Ģitāras mūzikas koncerts ar leģendas klātbūtni

Ar sajūtām, kuras acīm liek iemirdzēties, pasaules slavu iemantojušais ģitāras mūzikas virtuozs Vadims Geiko 5. novembrī plkst. 18.00 viesosies Liepājas latviešu biedrības namā, lai klausītājus iepazīstinātu ar Eiropas un Latīņamerikas komponistu skaņdarbiem.

Vadims Geiko, ir vienīgais lokālā mēroga ģitārists, kurš pēdējo 20 gadu periodā sniedz klasiskās ģitāras koncertus uz profesionālās skatuves.
Leģendārais mūziķis ar koncertiem ir viesojies Ņujorkā, Maskavā, Helsinkos, Varšavā, Berlīnē, Parīzē un citviet pasaulē.

Koncerta viesis ir vairākkārtējs Vissavienības ģitāristu festivālu laureāts, panākumus guvis festivālos Lietuvā, Doņeckā, Kijevā un citur. Vadims Geiko vairakkārt ir ticis aicināts uzstāties radio un televīzijā, ir ieskaņojis vairākas kinofilmas.
Skaņu plašu ierakstu firma „Melodija” 1970. gadā Maskavā izdeva Vadima Geiko skaņu plati. Kopš 1968. gada – Latvijas valsts filharmonijas solists – ģitārists.

Vadimam Geiko patīk ieviest dažādas inovācijas savā darbībā – ar speciālu ģitāras aprīkojumu tiek panākts klavierēm līdzīgs skanējums. Elektroniski akustiskās spāņu klasiskās ģitāras spēle ir viena no Vadima Geiko inovācijām, kurai Eiropā šobrīd nav analogu piemēru.

Esiet mīļi aicināti izbaudīt ģitāras spēles noslēpumus Vadima Geiko izpildījumā.
Biļetes cena Ls 3,-

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top