Eiro Latvijā būtu jāievieš šogad – jūlijā.(video)

Tuvākie 3-6 mēneši ir kritiski Latvijas tautsaimniecības dzīvotspējai, tāpēc LDDK uzskata, ka eiro jāievieš jau ar jūliju.
Valdībai kopā ar Latvijas Banku un citām institūcijām starptautiskie partneri būtu jāpārliecina, ka Māstrihtas kritēriji ir neatbilstoši esošajai situācijai un eiro ieviešana jāpanāk pēc iespējas ātrāk, stabilizējot situāciju Latvijā, intervijā “LETA Video” uzsvēra Egle.

Izklausās  pēc slima suņa murgiem… bet brīnumi jau notiek un ne tikai pasaulē, bet pa vienam otram arī Latvijā. Ja godīgi… man gan patiktu..braucot uz vāczemi pēc štātītēm nebūtu jāmaina latiņi.

Toties, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs nesaskata iespējas Latvijā ieviest eiro, pirms nav izpildīti Māstrihtas kritēriji. Vispār loģiski, bet tad dari kaut ko un ievies…muldoņa.

“Latvijai nekādā gadījumā nebūs nekādu izņēmumu attiecībā uz eiro ieviešanu, kamēr mēs nebūsim izpildījuši Māstrihtas kritērijus,” vai joprojām ir reāla iespēja eiro ieviest 2012.gadā, Rimšēvičs atzina, ka “ir ļoti smagi jāstrādā, jāizpilda budžeta deficīta rādītāji un tad eiro ieviešana ir reāla”.

Kam nu kam, bet šitam zēnam es neticu…pārāk glums, savā kabatā Tu vari ieviest eiro, bet ne Latvijā…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Eiro Latvijā būtu jāievieš šogad – jūlijā.(video)”

  1. volemārs vadziņs saka:

    Pareiazi! V.V. Talsos

  2. volemārs vadziņs saka:

    Pareiazi uzņēmējiem, sliktāk iedzīvotājiem, veikali noapaļos cenas uz augšu V.V. Talsos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top