Dzīves plāns, īstenot un veidot pareizu realizācijas iespēju

Dzīves plāns.

Neatkarīgi no tā, kam tu tici, nekad neaizmirsti ticēt savam dzīves plānam. Vienmēr tici dzīves plānam, kuru esi izveidojis pats un nolēmis īstenot neskatoties uz sarežģījumiem savos dzīves posmos.

Dzīves plāns un ticība sev.

Atceries, ka cilvēkiem ir jāpraktizē ticība neatkarīgi no tās formas. Dažkārt dzīvē dažām lietām no pirmā acu uzmetiena nav jēgas, tās šķiet nevietā vai rada sāpes un diskomfortu.

Mēs esam uz šīs planētas ne tāpēc, lai mums viss būtu uzreiz skaidrs, būs daudz nezināmo, tāpēc tev ir jāuzticas savam nospraustajam plānam. Atcerieties, ka tavs plāns prasa, lai tu izietu cauri visam noteiktajam procesam, ko esi iecerējis un tieksies izpildīt.

Tieši tā, TAVS plāns ir process.

Atceries, ka dažām lietām ir nepieciešams laiks, citām ir nepieciešama vieta, bet citām vienkārši ir organiski jāattīstās, lai kļūtu par to, kas tev patiešām ir nepieciešams.

Dzīves plāns

Kaut kas var noiet pilnīgi nepareizi un brīnumainā kārtā tomēr var novest tevi tieši pie galamērķa. Tu vari iziet cauri dzīves haosam, bet tikai tāpēc lai iegūtu rīkus, ar kuriem tu vari noņemt slikto un sakārtot haosu sev apkārt.

Galu galā dažas lietas prasa, lai tu dotos vientulībā, lai tu iegūtu daļu no nepieciešamās gudrības tālākajam dzīves procesam. Pieredze palīdzēs tev izveidot dzīves plānu kompetentāku.

Pilnīgi katra situācija, arī tā, kurā atrodies, palīdz tev sastādīt un pielāgot savu konkrēto plānu. Visas grūtības, ar kurām saskaries, ir arī daļa no jūsu plāna un procesa.

Tas, kā tu mācies ar visu tikt galā, kā tu iemācies atbrīvoties no savām vājībām, kā tu iemācies strādāt ar sevi, izveidot robežas, atdalīt kviešus no pelavām un kā tu iemācies virzīties uz priekšu, tas viss ir daļa no tava nospraustā procesa.

Ir ļoti, ļoti svarīgi pastāvīgi atcerēties, ka TEV ir dzīves plāns.

Tevi gaida labākas dienas, jo dzīve, kuru tu tagad dzīvo, sagatavo tevi kam lielākam, nekā tu spēj iedomāties.

Dzīves plāns, tev ir jātic.

Vienkārši esi par to pilnīgi pārliecināts. Vienmēr uzticies savam plānam. Vienmēr uzticies savam dzīves izpildes procesam.

Dzīves plāns, kas var traucēt?

Trauksme ir katra cilvēka ikdienas cīņa, un visbiežāk mēs to zaudējam, ļaujot tumšām un neauglīgam domām pārņemt mūsu rīcību un arī prātu.

Vai atceries pēdējo reizi, kad ne par ko neuztraucies un biji mierīgs un priecīgs? Sagādā grūtības atcerēties ikdienas prieka momentus? Ja ar tevi ir tieši tā, tad iesaku katru dienu atgādināt sev par sekojošo.

Tu nekad neesi bijis un nebūsi viens.

Ja tu dzīvo ar pastāvīgu trauksmes sajūtu, tu tajā esi tik ļoti iegrimis, ka pilnībā aizmirsti par apkārtējās pasaules realitāti un cilvēkiem, kuri par tevi rūpējas. Atcerieties, ka viņi pastāv un vienmēr var TEVI uzklausīt un atbalstīt.

Tas, kā tu runā ar sevi un ko saki sev, ir vēl svarīgāks par to, ko tev stāsta apkārtējā pasaule.Domas tavā galvā var materializēties dzīvē. Ikreiz, kad jūties noraizējies, atkārto savās domās pozitīvus apgalvojumus.

Tostarp atgādini sev, ka jau daudzkārt esi piedzīvojis visdažādākās nepatikšanas un arī šoreiz ar tām noteikti tiksi galā.

Dzīves plāns, tev ir visas tiesības justies tā, kā gribat justies.

Tev, ja vispārinu šo jautājumu, nav jābūt pilnīgi ideālām izjūtām katru dienu. Ja tu patiešām jūties nomākts tev par to nav jākaunas. Ja tev tas ir nepieciešams, velti dienu pilnīgai atpūtai savam prātam, dvēselei un ķermenim.

Ieguldi pēc iespēja vairāk.

Dažreiz trauksmes stāvoklis ietekmēs miega trūkumu, apetītes trūkumu, ārkārtēju nogurumu un līdz ar to sabojātu garastāvokli.

Centies ne tikai izjust savu trauksmi, bet arī to pārvaldīt. Piemēram, parūpējies par sevi un noteikti palutini sevi ar kaut ko īpašu un patīkamu. Atceries, cik svarīga ir mīlestība tieši pret sevi. Skan diezgan egoistiski, taču reālajā dzīvē tieši tā arī notiek.

Dzīves plāns, atceries to!

Nepiespied sev ātri iziet caur dziedināšanas procesiem – vienkārši virzies pa pakāpieniem augšup. Var pat lēni, bet neapstājoties no izvirzītā mērķa sasniegšanas.

Neveic neauglīgas mērķa sasniegšanas darbības. Vienkārši zini, ka tu noteikti nokļūsi uz augstākā pakāpiena, ja kāpsi lēni ar apdomu un vienmērīgā dzīves tempā.

Atgādini sev, ka pasaulē ir daudz laba un skaista.

Piemēram, dziļi elpo, tas taču ir vienkārši un dabīgi. Un tad vēl viena elpa. Un vēl viena. Ieelpo svaigu dzīvinošu gaisu.

Taču palika labāk, galvenais šajā procesā ielikt dzīvības prieka atklāsmi procesā. Ko vēl ieteiktu, lasi grāmatas, spēlējies ar savu mājdzīvnieku.

Ēd to, kas tev patīk, protams ar mēru, lai vēlāk nebūtu jāsatraucas par savām ķermeņa formām. Atceries, kā ir baudīt mazos dzīves priekus vai vēl labāk, izveido prieka mirkļu sarakstu. Ja atkal jūti, ka esi nemierīgs, pārskati šo sarakstu un pasmaidi.

Dzīves plāns

Dzīves plāns, es ceru, ka tu nezaudēsi cīņu ar nevajadzīgu trauksmi.

Katru rītu tu pieņem apzinātu lēmumu piecelties un kaut ko darīt. Tā vajag, tu piecelies un dari to. Jā, tu nevari kontrolēt savu trauksmi, bet tu vari kontrolēt, kā tu uz trauksmi reaģē.

Vai bija sarežģīti saprast un noregulēt savu dzīves plāna realizēšanas nosacījumus. Domāju, ka nē! Vajag tikai sekot līdzi šim procesam.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Dzīves plāns, īstenot un veidot pareizu realizācijas iespēju”

  1. Vaira saka:

    Citiem, nu viens tāds ir bieži redzams man pa logu rakņājoties gružu kastē, dzīves plāns ir būt cukā, ķēmā utt un tā katru dienu!!!
    Jautājums, vai tā ir dzīve?

    1. HUru ru saka:

      Bomzis i bomzis un nekas viņam neinteresē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top