E-Stablecoin, jauna kriptovalūta, kas balstīta uz elektrisko enerģiju

E-Stablecoin.

Ja godīgi, tad ir pagrūti saprast, kā tas viss darbosies. Mulsina tās piesaiste elektriskajai enerģijai, tomēr, visu pēc kārtas.

Tā būs uz fiziku balstītu kriptovalūta.

Jauna kriptovalūta, būs pavisam neierasts lielums. Tā jaunā veidā saista elektrisko enerģiju un blokķēdes tehnoloģiju. Kriptovalūta E-Stablecoin spēj “pārsūtīt” elektroenerģiju starp lietotājiem visā pasaulē, neizmantojot tam vadus un sadales tīklu.

Tajā pašā laikā tas joprojām ir digitāls aktīvs, kurā varat uzglabāt ietaupījumus.

Kriptovalūta E-Stablecoin.

Pēc ieceres tā atrisina vissvarīgākās digitālo aktīvu stabilitātes problēmas un ir pirmais kriptovalūtas marķiera projekts, kas ir gan nodrošināts ar fizisku aktīvu.

E-Stablecoin ir pilnībā decentralizēts, jo to aizsargā statistikas mehānikas likumi. Stabilās monētas (no angļu valodas stablecoin) tika ieviestas, lai stabilizētu kriptovalūtas. Tās var nodrošināt ar jebkuru valūtu, dārgmetāliem vai ko citu.

E-Stablecoin

E-Stablecoin ir bezriska un pilnībā decentralizēts.

E-Stablecoin žetonu ieguvei nepieciešama viena kilovatstunda elektroenerģijas. Ja nepieciešams, šo digitālo marķieri vēlāk var iznīcināt.

Ne burtiski, bet lai atgūtu vienu kilovatstundu izmantojamās elektroenerģijas. Tādējādi viena E-Stablecoin marķiera cena ir uzticamā, stabilā un neuzticamā veidā piesaistīta vienas kilovatstundas elektroenerģijas cenai.

Tā būtu sistēma, kas nav atkarīga no nevienas institūcijas vai trešās puses tīkla funkcionēšanas vai maksājumu sistēmas.

Viens no autoriem Maksvels Murialdo.

“Jebkura anonīma puse var iegūt E-Stablecoin žetonu, iztērējot aptuveni vienu kilovatstundu elektroenerģijas.
Pēc tam viņi var veikt darījumus ar digitālo marķieri tāpat kā ar jebkuru citu kriptovalūtu vai pat pārvērst to atpakaļ izmantojamā elektroenerģijā. Tas viss notiek bez elektroenerģijas uzņēmumu, elektropārvades līniju, atļauju vai iestāžu līdzdalības. Tā ir sistēma bez regulējuma no augšas uz leju”.

“Pateicoties termodinamiskajai atgriezeniskajai spējai – ciktāl to pieļauj pašreizējā statistikas mehānikas izpratne –, mēs iztēlojamies nākotnes blokķēdi, kas ne tikai balstās uz reāliem aktīviem, piemēram, enerģijas izmantošanu, bet ir arī atbildīgāks mūsu dabas resursu apsaimniekotājs. ekonomikas atbalsts,” sacīja pētījuma līdzautors Džons Belofs.

Svarīgi uzsvērt, ka elektrības pārnešana ar E-Stablecoin žetonu fiziski nenotiek. Tāpēc mēs runājam par “bezvadu” jeb virtuālo enerģijas pārraidi.

Pamatojoties uz tajā pievienotajiem digitālajiem datiem, marķieris var ražot elektroenerģiju uz vietas. Starp lietotājiem tiek pārsūtīts tikai “cipars”.

Acīmredzot tam būs nepieciešami daži ģeneratori, kuru pamatā ir tā sauktais Szilard siltumdzinējs (dzinējs). Visa ideja aizsākās 1867. gadā domu eksperimentā par Maksvela termiskās sistēmas darbību bez papildu enerģijas piegādes sistēmai.

Tādējādi elektrība nebūs jāpārskaita uz attālo sistēmu (E-Stablecoin pircējs). Pietiek dot darbu (digitālā ieraksta veidā) vietējam “dēmonam” – siltumdzinēja termodinamiskās regulēšanas sistēmai – un iegūt enerģiju uz vietas.

Vairāk lasiet zinātnieku rakstā žurnālā Cryptoeconomic Systems . Jaunuma izstrādātāji ir Livermoras Nacionālās laboratorijas pētnieki “Lawrence”

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top