FONTAINE FESTIVAL, Liepājā ir sācies ar dažādojumu

FONTAINE FESTIVAL.

Liepājā sākās kārtējais “Fontaine Enterprises” rīkotais “Fontaine Festival” ar apakšnosaukumu “Back in Hell”, sapulcējot rokenrola cienītājus, gan no Liepājas, gan citām Latvijas pilsētām.

FONTAINE FESTIVAL šogad notiks jau sesto reizi un tāpat kā katru gadu, arī šoreiz festivāls koncentrēsies uz lielu daudzumu profesionālām un interesantām mūzikas apvienībām no visas pasaules.

FONTAINE FESTIVAL notiek Liepājas centrā, pie pilsētas kanāla un promenādes.

Lai gan daudzviet Latvijā piektdien bija lietains un drēgns, Liepājā festivāla pirmais vakars iesākās bez lietus lāsēm, labā un miermīlīgā noskaņojumā.

Ja vēl pieliekam klāt apstākli, ka būs iemesls pavadīt nakti ārpus mājvietas, jo raugi…naktī no 12.augusta uz 13.augustu, debesīs atkal būs vērojams “zvaigžņu lietus”. Vismaz tā sola astronomi.

Festivāla galvenā skatuve, tāpat kā iepriekš, atradīsies „Gypsy camp” pagalmā, kurā ērti justies spēj pat līdz 3500 cilvēku. Divas skatuves tiks nodrošinātas klubā „Fontaine palace” un mūzika skanēs arī bāros „Fire bar” un „Prison bar”.

FONTAINE FESTIVAL

Jauna – „Acropolis” skatuve, tiks izveidota blakus „Fontaine palace” klubam un visus festivāla vakarus to pieskandinās Barselonas jam skolas mūziķi 20 cilvēku sastāvā. Viņu priekšnesums tiks filmēts un ierakstīts, lai vēlāk tiktu izdots diskā.

Sestdien, 13. augustā uz festivāla skatuvēm kāps tādas grupas kā “Zig Zag”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Rūsa”, “Gaujarts”, “Alis P”, kā arī “Argies” no Argentīnas, “Torture Squad” no Brazīlijas, “Tor Peders Kapell” un “Transwagon” no Zviedrijas, un daudzi citi.

Svētdienas, 14. augusta programma tiks izziņota festivāla laikā. Varēja jau arī laist ziņu laicīgi…., bet nu ko tur deputāts un Liepājas mēra kandidāts Stīns Lorenz ( Stēns Lorenss) ir ar āķīti.

 

FONTAINE FESTIVAL

FONTAINE FESTIVAL

FONTAINE FESTIVAL

FONTAINE FESTIVAL

FONTAINE FESTIVAL

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *