Ēģiptes atdzimšana vai posts. (video)

Masu demonstrācijas, kas brīžiem pārvērtās par nemieriem un grautiņiem, ilgst jau 11 dienas. Sadursmēs dzīvību zaudējuši vairāk nekā 300 cilvēki, gandriz 5000 guvuši ievainojumus.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Vietējie iedzīvotāji baidās no islāma ekstrēmistiem, kas it kā esot ieradušies no citām Tuvo Austrumu valstīm. Ēģiptieši uzskata, ka islāma radikāļiem ir izdevīgi, ka Ēģiptē valda haoss un asinsizliešanas.

Ēģiptieši ir satraukti par iespējamām pārmaiņām, kas varētu notikt pēc apvērsuma. Daudzi cer, ka Hosni Mubaraks saglabās savu posteni. Daudzi nesaskata nopietnu līderi, kas varētu valsti vest uz kārtību un mieru.

Ēģipte atšķiras no visiem “karstajiem punktiem”, jo šeit notikumi risinās kā marodieru filmā un noteikumu nav vispār.. piemērs ir 28. janvārī, kad domājams… diplomātu automašīna notriekusi vairāk nekā 20 demonstrantus.

Kāds aculiecinieks notikušo nofilmējis un ievietojis internetā. Tiesa, lielā attāluma dēļ, nav iespējams noteikt, vai tā tiešām bijusi diplomātu automašīna.

Viens no cilvēkiem, kas «YouTube» ievietojis šo videomateriālu, apgalvo, ka automašīna pieder ASV vēstniecībai un “Al-Jazeera” šo video sižetā nav rādījusi.

Pēc neoficiālas informācijas notriekti vairāk nekā 20 cilvēku. Ir bojā gājušie un smagi cietušie.

egipte 1

egipte 2

Dod dievs veselo saprātu Latvijas tūristiem…un ātrāk …ātrāk no turienes prom. Atpūta… ja aiz sienas līst asinis nav atpūta.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

3 viedokļi par “Ēģiptes atdzimšana vai posts. (video)

 • .
  .

  Kā panākt se ekonomiskos uzlabojumus Latvijā >>>>>

  Ēģiptes jaunā valdība pieņēmusi lēmumu par 15% palielināt sabiedriskajā sektorā strādājošo algas un pensijas, pirmdien vēsta valsts ziņu aģentūra MENA.
  Algu un pensiju paaugstinājums stāsies spēkā aprīlī, informē finanšu ministrs Samīrs Radvans.
  Valdība arī piešķīrusi piecus miljardus mārciņu (435 miljonus latu) kompensāciju izmaksāšanai tiem cilvēkiem, kuri divu nedēļu ilgo nemieru laikā kļuvuši par marodieru un vandāļu upuriem.
  Turklāt pieņemts lēmums neiekasēt soda naudu no uzņēmumiem par laikus nenomaksāto pārdošanas nodokli.
  Šādi, domājams, valdība cer mazināt vērienīgos protestus, kas Ēģiptē turpinās jau 14.dienu.

  Atbildēt
 • .
  .

  Ēģiptes prezidents Hosni Mubaraks 11.februārī atkāpies no amata un nodevis varu Bruņoto spēku augstākajai padomei, uzrunā televīzijā pavēstīja viceprezidents Omars Suleimans.

  Atbildēt
 • .
  .

  Ēģiptes Bruņoto spēku augstākā padome svētdien atlaidusi parlamentu, apturējusi valsts konstitūcijas darbību un apsolījusi sarīkot referendumu par politiskajām reformām valstī. Aptuveni sešu mēnešu laikā valstī jāsarīko demokrātiskas vēlēšanas, lai varētu izveidot jaunu civilo valdību.
  Konstitūcijas grozījumus aktīvi pieprasījusi veikt opozīcija.
  Pašreizējā Ēģiptes konstitūcija cita starpā paredz, ka valsts vadība prezidenta atkāpšanās gadījumā būtu bijusi jāuzņemas parlamenta spīkeram, nevis armijai.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *