Flashmob dance – pirmais Latvijā…(video)

Flashmob dance uzplaiksnījumi, kuru ietvaros publiskā vietā negaidīti notiek spontāns dejas priekšnesums, iegūst strauju popularitāti visā pasaulē, „1st Latvian Flash Mob Dance” un Rīgas vārds ieies flashmob kustības vēsturē ar tā laikā izpildīto tautisko deju.

Rīga savu pārsteiguma dāvanu saņēma ceturtdienas pēcpusdienā pie “Laimas” pulksteņa, kad vairāki cilvēki negaidīti sāka izpildīt īpaši flashmob pasākumam veidotu horeogrāfiju.

Priekšnesums ilga trīsarpus minūtes, un tajā iesaistījās vairāk nekā 60 dejotāji no četriem tautas deju kolektīviem no Rīgas, Jelgavas un Salaspils. Ar šādu dāvanu Bite ir sniegusi savu pienesumu, parādot Rīgu kā pilsētu, kura savus apmeklētājus spēj patīkami pārsteigt.

Lai nodrošinātu vienu no flashmob obligātajiem atribūtiem – pārsteigumu – informācija par gaidāmo pasākumu netika publiskota, un pat Rīgas svētku rīkotāji nebija informēti par pasākuma norisi.

Arī paši iesaistītie dejotāji, video operatori un tehniskais personāls norises vietu un precīzu sākuma laiku nezināja līdz pat pēdējam brīdim.

Tā kā pirmā „1st Latvian Flash Mob Dance” notika vietā ar intensīvu gājēju plūsmu, tas ticis iemūžināts daudzu pārsteigto garāmgājēju fotoaparātos, video kamerās un telefonos…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top