Fotoizstāde Liepājas Latviešu biedrības namā.

 

 

Fotoizstāde… Es rādu Tev to, ko pats neredzu.

No 7.-11. janvārim Liepājas Latviešu biedrības nama foajē būs apskatāma neparasta fotoizstāde ‘‘Es rādu Tev to, ko pats neredzu‘‘.

Strādājot kopā ar neredzīgiem cilvēkiem un vērojot to, ar kādu aizrautību viņi apgūst jaunākās tehnoloģijas, radās šī inovatīvā ideja – dot iespēju neredzīgiem cilvēkiem apvienot kaislību uz jaunām tehnoloģijām ar sava ‘‘redzējuma‘‘ nodošanu plašākai publikai.

Gada sākumā biedrība ‘‘Lauvu klubs Liepāja‘‘saņēma dāvinājumu no ‘‘Canon‘‘ 5 fotokameras, lai uzsāktu fotoprojektu ‘‘Es rādu Tev to, ko pats neredzu‘‘.

Šajā projektā piedalījās 7 neredzīgi cilvēki no Liepājas Neredzīgo biedrības, kuri tika apmācīti darbam ar fotokamerām.Gada garumā vairākās foto sesijās tapa gandrīz 500 fotogrāfijas, kurās tika ‘‘fiksētas‘‘vietas, lietas, skaņas un sajūtas, kas viņiem likās īpaši svarīgas.

No visām fotogrāfijām žūrija, kura sastāvēja gan no māksliniekiem, gan ar mākslu un uzņēmējdarbību saistītiem cilvēkiem, izvēlējās 30 labākos veikumus.

Projekta noslēgumā ir tapusi fotoizstāde, kas ar starptautiskā Lauvu kluba tīkla atbalstu tiks eksponēta Latvijas pilsētās:

Liepājā, Rīgā,Valmierā un Alūksnē.

Pēc tam izstāde sāks ceļu ap Baltijas jūru, piestājot Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Dānijā, Zviedrijā un Somijā.Ar vēstniecības atbalstu to plānots eksponēt arī Lielbritānijā un ASV.

Aicinām apskatīt izstādi un piedalīties izstādes atklāšanā 7.janvārī plkst. 16.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere

Iveta Jēkabsone

fotoizstade

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Fotoizstāde Liepājas Latviešu biedrības namā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top