Fotogrāfiju izstāde, Atmiņas, Liepājā.

Ase Elmstrom Lauritzen.

Fotogrāfiju izstāde ir Ase Elmstrom Lauritzen labāko darbu demonstrācija. No 2. jūlija līdz 31. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā varēs apskatīt  Ase Elmstrom Lauritzen (Dānija) fotogrāfiju izstādi ‘’Atmiņas’’.

 Dānijas valdība un Demokrātijas fonds, ka arī  Skolotāju apvienība 1993. gadā nosūtīja septiņus dāņu skolotājus uz Latviju, lai tie mācītu angļu valodu vidusskolu klasēs.

Ase Elmstrom Lauritzen nokļuva Grobiņā. Uzturēšanās laikā viņa  daudz fotografēja. Ir pagājuši 20 gadi, un darbu autorei šķiet, ka ir pienācis laiks  parādīt šīs fotogrāfijas.

Ase Elmstrom Lauritzen bieži apmeklējusi Liepāju un sekojusi līdzi tās izaugsmei, vienlaikus arī saprotot, kādas grūtības  Latvijai ir nācies pārvarēt.

‘’Izstādot  fotogrāfijas no 1993.gada, es vēlos parādīt, kādas izmaiņas kopš tā laika notikušas Liepājā un Grobiņā.

Mēs varam neatcerēties un neieraudzīt  tās pašas lietas, bet es ļoti ceru, ka manas fotogrāfijas liks Jūsu atmiņām atgriezties,’’ tā par savu izstādi saka darbu autore.

Asei Elmstrom Lauritzen ir 62 gadi, un viņa dzīvo Odensē, Dānijā. Savulaik, vēloties nomainīt ierasto vidi, kopš 1980.gada daudz ceļojusi pa Eiropas DA zemēm.

Viņai vienmēr paticis izzināt citus cilvēkus – ko viņi jūt, domā. Uzsākot ceļošanas gaitas,aktīvi pievērsusies arī fotografēšanai, kas kļuva par sava veida hobiju.

Ase savas darba gaitas kā angļu valodas skolotāja pabeidza pagājušā gada septembrī. Patlaban savu laiku pavada, rakstot, gleznojot un pētot ģenealoģiju.

Darbu autore iepriekš savas fotogrāfijas nekur nav izstādījusi.Šī būs viņas pirmā izstāde.

‘’Es ceru, ka Jums būs prieks par fotogrāfijām, kuras  arī Jums liks atcerēties to laiku,’’ saka Ase Elmstrom Lauritzen un aicina aplūkot viņas izstādi.

Fotogrāfiju izstāde būs pamācoša un izglītojoša, jo ne velti tai ir dots nosaukums …

Atmiņas.

Fotogrāfiju izstāde

Labu dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top