Fotomobilizācija Liepājā. (fotogrāfiju izstāde)

Fotomobilizācija…

Liepājas Latviešu biedrības telpās no 1. līdz 31. jūlijam būs atvērta apvienības Fotomobilizācija fotogrāfiju izstāde ar nosaukumu „Fotomobilizācija”.
Izstādē piedalās 11 autori:

Dace Voitkēviča, Aivars Slišāns, Kaspars Upītis, Marita Rauba, Māra Pakalne, Guntis Pilsētnieks, Linda Gunde, Anita Ozoliņa, Dainis Lisovskis, Irēna Bērza, Harijs Zemītis.

Visu vienojošā ideja ir Fotomobilizācija kā organizācija, kurā apvienojas ļoti dažādi autori, lai izzinātu foto procesu, veidotu fotogrāfijas un izstādes. Organizācijas pasākumu laikā notiek praktiska darbošanās, teorētiskas diskusijas par foto teoriju un sarunas par foto filozofiju (netiek likts akcents uz sarunām par foto dzelžiem).

Šoreiz izstādes darbus nevieno kopīga tēma, bet katrs rāda sev raksturīgo. Izstādē iespējams iepazīties ar šiem autoriem raksturīgiem žanriem un katram tuviem sižetiem, katrs parāda kādu sev izteiksmīgu daiļrades niansi.

Attēlos redzami portreti, ainavas, akti… Vairākiem autoriem tuva cilvēcisko sajūtu izziņa, līdz ar to tiek izmantoti dažādi līdzekļi stāstījuma bagātināšanai.

Esiet mīļi aicināti uz izstādes atklāšanu 1. jūlijā plkst. 17:00.

Fotomobilizācijas koordinators – Harijs Zemītis.

fm Liepajas kartinja

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top