Enerģijas vampīri, kas tie tādi un iespējamā cīņa ar tiem

Enerģijas vampīri.

Tie ir cilvēki, kas barojas ar citu negatīvismu. Tāpēc viņus sauc arī par emocionālajiem vampīriem. Vienkāršākais veids, kā iegūt negatīvu enerģiju no donora ir izraisīt viņam negatīvas emocijas. Emocionālie vampīri šajā jautājumā ir ļoti radoši. Viņi var rīkoties dažādi un ar izdomu.

Enerģijas vampīri un to klasifikācija.

Drūmums.

Šie enerģijas parazīti visiem apkārtējiem stāstīs, cik bezcerīga un netaisnīga ir dzīve. Viņi noteikti piedāvās dalīties apātijā un bezcerībā ikvienam sarunu biedram. Kurš neiedomāsies savlaicīgi izbēgt no šīs negatīvās vāvuļošanas.

Nospiežot žēluma sajūtas.

Šāds emocionāls vampīrs zina daudzus aizkustinošus stāstus, taču neviens no tiem nebeigsies laimīgi vai pat cerīgi.

Šiem vampīriem patīk žēlot visus, bet viņi nepalīdz cilvēkiem. Galvenokārt, protams, viņiem ir žēl sevis, lai jūs dalītos ar viņiem šajā sajūtā.

Izraisīt dusmas.

Tie ir enerģijas vampīri, kuriem nav nekas pretī “uzlādēties” no spilgtiem negatīviem iespaidiem.

Dažreiz viņi vienkārši meklē ko apspriest ar sarunu biedru, lai kopā būtu sašutuši par jebko. Kaut vai apspriest kovida potes bezjēdzību.

Enerģijas vampīri

Īpaši sarežģītos gadījumos viņi apzināti Jūs saniknos. Lai Jūs dusmotos spēcīgāk un tādējādi dotu vairāk negatīvo enerģiju.

Izraisīt vainu.

Diez vai šāds enerģijas vampīrs atklāti vaino tevi savās nepatikšanās. Visticamāk, viņam vienkārši patīk bieži nopūsties un daudz sūdzēties par dzīvi.

Katru reizi, stāvot viņam blakus, jūs jutīsities tā, it kā jūs kaut kā būtu izraisījis visas šīs nelaimes.  Tagad jums noteikti ir jāatlīdzina šis nenovērtējamais kaitējums.

Enerģijas vampīri un veicamie pasākumi

Samaziniet saziņu. Jo mazāk šādu cilvēku jūsu vidē, jo labāk. Negatīvās emocijas ātri izplatās ap tiem, kas jau ir saskārušies ar enerģijas vampīriem.

Palīdziet, bet uzmanīgi.

Ja jums patiesi žēl šāda cilvēka, jūs varat nākt viņam palīgā. Labāk ir sniegt visu iespējamo palīdzību un mēģināt emocionāli tajā nepiedalīties.

Noteikti pievērsiet uzmanību tam, vai jūsu palīdzība ir labi saprasta. Vai tik tā nekļūst par iemeslu jaunam nožēlojamam stāstam.

Tad viss ir skaidrs, apzināti vai neapzināti šāds cilvēks velk no jums enerģiju!

Izveidojiet emocionālu vairogu.

Bieži vien nav iespējams samazināt saziņu ar enerģijas vampīru līdz nullei. Gadās, ka negatīvas emocijas var veicināt kolēģi vai radinieki.

Pat šajā gadījumā ir svarīgi pēc iespējas vairāk pasargāt sevi no nevajadzīgiem kontaktiem.

Iesaku pievērsties psiholoģiskiem paņēmieniem. Piemēram, iedomājieties vairogu starp sevi un enerģijas vampīru, kas bloķē visus enerģijas uzbrukumus un sitienus.

Domās esat pārliecināts, ka jūs paliekat stiprs un neskarts.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Enerģijas vampīri, kas tie tādi un iespējamā cīņa ar tiem”

  1. Augusts saka:

    Mana učene ir vampirella, kad ieraugu paliek nelabi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top