Elation Freedom, elitārs, elektrisks un ātrs automobilis

 

 

Elation Freedom, elektriskā transportlīdzekļa virsbūve ir izgatavota no oglekļa šķiedras.

Tas ļauj samazināt Elation Freedom svaru līdz 1650 kg, kas ir lielisks rādītājs elektriskajam transportlīdzeklim.

Piebildīšu, ka lielāko svaru dod smagie akumulatoru bloki.

Atkarībā no versijas Elation Freedom tiks aprīkots ar trim elektromotoriem. Kuru kopējā jauda 1040 kW vai 1427 ZS. Vai arī  četriem elektromotoriem kuru kopējā jauda 1400 kW vai 1903 ZS.

Abas modifikācijas ir ar visu riteņu piedziņu.

Tiek izmantota griezes momenta vektorizēšana, lai pārdalītu jaudu starp riteņiem. Starp citu, elitāro elektrisko vieglo automašīnu tirgū šobrīd dominē Eiropas uzņēmums Rimac (Horvātija).

Galvenais akcionārs ir Porsche, un viņa partneri Renault, Jaguar, Aston Martin, Hyundai un Kia. Iespaidīga komanda, kas iztiek bez Mersedesa un Audi palīdzības.

Tomēr, Kalifornijas uzņēmums Elation Hypercars cenšas atņemt horvātiem monopolu. Viņi laiž tirgū konceptuālu elektriskā hiperauto Elation Freedom modeli.

Elation Freedom
Elation Freedom

Freedom hiperauto spēj sasniegt maksimālo ātrumu 420 km / h un līdz 100 km / h paātrinās tikai 1,8 sekundēs.

Gandrīz fantastika!

Standarta komplektācijā ietilpst akumulatoru komplekts ar jaudu 100 kWh, kas nodrošina autonomu braukšanas rādiusu līdz 480 km. Izmantojot modificētu agregātu ar jaudu 120 kWh, neatkarīgās kustības diapazons palielinās līdz 640 km.

Elation Freedom dizains ir balstīts uz sasniegumiem, kas izmantoti sacīkšu sprinta automobiļu izveidē. Tātad novatoriskā balstiekārta kombinācijā ar aktīvo aerodinamiku ļaus izbraukt līkumos ar 2 G paātrinājumu.

Efektīvu un ērtu nosēšanos automašīnā nodrošina kaiju spārnu durvju izmantošana. Automašīnu ekskluzivitāti uzsver divvietīgā sedana individuālā apdare, kurā izmantota dabīgā āda, ogleklis, dārgakmeņi un nerūsējošais tērauds.

Elation Freedom

Par Freedom modeli ar elektromotoru, pircējam būs jāmaksā no 2 miljoniem USD. Pašlaik Elation Hypercars piedāvā iepriekšējus pasūtījumus.

Elation Freedom
Elation Freedom
Tas jāsaprot šādi.

No sākuma samaksā divus miljonus USD, tikai tad vari pasūtīt savu Elation Freedom.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *