Elektriskais skuveklis, kādu variantu izvēlēties

Elektriskais skuveklis.

Bez šaubām lieliski pilda savu darbu. Nodzen bārdu vai vienas dienas rugājus. Vienlaikus ir mobils, viegli lietojams un bez šaubām izturīga ierīce. Pieaugot šo produktu popularitātei, ir pieaudzis arī ražotāju dažāds priekšlikumu skaits.

Elektriskais skuveklis, ko izvēlēties?

Zinot, kā izvēlēties elektrisko skuvekli, jūs nākotnē varat iegādāties kvalitatīvu produktu. Tas ievērojami samazinās vīrietim, ikdienas personīgai aprūpei, veltīto laiku.

Kādām ierīces īpašībām jāpievērš uzmanība, izvēloties elektriskais skuvekli.

Elektriskais skuveklis, īpašības.

Visus elektriskos skuvekļus var iedalīt 2 tipos – rotējošie un sieta. Pirmie bija rotācijas skuvekļi.  Saprotams, ka tie nebija “dinozauru laika” cienīgi prototipi. Jau pirmsākumos rotējošie skuvekļi bija ļoti funkcionāli.

Darbība vienkārša, skūšanās naži tiek uzstādīti uz rotējošām galvām. Ja agrāk šādas ierīces darbības laikā radīja diezgan lielu skaņu.

Mūsdienu modeļiem nav šo trūkumu. Šie skuvekļi nodzen, vai pareizāk nogriež bārdu, pat ļoti labi. Sieta ierīcēs naži ir pārklāti ar īpašu aizsargsietu.

Domājot par to, kuram elektriskajam skuveklim labāk izvēlēties rotējošo vai sieta skuvekli, ir vērts padomāt par ādas īpatnībām. Jutīgai ādai piemērotāki ir elektriskie sieta skuvekļi. Bet stīviem sariem labākais risinājums ir rotējošais skuveklis.

Elektriskais skuveklis no tīkla vai akumulatora.

Mūsdienu elektrisko skuvekļu modeļi var darboties no tīkla un no akumulatora. Ja no akumulatora, tad instrumentam komplektā ir pārnēsājams lādētājs.

Iebūvēts akumulators, protams, ievērojami atvieglos ierīces lietošanas procesu. Turklāt tiem, kas pastāvīgi atrodas ceļā, izmantot skuvekļus ar vadu var būt problemātiskai.

Jums ir jāmaksā par ērtībām, un tāpēc nebrīnieties, ka elektrisko skuvekļu cena ar akumulatoru būs nedaudz augstāka.

Vai jums ir nepieciešamas papildu funkcijas?

Daudziem ierīču modeļiem ir papildu iespējas, kas padara to lietošanu vēl ērtāku. Neskatoties uz to, ka daudzfunkcionālo skuvekļu izmaksas ir augstākas nekā parasti, tie ir ļoti populāri patērētāju vidū.

Tāpēc ir svarīgi zināt, kā izvēlēties pareizos elektriskos skuvekļus vīriešiem ar papildu funkcijām.

Kādas “inovācijas” ir mūsdienu ierīcēs?

– trimmeris,
– dubultā asmens sistēma,
– nodalījums nogrieztas bārdas savākšanai,
– pašattīrīšanās sistēma,
– ekrāns ar svarīgiem rādītājiem,
– pielāgojumi dažādiem skūšanās veidiem.

Taču izvēles pamatā nevajadzētu būt papildu funkciju pieejamībai. Galvenais ir veiktspēja, zīmols, pozitīvas atsauksmes.

Elektriskais skuveklis

Es izvēlējos “Philips” markas skuvekli. Ar akumulatoru un dažādam palīgierīcēm. Strādā labi, sūdzību nav. Vienā uzlādē darbspējas pietiek, apmēram, pusotrai nedēļai.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top