Eiropas mēroga zvaigznes – Liepājā.

Eiropas mēroga zvaiznes –
Ingrīda Kaizerfelde un Māris Skuja
spīd Liepājā

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Klasiskās mūzikas dārgumi spīd visos gadalaikos, bet jo īpaši pavasara spilgtajā saulē, kas tos spēj izgaismot īpaši spoži.
Spožās Eiropas mēroga zvaigznes – Ingrīda Kaizerfelde un Māris Skuja pavasara mirdzumā priecēs mūs ar īpašu koncertprogrammu 7. aprīlī, Liepājas latviešu biedrības nama, Lielajā zālē.
Austrijas sporāns – Ingrīda Kaizerfelde (Ingrid Kaiserfeld) savu karjeru sākusi kā koncertdziedātāja, vēlāk nonākusi uz operas skatuves, kur strauji guvusi panākumus. Vairākus gadus bijusi Vīnes Valsts operas soliste (Mizete, Pirmā dāma, Rozalinde). Ingrīda Kaizerfelde uzstājusies arī Berlīnes opernamos, Bavārijas Valsts operā, Somijas Nacionālajā operā un Glaindbornas festivālā. Koncertos atskaņojusi Onegēra, Brāmsa, Bruknera u. c. komponistu mūziku. Strādājusi kopā ar tādiem slaveniem diriģentiem kā Zubins Mehta, Marčello Vioti, Pinkass Steinbergs, Hesus Lopess-Koboss un Edo de Vārts. Latvijā Ingrīda Kaizerfelde vairākkārt uzstājusies kopā ar dzīvesbiedru – pianistu Māri Skuju, Liepājas simfonisko orķestri un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri.
Māris Skuja sešpadsmit gadus bijis Latvijas Nacionālās operas galvenais koncertmeistars. Kopš 1991. gada dzīvo un strādā Austrijā. Ir Grācas opernama koncertmeistars un operstudijas vadītājs. No 1997. gada regulāri kā pianists un diriģenta asistents darbojies Bregencas operfestivāla uzvedumu tapšanā. Māra Skujas repertuārā ir vairāk nekā 90 operu, arī ievērojams skaits oratoriju, kantāšu un operešu. Mākslinieka sadarbības partneru skaitā ir Žermēna Heine-Vāgnere, Laima Andersone-Silāre, Inta Spanovska, Inese Galante, Kārlis Zariņš, Maigurs Andermanis, Vladimirs Okuņs, Aleksandrs Poļakovs, Ingus Pētersons un Aivars Krancmanis. Pēteris Grāvelis dāvājis Mārim Skujam autogrammu “Manam mīļākajam koncertmeistaram” – tā ir lieliska piemiņa par 300 kopīgiem koncertiem. Īpaši cieša domubiedrība Mārim Skujam izveidojusies ar Latvijā iemīļoto Ingrīdu Kaizerfeldi un Egilu Siliņu.

Labdien!
Ar nožēlu jāpaziņo, ka Ingrīdas Kaizerfeldes un Māria Skujas koncerts Liepājā tiek atcelts, mākslinieku aizņemtības dēļ.

Ar cieņu,
LLBN proejktu vadītāja
Madara Pūķe

Biļešu iepriekšpārdošana LLBN kasē no 19. marta, tālr. 63423829

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

eiropas-zvaigznesa1

eiropas-zvaigzness1

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *