Gladiolas rotās Liepājas latviešu biedrības namu.

Liepājas latviešu biedrības namā, sadarbībā ar Latvijas

Gladiolu draugu klubu jau trešo gadu uzzied gladiolas!

Šajā nedēļas nogalē – 15. un 16. augustā Liepājas latviešu biedrības namā varēs aplūkot Latvijas Gladiolu draugu kluba kolekcionāru un selekcionāru dārzos izaudzēto gladiolu daudzveidību.

biedribasnams 008deŠī gada izstāde veltīta gladiolu kolekcionāram Ivaram Mednim, kurš gladiolu audzēšanai un kolekcionēšanai veltījis sava mūža lielāko daļu.
Divu dienu garumā dažnedažādās varavīksnes nokrāsās rotāsies majestātiskās rudens puķes- gladiolas un rotās Liepājas latviešu biedrības namu. Tradicionālajā izstādē būs iespējams aplūkot vairāk kā 100 gladiolu šķirnes no vairāku kolekcionāru un selekcionāru dārziem. Gladiolu audzētāji ceļu būs mērojuši gan no tālienes, gan skatītāju novērtējumam savus lolojumus demonstrēs Liepājas rajona kolekcionāri. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar gladiolu kluba pārstāvjiem par gladiolu audzēšanu mūsu klimatiskajos apstākļos.
Gladiolas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “zobens”, ar ko sava graciozā izskata dēļ lielākajai daļai cilvēku arī gladiolas asociējas.

Esiet mīļi gaidīti uz izstādes atklāšanu 15. augustā plkst. 11.00!
Izstādes darba laiks:
15. augustā 11.00 – 18.00
16. augustā 10.00 – 18.00

Ieeja bez maksas.


LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

biedribasnams 008aa

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *