Ganību iela, slēgšana posmā no Veidenbauma līdz Salmu ielai

Ganību iela.

Lai pabeigtu Ganību ielas pilnīgu rekonstrukciju visā tās garumā, tiek uzsākta atlikušā ielas posma pirmā būvniecības fāze. Protams, ka tiks uzstādītas atbilstošas ceļu zīmes.

Ganību iela, vai viss pareizi?

Starp citu, komunālā pārvalde organizēs ceļa zīmju vai citu elementu uzlikšanu vai noņemšanu. Būs interesanti, kā ar to viņa tiks galā. Jo apskatot izveidoto maršrutu var rasties daži jautājumi.

Viens no tiem vai pārslogojot Veidenbauma un Salmu ielu transporta plūsma netiks “apstādināta” veidojot milzīgus korķus. Piemēram lieltonnāžas garās “fūres” nemaz normāli nevarēs nogriezties no Salmu ielas uz Ganību ielu. Vai nevajadzēja transportu novirzīt arī pa Ūliha ielu?

Ganību iela, ka tas notiks.

Tātad, no 4. marta 2023.gada uzsāks rekonstruēt Ganību ielu posmā no E. Veidenbauma līdz Salmu ielai. Līdz ar rekonstrukcijas uzsākšanu no 4. marta gaidāmas satiksmes izmaiņas arī apkārtējās ielās. E. Veidenbauma ielā, posmā no Ganību ielas līdz Zirņu ielai, būs vienvirziena satiksmes kustība.

Ganību iela

Zirņu ielā, posmā no E. Veidenbauma ielas līdz Salmu ielai, būs divvirzienu satiksmes kustība.

Savukārt sabiedriskajam transportam šobrīd kustības ierobežojumi nav paredzēti. Ganību ielā, posmā no E. Veidenbauma ielas līdz Salmu ielai, piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta.

Projekta ietvaros kopumā pārbūvējams nepilnu kilometru garš Ganību ielas posms no Kungu līdz Salmu ielai. Ganību iela ir pilsētas maģistrālā iela un valsts galvenā un TEN-T autoceļa tīkla A11 daļa.

Plānots, ka būvdarbi Ganību ielā, posmā no Kungu līdz Salmu ielai, jāpabeidz līdz šī gada beigām. Būvdarbus, pamatojoties uz veikto iepirkuma procedūru, no 6. marta uzsāks veikt SIA ”A-Land”.

Projekts “Ganību ielas pārbūve posmā no Kungu ielas līdz Salmu ielai, Liepājā” tiek realizēts ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu.

Projekta kopējās izmaksas ir 2 418 859,06 eiro, no kurām Kohēzijas fonda finansējums ir 2 040 000 eiro.  Valsts budžeta dotācija pašvaldībām 90 000 eiro un Liepājas pašvaldības finansējums 288 859,06 eiro.

Būs interesanti pavērot satiksmes organizācijas darboņu veikumu. Neticu, ka viss notiks gludi un bez nejaukiem pārmetumiem Liepājas Domes virzienā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top