Framest koncerts Liepājā.

 

 

 Framest viesosies Liepājas Latviešu biedrības namā jau 15. decembrī plkst. 19.00  Lielajā zālē ar Ziemassvētku koncertprogrammu’’Svētki Ledus pilī’’.

Ziemassvētku sajūtu koncertā uzburs populāras Raimonda Paula dziesmas, kā arī visiem labi pazīstamas Ziemassvētku melodijas.

Vokālā grupa Framest  Ziemassvētku gaidīšanas laikā apceļos Latviju, aiznesot svētku sajūtu uz katru Latvijas novadu.

Grupa Framest  pastāv kopš 2005. gada un ir profesionālākā acapella grupa Baltijas valstīs.

Framest  ir pieci draugi, profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Elīna Šmukste (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Edgars Janovs (bass).
Grupa ir unikāla savā atskaņojuma manierē, repertuārā iekļaujot gan pašu, gan citu komponistu skaņdarbus no klasikas līdz džezam un popmūzikai.

Framest
Grupas sasniegumu sarakstā ir koncerti Latvijā un ārzemēs, tomēr vislielāko atpazīstamību tā ieguva, vasarā piedaloties starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā „Jaunais vilnis”.

Jūrmalā jaunie dziedātāji ne tikai izbaudīja garas mēģinājuma stundas un smagu darbu, bet guva neatsveramu skatuves pieredzi, kas ļauj ‘’Framest’’ dēvēt par vienu no atraktīvākajām grupām Latvijā.
Klausītāji aicināti dalīt brīnuma sajūtu kopā ar vokālo grupu ‘’Framest’’ 15.decembrī plkst.19.00 koncertā „Svētki Ledus pilī”.
Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top