Dzīves meklējumi, nodrošini normālu attīstību labklājībai

Dzīves meklējumi.

Ideāli dzīves apstākļi noved pie degradācijas, nevis attīstības. Tev ir jāpieņem šie apstākļi tādi, kādi tie ir šobrīd ar visiem ierobežojumiem un problēmām.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Iegaumē, ka meklējumi ir īsākais ceļš uz panākumiem, labklājību un pilnīgu brīvību. Tāpēc lai atvieglotu tev šo meklējumu ceļu došu dažus ieteikumus.

Dzīves meklējumi, attiecības.

Vecais teiciens ir patiess: dzīvē ir tikai viena laime – mīlēt un būt mīlētam. Mīlestības attiecības sniedz prieku mūsu dzīvē, ar tām nevar salīdzināt ne ienākumus, ne titulus, ne sasniegumus karjerā.

Tas ir svarīgi, taču ir vērts pielikt pūles lai tas notiktu pa īstam. Jāpiebilst, ka teiciens attiecas uz dažāda veida attiecībām mūsu labklājībā. Laime un mīlestība nerodas no nekā, tā ir jāatklāj un jāatpazīst.

Ja jūs cerat atrast laimi attiecībās pēc pārmaiņām, tad cerētais var nenotikt, ja nepieliksiet pūles pārmaiņu priekšā. Skumji, bet tā var būt jūsu sliktākā realitāte, ja pārmaiņas uztversiet kā pašsaprotamu dzīves pavērsienu.

Dzīves meklējumi

Smagākā patiesība par laimi ir visdaudzsološākā: to var izdzīvot katru dienu neatkarīgi no pašreizējās dzīves. Patiesa vienkāršība attiecībās sākas tad, kad jūs iemācāties izbaudīt to apbrīnojamo pārpilnību, kas jums abiem jau pieder.

Dzīves meklējumi, nevajadzīgas lietas.

Fiziskie atkritumi mūs apgrūtina. Tie prasa laiku, enerģiju, naudu un vienmēr novērš uzmanību no svarīgākajām lietām.
Ir grūti līdz galam novērtēt, par kādu slogu kļūst mūsu īpašums, kamēr nesākam no tā atbrīvoties.

Pretēji reklāmām, liels skaits lietu mūs nepadarīs laimīgākus. Pirmais solis uz jūsu sapņu dzīvi ir atbrīvoties no visa, kas jums nav vajadzīgs.

Pārvērtiet savu darbu ienākumos.

Meklējiet atšķirību starp vārdiem darbs un nodarbošanās. Jūsu amats ir darbs, tas ir tas, ko jūs darāt naudas dēļ. Darbs vajadzīgs lai nodrošinātu sevi ar mājokli, apģērbu un pārtiku.

No otras puses, nodarbošanās, ir tas, ko tu dari, sadarbojoties ar citiem, tas tevi aizrauj, un ir labais, ko tu nes šai pasaulei. Kad jūsu amats un nodarbošanās ir viens vesels, uzskatiet, ka esat sasniedzis harmoniju dzīvē.

Amats ne vienmēr nodrošina finansiālu atlīdzību, un pakāpšanās pa karjeras kāpnēm ne vienmēr ir iespējama. Pat tādā gadījumā joprojām pastāv iespēja izveidot pilnvērtīgu, es pat teiktu omulīgu dzīvi, no kuras nav jābēg.

Tas prasa pārskatīt savas pozīcijas būtību, koncentrējoties uz visu labo, ko šāda situācija sniedz pasaulei, un uz to, kā un kādā veidā šis labums ir saistīts ar jūsu darbu.

Dzīves meklējumi, laiks.

Ne katra darbība dzīvē ir pelnījusi jūsu enerģiju. Ir svarīgi skaidri definēt, ko varam darīt mūsu vienīgajās, ja kas, tad “īsajās” un tāpēc ļoti svarīgajās dzīves dārgajās stundās.

Tas, kurš veido radošu, es pat teiktu pareizu dzīvi, nekad neteiks visam notiekošajam- JĀ! To attiecinot katram notikumam un iespējamajai perspektīvai, kas var ienāk viņa dzīvē.

Tas ir pareizi, jo jums ir nežēlīgi jātaupa savs laiks lietām, kas nozīmē vairāk tieši jums, un jāiemācās pieklājīgi pateikt “nē” nevajadzīgām lietām.

Dzīves meklējumi, parūpējies par sevi.

Egoistiskā, uz sevi vērstā dzīvē ir maz prieka. Dzīves beigās nav svarīgi, kādā mājā mēs dzīvojām, ar kādu automašīnu braucām vai kāds īpašums mums pieder.

Patiešām svarīgi ir tas, kā mēs izturamies pret citiem. Padariet par savu mērķi dzīvot nesavtīgu dzīvi. Tukša kauss nevar padzirdīt citus.

Ja mēs turpinām dzīvot nesavtīgi (patiesais veiksmes mērs), rūpes par sevi ir pirmais solis, lai rūpētos par citiem. Atpūta, vingrošana un veselīgi ieradumi, tev ir jābūt labākajai sevis versijai.

Novērtējiet savus “dzīves periodus”.

Gadalaikiem nākot un ejot, mainās arī mūsu dzīves posmi. Bērnība, koledža, pilngadība, jaunlaulātie, bērnu audzināšana. Viņu pilngadība, vecvecāki, rūpes par vecākiem, rūpes par sevi.

Dzīves meklējumi

Tas, kurš ir visvairāk apmierināts ar dzīvi, kurš visvairāk novērtē pašreizējo dzīves mirkli, kurā atrodas, nesniedzas pēc iluzoriskas nākotnes un nemēģina dzīvot pagātnē.

Viņš pieņem mainīgo “dzīves laiku” realitāti un ikvienu dzīves periodu uzņem ar sapratni un apņēmību.

Dzīves meklējumi, pārbaudījumu realitāte.

Katrs cilvēks dzīvē iziet kādu no pārbaudījumiem. Pārbaudījumi un vētras nāk un iet, dažkārt mūsu sliktās izvēles rezultātā, dažreiz tāpēc, ka dzīvojam nepilnīgā pasaulē.

Bieži vien mēs cenšamies izvairīties no pārbaudījumiem – dažreiz tas ir veltīgi. Kā mēs varam iemācīties novērtēt dzīvi šo pārbaudījumu vidū, ņemot vērā to nenovēršamās pastāvēšanas raksturu?

Pirmkārt, mēs pieņemam pārbaudījumu pastāvēšanas realitāti. Otrkārt, mēs vienmēr meklējam labo, atrodoties notikumu epicentrā.

Dzīves meklējumi

Ja vēlaties izveidot dzīvi, no kuras nevēlaties bēgt, tad jāsaprot, ka jūs to varat. Tas var prasīt, lai jūs mainītu savu domāšanas veidu, dažādas dzīves aktivitātes, kur jūsu enerģija tiek koncentrēta pilnvērtīgi. Es pat teiktu noderīgi ar pareizu mērķi turpmākajam.

Jā tā tas ir, taču tas ir tā vērts lai pacenstos!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *