Eimijas Vainhausas kārtējā izgāšanās Belgradas koncertā.

Eimija Vainhausa pilnā vārdā Amy Jade Winehouse Ir ļoti populāra angļu dziedātāja un dziesmu autore. Pirmā britu dziedātāja kura ir ieguvusi 5 Grammy balvas. Un tomēr… ar nožēlu jāsaka degradējusies, jo to vairs nevar nosaukt par skatuvisko tēlu vai dzērājas imidžu.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Vainhausa, parasti publiski redzama kā pilnīga katastrofa, viņai ir slimīga kaprīze. Viņa dzer un laikam lieto arī vēl šo to… ko gan nevarētu teikt par viņas pavadošo komandu, kas cenšas, kā vien var novērst iepējamos skandālus un uz skatuves ir ar skaidru prātu.

Bieži gadās publiskas izgāšanās… pēdējā Belgradā 18.jūnijā..tātad vakar. Eimija Vainhausa parādījās 20 tūkstošu publikai sadzērusies tāda mērā , ka nevarēja nodziedāt savus slavenos hītus.

Uznāciens uz skatuves arī bija apveltīts ar dziedātājas dīvainībām, jo Belgradas vietā tika sveikta Atēnas publika un izdzirdot svilpienus tika sveikti  Ņujorkieši, kas situāciju padarīja vēl komiskāku.

Kad pēc ilgas grīļošanās un pasēdēšanas uz skatuves viņa sāka izpildīt repertuāru…bija galīgai slikti, jo vārdi tika putroti un vietām teksts tika aizmirsts.

Publika Emiju izsvilpa un veltīja viņai nepieklājīgus skaļus izaucienus, bet goda viesi no ASV vēstniecības piecēlās un pameta šo apkaunojošo koncertu.

Starp citu… maija mēnesī Emija ārstējās klīnikā no alkaholisma un narkomānijas…izrādās velti būs tērējusies.

Amy Winehouse

amy winehouse

PAPILDINU 23.07.2011

Nesaprastā… un ar sarežģītu dzīves ceļu ir mirusi.

VIEGLAS SMILTIS…

Skandalozā britu dziedātāja Eimija Vainhausa atrasta mirusi savā mājā Kemendā, Londonas ziemeļos, sestdien ar atsauci uz policiju informē aģentūra “France Presse”.

27 gadus vecās dziedātājas nāves iemeslu policija vēl noskaidro. Tomēr, kā norāda ārvalstu mediji, dziedātāja visas savas karjeras laikā neveiksmīgi cīnījās ar narkotiku un alkohola atkarību.

Vainhausu uzskata par pēdējo gadu izcilāko souldziedātāju. 2003.gadā iznāca viņas debijas albums “Frank”, kurš tika izplatīts 3,5 miljonu eksemplāru tirāžā. Taču popularitāti Vainhausai atnesa albums “Black to Black”, kas nāca klajā 2006.gadā un tika pārdots 11 miljonu tirāžā. Šī albuma skaņdarbs “Rehab” saņēma piecas “Grammy” balvas.

Pēc šī ieraksta Vainhausa gandrīz divus gadus apturēja savu karjeru. 2010.gadā viņa atsāka koncertēt un strādāt pie jauna albuma, kura ierakstu tomēr tā arī neuzsāka.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

2 viedokļi par “Eimijas Vainhausas kārtējā izgāšanās Belgradas koncertā.

 • .
  .

  Pēc neveiksmīgā koncerta dziedātājas pārstāvis paziņoja, ka atcelta viņas pirmdienas uzstāšanās Stambulā un trešdienas uzstāšanās Atēnās. Plānots, ka Vainhausas nākamais koncerts notiks Spānijā 8.jūlijā.

  Atbildēt
 • .
  .

  Dziedātāja Eimija Vainhausa sestdien atrasta mirusi savās mājās Londonas ziemeļu rajonā, ziņo BBC. 27 gadus vecā sieviete mirusi Kemdenā, apstiprinājusi Metropoles policija, nāves cēlonis vēl nav noskaidrots.

  Londonas ātrās palīdzības dienests medijiem pavēstīja, ka izsaukums uz viņas dzīvokli bijis plkst.15:54 pēc Londonas laika, izsūtītas divas ātrās palīdzības mašīnas, taču sieviete mirusi.

  Lai nu kā …Vieglas smiltis.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *