Google Street View šogad atkal apciemos Latviju

Google Street View.

Sākot no 21. marta “Google Street View” atsāks Latvijas pilsētu apsekošanu. Protams, tas notiks arī Liepājā. Ja atceramies, tas jau ir noticis. Protams, tas vairs nav jaunums, bet interesanti gan!

Skaidrs, ka tas ļauj lietotājiem apskatīt un pārvietoties 360 grādu līmenī pa ielām un vietām visā valstī. Vietās, kur Google Street View ir pieejams, “ielu skatu” var apskatīt, ievelkot no kreisās “Google Maps” kartes malas oranžo cilvēciņa ikonu, vajadzīgajā vietā uz kartes.

Tagad jebkuru vietu var apskatīt un izpētīt vēl pirms ierašanās klātienē, Google Street View kartes lietotājiem būs iespēja Latviju apceļot virtuāli, organizēt tikšanās vietas vai uzzināt ko jaunu izglītošanās nolūkos.

Google Street View, piekļūšana “ielas skatam” ir vienkārša.

Jādodas uz https://www.google.lv/maps/ un pēc tam jāieraksta adrese vai vieta Latvijā, kuru vēlaties izpētīt. Tuviniet karti līdz zemākajam līmenim un klikšķiniet uz cilvēciņa, kas parādīsies Jūsu norādītajā vietā kartē. (ar peli uziet uz cilvēciņa un ar nospiestu peles kreiso taustiņu pārvelc cilvēciņu uz to vietu, ko vēlies apskatīt)

Tagad Jums būs iespēja skatīt jūsu izvēlēto adresi 360 grādu panorāmā.

“Street View” skatu var viegli iestrādāt dažādos blogos vai mājas lapās, iekopējot attiecīgo html koda fragmentu, līdzīgi kā to dara, lai ievietotu “Youtube” video. Ievietotā karte saglabās visas avotā izmantojamās funkcijas. Kā piemēram šo Liepājas skatu…

Google Street View, mērķi.

Mērķis kā vienmēr ir atjaunināt pilsētu, ceļu un automaģistrāļu attēlus “Google Maps” lietotnē. Pateicoties “Google Street View”, lietotājiem jau ir iespēja apskatīt lielāko daļu Latvijas pilsētu, daudzus kultūras pieminekļus, kā arī dabas objektus.

Google Street View

Apzinoties, ka infrastruktūra gan pilsētās, gan arī starp tām nepārtraukti attīstās un mainās, Google regulāri atjaunina pieejamos attēlus, lai pēc iespējas precīzāk atspoguļotu aktuālo situāciju.

Jaunie attēli palīdzēs lietotājiem vēl labāk orientēties dažādos galamērķos, kā arī vērot 360 grādu panorāmas attēlus ar ielām un apskates vietām. Papildus ielām un ceļiem “Google” iemūžina arī dažādas gājēju zonas un citas vietas, kas nav sasniedzamas ar automašīnu.

Pirms savākto attēlu publicēšanas tie tiks apstrādāti ar īpašu tehnoloģiju, aizklājot cilvēku sejas un automašīnu reģistrācijas numurus, lai tie nebūtu identificējami, tādā veidā pasargājot personu privātumu.

“Street View” piedāvā papildu attēlu aizmiglošanas funkciju (personām, automašīnām, mājām u.c.), ko var pieprasīt, nospiežot pogu “Ziņot par problēmu” jebkura attēla apakšējā labajā stūrī.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top