmēr atradīs par ko sūdzēties.

Ja tava veselība tev ir dārga un tu vēlies kļūt patiesi laimīga, tad tev tomēr vajadzētu turēties tālāk no greizsirdīgiem vīriešiem!
Sana.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top