GREIZAIS RATIŅŠ, Liepājā.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

GREIZAIS RATIŅŠ – 15 gadu jubileju svinēs Liepājā!

Šovasar 24.jūlijā plkst. 19.00 Liepājā koncerestrādē “Pūt Vējiņi” notiks Nacionālā teātra aktieru ansambļa “GREIZAIS RATIŅŠ” 15 gadu jubilejas svinības.

Tur neiztiks bez jokiem, dāvanām un visskaistākajām dziesmām GREIZĀ RATIŅA versijās.

Latvijas Nacionālā teātra aktieru apvienība radās 1999. gadā, kad veidojot kārtējo Teātra Žurkas iestudējumu, skatītāju milzīgas simpātijas izpelnījās aktieru parodijas par populārām dziesmām un izpildītājiem.

Tā, paralēli dziesmu aptaujai “Vecais ratiņš” , tika radīta aktieru apvienība “Greizais ratiņš”, kurā apvienojās Juris Hiršs, Ivars Puga, Uldis Anže, Dace Bonāte, Normunds Laizāns un Valdis Zilveris.

Piecu gadu laikā, tika radītas piecas programmas un izdoti pieci albumi – “Gar jūras zeltmirdzošo krastu …”, “Mīļais, pasteidzies”, “Kā es braucu … lūkoties!”, “Mēs tikāmies martā”, “Paskaties, cik balts … tikpat kā paradīzē!”. Notikuši neskaitāmi koncerti, kas pulcēja daudzus desmitus tūkstošus skatītāju.

GREIZAIS RATIŅŠ

Aktieru veidotās populāru dziesmu parodijas raksturo smalka gaume, muzikalitāte, daudzbalsīgs dziedājums un sirsnīgums.

Šogad aktieri no jauna apvienojās, lai atcerētos labāko, kas programmā bijis un, protams, dalītos ar jauniem jokiem un dziesmām.

Koncertā skanēs daudzas no pēdējo gadu populārākajām dziesmām, kas zināmas ikvienam, taču aktieru izpildījumā būs ieguvušas jaunas un asprātīgas nianses.

Iemīļotie aktieri aicina svinēt jubileju kopā un, kā teic Ivars Puga, uz dāvanām ekonomēt nevajag!

Biļetes jau nopērkamas Liepājas Latviešu biedrības nama kasē un www.bilesuparadize.lv.

Producente:
Laila Ilze Purmaliete

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *