Gladiolas rotās Liepājas latviešu biedrības namu.

Liepājas latviešu biedrības namā, sadarbībā ar Latvijas

Gladiolu draugu klubu jau trešo gadu uzzied gladiolas!

Šajā nedēļas nogalē – 15. un 16. augustā Liepājas latviešu biedrības namā varēs aplūkot Latvijas Gladiolu draugu kluba kolekcionāru un selekcionāru dārzos izaudzēto gladiolu daudzveidību.

Gladiolas rotās Liepājas latviešu biedrības namu.Šī gada izstāde veltīta gladiolu kolekcionāram Ivaram Mednim, kurš gladiolu audzēšanai un kolekcionēšanai veltījis sava mūža lielāko daļu.
Divu dienu garumā dažnedažādās varavīksnes nokrāsās rotāsies majestātiskās rudens puķes- gladiolas un rotās Liepājas latviešu biedrības namu. Tradicionālajā izstādē būs iespējams aplūkot vairāk kā 100 gladiolu šķirnes no vairāku kolekcionāru un selekcionāru dārziem. Gladiolu audzētāji ceļu būs mērojuši gan no tālienes, gan skatītāju novērtējumam savus lolojumus demonstrēs Liepājas rajona kolekcionāri. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar gladiolu kluba pārstāvjiem par gladiolu audzēšanu mūsu klimatiskajos apstākļos.
Gladiolas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “zobens”, ar ko sava graciozā izskata dēļ lielākajai daļai cilvēku arī gladiolas asociējas.

Esiet mīļi gaidīti uz izstādes atklāšanu 15. augustā plkst. 11.00!
Izstādes darba laiks:
15. augustā 11.00 – 18.00
16. augustā 10.00 – 18.00

Ieeja bez maksas.


LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

biedribasnams 008aa

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *